PDA

View Full Version : Как да накарам най-добрата ми приятелка да е по-готина?



miskapris2000
01-21-2011, 15:27
а .Сега ще ви позанимавам с най-добрата ми приятелка. Тя е много добро момиче но от доста време се опитвам да я направя готина .Тя винаги си копува дрехи втора рака и не носи окрашения. Аз също не нося но въпроса ми е как да направя една зубарка в готино момиче .

LaChupacabra
01-21-2011, 15:34
ОМГ..и какво като си купува дрехи втора ръка? ... и кво като не носи 'украшения'? някъде да пише,че тва я прави'задръстена'?? ако не я харесваш такава каквато е..не мисля,че въобще си и приятелка...

*пише се - кУпува,рЪка,Украшения....

:shock: :shock:

Extremescream
01-21-2011, 15:40
Момиче,майка ти определено не те е възпитала по правилен начин,силно се надявам да нямаш 12-13 години и да може да се поправи това по-лесно.

mincheto
01-21-2011, 15:53
Да,човек трябва да се интересува от външният си вид,но за теб само това ли е важно?ТИ май съдиш хората и приятелите си по външният вид...
Така,НИКОГА НЯМА да си намериш истински приятели.Жалко,за теб..ти си от хората,които гледат само дрехите...3а да си намериш приятели,преди всичко трябва да гледаш какво има вътре в човека....[/quote]

Paramour
01-21-2011, 16:05
не се опитвай да я променяш, а се научи да пишеш!!! :shock:

ysmivka
01-21-2011, 18:21
Не се опитвай да я промениш. Човек си остава такъв какъвто си е.. а не мисля, че външния вид е толкова важен. Може да няма финансовата възможност за нови дрехи и затова взима втора ръка. Не е важна само външността, а и каква е по характер и т.н. Щом казваш, че ти е приятелка би трябвало да я харесваш такава каквато е. :)

ginny
01-21-2011, 18:27
Предварително се извинявам, но си б*** тъпата. От къде я намери тая наглост - как ще казваш, че ти е най-добра приятелка, а искаш да я променяш. :shock: Ако и беше поне малко приятелка щеше да я приемеш каквато е.

П.П. И от къде за бога тръгна тая мания да се правите на готини. Аман от кухи лапета дето си мислят, че са мн готини, защото носят 1 тон грим. :-x

minionka
01-21-2011, 18:32
оххх..лелеле... #-o #-o От Плевен ли си?? Леле... много си """""""""умно""""""""", честно... и защо ще я променяш?? Изобщо не си и приятелка...приятелите не се опитват да се променят!! Много е тъпо от твоя страна... като не ти харесва намери си нова най-добра приятелка... Мойта бфф, и тя не си слага украшения и не се гримирва.. но не ми е най-добра приятелка заради това отвън... И аз си купувам дрехи 2 ръка понякога... що?? Това да не ме прави по-малко човек... #-o #-o

dob4y
01-21-2011, 18:51
не се опитвай да я променяш, а се научи да пишеш!!! :shock:
+1... Ако ти е "най-добра" няма да искаш да я променяш
П.П-Спри да пускаш безсмислени теми.. :-x :-x :-x :-x :-x

elito96
01-21-2011, 18:54
тя може да ти е най-добрата приятелка, ама очевидно ти не си и най-добрата приятелка, ако и беше нямаше да се опитваш да я промениш.

ecstazy
01-21-2011, 19:29
ахахахахахахах не съм чела коментари но мога да ти кажа че тя не ти е най-добра приятелка ;) тииии чуваш ли се ?!

Nayomie
01-22-2011, 05:44
Уж сте много добри приятелки, а не я харесваш каквато е? :-s

FATALITY
01-22-2011, 13:37
а .Сега ще ви позанимавам с най-добрата ми приятелка. Тя е много добро момиче но от доста време се опитвам да я направя готина .Тя винаги си копува дрехи втора рака и не носи окрашения. Аз също не нося но въпроса ми е как да направя една зубарка в готино момиче .

ОМГ .. Нещо май ти хлопа :D Хем твърдиш, че ти е най- добра приятелка, хем искаш да я промениш.. :shock: Ако я смяташ за най-добрата ти приятелка, би трябвало да я приемаш такава, каквато е .. Какво като си купува дрехи втора ръка ?? Не всеки можа да си позволи найк или адидас .. Какво като не носи украшения ? - Може просто до не й харесва .. ?? А и какво искаш да й промениш.. Характера ли ?? :shock: И това ми било най-добра приятелка .. :-x

zlatit0o
01-22-2011, 14:28
Какво от това, че момичето си купува дрехи втора ръка или не носи украшения ?!?
Може пък да няма възможност. :?
Ти май никаква приятелка не си :?

Concussion
01-22-2011, 14:31
Че намери си някоя кокона за приятелка, такива момичета - бол. :? Приятелството не беше ли да харесваш човека такъв, какъвто е???

weber98
01-22-2011, 15:09
Пхахах и това го наричаш приятелство охх божее :razz:
Въобще не си й добра приятелка .. и кво кат си купува дрехи втора употреба .. ако искаш по - готина приятелка се сприятели с няква фръцла, дет се притеснява само за красотата си :x :х

CookieMonster
01-22-2011, 15:36
A Real Friend is the person who perceives you in the way you are. :)
Истинският приятел е човека, който те приема по начина по който си.

