PDA

View Full Version : Правилник



sm_95
01-21-2011, 13:12
Чудя се какво би станало, ако при спор с учител му извяда правилка на училището и ми докажа, че съм права...
Тъй като наскоро имах такъв случей и доста побеснях, когато ми се наложи 15 минути да споря с един... индивид който ми се води учител.

Fashion13
01-21-2011, 15:34
Аз съм абсолютно същия случай!Дано някой отговори!

ysmivka
01-21-2011, 15:47
Ще докажеш че си права. И той ще млъкне (може би), но ще бъде унизен пред целия клас и после ще си отмъщава за унизението - не защото е правилно да прави това, а защото всички учители (или е по правилно да кажа почти всички?) така правят с тези които си казват мнението, което за тях не е правилно.

Аз мисля, че това е един от възможните варианти. :)

Paramour
01-21-2011, 16:12
Зависи си от учителя.
Някои от тях биха млъкнали, биха приели, че ти си прав/а. Ще те смята за страхотен противник в спора, примерно.
Докато други(госпожата ми по англииски ;д ) би те изгонил/а от час независимо дали си права или не.. би се направила, че не те чува и пак щеше да си повтаря това, което си знае.
За отмъщението.. трябва да е някой мноого зъл учител :lol:

sm_95
01-22-2011, 11:40
Ами само двама или трима от преподавателите ми биха ме приели за добър противник. Мраза когато някой спори с мен, когато знам че съм права, но мисля, че риска с правилника си струва...

Greennight
01-22-2011, 11:41
^ Не си струва...После може да ти почерни живота докато ти преподава той...

GD
01-22-2011, 12:38
Ти си там за да учиш, а не да вадиш правилници и да спориш.Уважавй учителите ти.Много от малки взехте да имате претенций. Я влезте в крачка моля. Искахте по - дълга ваканция.. ми аз искам бе да не уча ама това ми е бъдещето.Хем искате пък и не ходите и само спорите с даскалите и сте претенциозни!!!