PDA

View Full Version : РАЗОЧАРОВАНИЕТО



incompletee
01-21-2011, 11:52
С моята най-най-най-добра приятелка сме заедно от 8 години и половина.Споделяме си всичко,но онзи ден останових,че не я познавам напълно.БИЛА ЛЕСБИЙКА...?!МОЖЕТЕ ЛИ ДА СИ ПРЕДСТАВИТЕ..ДЕЛЯХ ВСИЧКО С НЕЯ..БЕШЕ МИ КАТО СЕСТРА,А НЕ МИ Е КАЗАЛА НАЙ-ВАЙНОТО НЕЩО......................Сварих я да се натиска с една съученичка в тоалетните..останах много разочарована от мисълта,че ми беше най-добра приятелка...СЕГА НЕ МЕ БОЛИ,че е различна,БОЛИ МЕ ОТ ТОВА,че не ми е споделила?Какво да правя..да преостановя ли всякакви връзки с нея,или да останем НАЙ-ДОБРИ приятелки завинаги?

GossipGirl89
01-21-2011, 11:57
Може да се е притеснявала от реакцията ти и затова да го е крила толкова време. Не я съди толкова строго - всеки си има тайни и причини те да са такива. Останете си приятелки, но й кажи, че ако ти е споделила по-рано си щяла да я разбереш...

magimuto2
01-21-2011, 12:08
Не винаги трябва да се разкриват всички тайни, всеки има право на уединение :Д Но честно това ме разби :razz: :razz: :razz:

incompletee
01-21-2011, 12:11
Не винаги трябва да се разкриват всички тайни, всеки има право на уединение :Д Но честно това ме разби :razz: :razz: :razz:

ИЗВИНЯВАЙ ? МИСЛЯ,ЧЕ СЕ ИЗРАЗИХ ТОЧНО И ЯСНО НАЙ-ДОБРАТА МИ ПРИЯТЕЛКА?ДА ГО КРИЕ ТВА ОТ МЕН С ГОДИНИ

magimuto2
01-21-2011, 12:15
Приемам извинението ти 8-) ... Е какво от това, че ти е най-добрата приятелка тя си решава дали да ти каже или не ... така че ПОРАСНИ ! :-x

incompletee
01-21-2011, 12:18
СЛАБ СИ,ТЪП СИ ХОДИ СИ..ЛАЙК 10 МИНИТС АГОООУ :) ВСЕ ПАК ТЕ ОБИЧАМ БЕББББББББББББББББББЧО

magimuto2
01-21-2011, 12:20
Ако може да попитам да не би и ти да имаш някакви наклонности като твоята приятелка :razz: :razz: ПОДРЕКРЕПЯМ ТЕ ! ако е така разбира се .... Може би вие двете ще се влюбите ?!

spopi
01-21-2011, 12:21
Остани и приятелка тя не се е променила може да е било срам да ти каже тези неща не се казват така. :)

sm_95
01-21-2011, 12:57
Разбирам, че те боли. Гадно е да разбереш, че някой толкова важен за теб е крил нещо подобно... Но съм убедена, че се е страхувала от реакцията ти. Нормално е... Български манталитет е такъв, че всеки който не е като стадото се отхвърля, стахувала се е, че и ти можеш да я отхвърлиш... Просто я прегърни, кажи и че всичко е наред и забрави за случилото се...

incompletee
01-21-2011, 13:03
Ако може да попитам да не би и ти да имаш някакви наклонности като твоята приятелка :razz: :razz: ПОДРЕКРЕПЯМ ТЕ ! ако е така разбира се .... Може би вие двете ще се влюбите ?!

Ами не,не съм като "приятелката си",но за разлика от нея аз й имах голямо доверие..бях готова да споделя нейните наклонности и да и помогна по някакъв начин да го преодолее? Но..научих по такъв начин,че...ми е много кофти

DaemonBoy
01-21-2011, 14:38
ОК, разбирам приятелката да ти прави некви намеци и т.н, че да се притесняваш ама то... По цял свят хората имат приятели гейове и лесбийки и не се сърдят понеже не са им казали :?

mincheto
01-21-2011, 16:03
Всеки си има тайни.
Дори и най-добрите приятелки.
НЕ можеш да я зарежеш само,защото е лесбийка.
Ако го направиш,значи ни си и истинска приятелка.
Тя,най-вероятно се притеснява от този факт,за това е скрила.
А,може и да е моментно увлечение.....
НЕ я съди..просто бъди до нея.

slicky
01-21-2011, 17:29
Излежете се един път в такъв случай и пак си бъдете най-добри приятелки. 8) :D :D :D +1

Paramour
01-22-2011, 10:16
може да не го е криела с години.. може да го е разбрала наскоро. Може, наистина, да се е страхувала от реакцията ти.
Поговори с нея. Всеки има тайни, и всеки си има причини да ги пази за себе си. Прояви разбиране към нея..