Помисли по-добре дали ти трябва да се промениш... По-скоро начина си на мислене. :)

boryto
01-22-2011, 16:17
А защо ще я караш да се облича така, както ти искаш ? Постави се малко на нейно място .. тцтцтцт

RaisedOnRock
01-22-2011, 17:07
Вие не сте най-добри приятелки,ако си мислиш,че сте,значи не знаеш какво означава това.Ако бяхте такива,нямаше да се опитваш да я промениш и нямаше да я няричаш зубърка.А дори и да е такава,на тебе не би трябвало да ти пука...Това вашето,няма нищо общо с приятелството :(

DiDinKaKiSs
01-22-2011, 18:34
това не е ли поредната тема за твоята уж приятелка? :neutral: :neutral:

miskapris2000
01-22-2011, 21:08
Опитвам се да я променя ,защото всички и се подиграват ,че е прекалено умна.Подиграват и се и винаги е в центъра на унижението .Аз много я обичам въпреки всичко това .Не мога да приема подигравките на онова момиче от другата тема.Онова момиче само с нея се занимава да я унижава .Разберете ме.

kik7
01-22-2011, 21:32
Що не земеш да пуснеш още 2-3 такива теми за твои "приятелки" :-x

raqtaaa
01-22-2011, 21:37
Аз предлагам темата за се заключе.. вече се озчерпа.. :?

tItEufFf
01-22-2011, 23:27
Ами да прекалено е умна и какво? Това момиче ще успее в живота, и един ден ще може да си купува дрехите Шанел и Ив Сен Лорон докато голяма част от тези които са й се подигравали ще съжаляват много и ще тънат в мизерия.
Не я променяй, а я приеми такава каквато е. Ако си й приятелка ще я защитаваш.

beautifullslayer
01-23-2011, 12:56
Опитвам се да я променя ,защото всички и се подиграват ,че е прекалено умна.Подиграват и се и винаги е в центъра на унижението .Аз много я обичам въпреки всичко това .Не мога да приема подигравките на онова момиче от другата тема.Онова момиче само с нея се занимава да я унижава .Разберете ме.

Явно ти си поредната омазана куха лейка ! Щом я обиждат , че е умна значи и те искат да са такива ! Ако имаше малко мозък щеше да разбереш ! Пък и вие още не знаете к'во зубър ,че викате ... боже аман от ... просто вече нямам думи
:( :shock: :roll: Не знам защо всички искате да се правите на много важни ! Ебатии лайната дето сте !

Lian4ety
01-23-2011, 15:44
хаха Кое му е смешното човек да е умен? Ми по-добре да е умна и утре като завърши да учи още някоя година и да има живота, за който е мечтала ;) По-добре умна от колкото днешните ''готини'' дето имат само ниски оценки и без капка сиво вещество си мислят,че са супер, хипер великите ?! Утре тя като завърши и влезе да учи в някой колеж ще ви видим вас '' готините'' къде ще идете ;) Изобщо ме променяй момичето, остави я да следва мечтите си, щом си е умна това е в нейн плюс никакъв случай минус ;)

fUcKsMiLe
01-23-2011, 17:25
КЛЮЧ! -.-

SmilezZz
01-23-2011, 17:25
Ама вие в кой клас сте ? Искала да я променя - щом си й най-добра приятелка,ще я приемеш такава,каквато е..

И какво като си купува дрехи втора ръка ? Поне за малко пари си купува доста неща и то хубави..

"Искала да я промени,защото е била твърде умна и е била център на унижения" - ако си й приятелка,както и твърдиш - ще я защитаваш пред тези идиоти..
И какво като е твърде умна и си учи редовно уроците - нали някой ден тя ще успее в живота..А няма да е като другите,които ще са най-долу,когато тя ще се качва нагоре и нагоре по "стълбата" на живота....

tman
01-23-2011, 18:28
Не разбирате ли, че момичето се опитва да защити приятелката си. Ама ей ги и големите моралисти и разбирачи се обадиха веднага.

BlackEyedPeas
01-23-2011, 19:25
Щом (уж) ти е най-добра приятелка, значи ще я харесваш такава, каквато е!

DaVinciCode
01-23-2011, 19:57
Подигравали и се ,защото била умна,от кога това е нещо лошо :D

KaPrIzZcHeTo
01-23-2011, 20:07
Ако я обичаш и ти е наистина най-добра приятелка нямаше да се опитваш да я промениш. :) Приеми е такава каквато е и какво като носи дрехи 2-ра ръка ? какво те интересува. 8-)

EsteticLoff
01-23-2011, 20:31
са гръмна 8-[

ImmortalSportFreak
01-23-2011, 22:08
Ами да прекалено е умна и какво? Това момиче ще успее в живота, и един ден ще може да си купува дрехите Шанел и Ив Сен Лорон докато голяма част от тези които са й се подигравали ще съжаляват много и ще тънат в мизерия.
Не я променяй, а я приеми такава каквато е. Ако си й приятелка ще я защитаваш. ;)

TheTiger
01-24-2011, 06:29
Какво става в тая държава е, пишлеметата на 12-13 разбират повече и от мен бе 0.о Каква е тази работа - лелееее :X
Аз ще почна да се комплексирам бе :shock: :lol:
Не, няма смисъл да коментирам, само ще кажа
"вземи да подбираш приятелите си по други критерии, а не по дрехите и окрашенията" !!!

SmilezZz
01-24-2011, 06:56
Подигравали и се ,защото била умна,от кога това е нещо лошо :DСигурна съм,че подигравките са причинени от завист,нищо друго.. :? :?

unknown0inlowe
01-24-2011, 09:40
не се опитвай да я променяш, а се научи да пишеш!!! :shock:
+1 :P

poncho
01-24-2011, 10:07
Омг и на най-големите си врагове не пожелавам "приятелка" като тебе .... :-o

HoBoJIyHuE
01-24-2011, 17:35
Омг и на най-големите си врагове не пожелавам "приятелка" като тебе .... :-o

+1 ... Не я променяй, защити я !!!!!

qsiii
01-24-2011, 19:57
Абе да накараш най-добрата ти приятелка да се промени, че то ако ти е най-добра нямаше да искаш да я променяш и най-малкото, което трябва да гледаш са дрехите, а на другите идиоти дето и се подиграват им теглиш една майна и повече не го мисли. Съмнявам се че всичко в тях е съвършено... и ако имах такава приятелка, която да ме гледа как се обличам и откъде са ми дрехите щях да я зарежа на първия ден

sisinata
01-24-2011, 21:16
+1 ... Не я променяй, защити я !!!!!

+ 2 :x Ама изглежда те интересува какво мислят другите за теб и сигурно ти се подиграват за това, че ходиш със "загубена" . :? И защо постоянно пускаш глупави теми!? На Свети Валентин целият клас ще се мялскаме?! :? :razz:

Silverknife
01-27-2011, 18:56
както вече казаха много хора-защити я бе!!

nkostova
01-28-2011, 07:14
Защо не се замислиш, че може би тя няма финансовите възможности да си купува скъпи и маркови дрехи :shock: :shock: ??? И според мен за приятелите е най важно какви са по характер, а не колко са "готини" на външен вид! :)

Tempest
01-28-2011, 08:11
Опитвам се да я променя ,защото всички и се подиграват ,че е прекалено умна.Подиграват и се и винаги е в центъра на унижението .Аз много я обичам въпреки всичко това .Не мога да приема подигравките на онова момиче от другата тема.Онова момиче само с нея се занимава да я унижава .Разберете ме.

все ми е тая... подиграват й се, че е умна? Това е за почит, не за подигравка.. остави я да е умна, задръстена.. ше стане човек от нея, за разлика от другите...

0pAsNooosLaDkA
01-28-2011, 16:24
:lol: :lol: :lol: Нямаш представа колко смешна изглеждаш с тея опити да се правиш на "готина".Да не говорим за правописа ти!!!

bubkaa93
01-30-2011, 15:35
Ооо боже мой ами,ако това момиче прочете това,което си написала дали ще и стане хубаво.Ако наистина ти е най-добрата приятелка ти нямаше да говориш така.И това,че носи дрехи втора ръка не я прави смотана може да няма възможност за по-хубави дрехи.Съжалявам много,но ти си жалка НИКОЙ не заслужава такъв приятел като теб. :?

Infection
01-30-2011, 16:58
Ооо боже мой ами,ако това момиче прочете това,което си написала дали ще и стане хубаво.Ако наистина ти е най-добрата приятелка ти нямаше да говориш така.И това,че носи дрехи втора ръка не я прави смотана може да няма възможност за по-хубави дрехи.Съжалявам много,но ти си жалка НИКОЙ не заслужава такъв приятел като теб. :?

Абсолютно!!! ;-)

GunSnSteelflowers
01-30-2011, 18:59
За нейно или за твое добро?

mim4enceto00
01-30-2011, 20:00
Напълно съм съгласна с всички!
К`во толкова като е умна! Аз съм умна, изкарвам шестици без да отворя учебник и ми викат зубърка. Но моите приятели ми казват "Ти не си зубърка, ти си умна!". А същите тези, дето ми се подиграват на успеха се наливат с алкохол(НАИСТИНА! била съм с тях(ама не съм пила!)! а са само на 12!!!) и наскоро викаха съвет, за да ги изгонват(ние се караме още от миналата година(сега сме шести клас) и причакали една от най-добрите ми приятелки, щели да я бият!! оскубали я, съборили я на земята и я окъпали с водата от шишето й)!! Да не казвам, че завършиха всичките с изнасилени тройки. Много ще се учудя, ако ги приемат в гимназия :D :D ... А пък аз ще отида да уча в Германия или Англия и ще стана адвокатка или журналистка. Те да ми дишат прахта и да си се правят на "готини"!
Така, че остави я да си е умна. Другите един ден ще съжеляват дълбоко, че са си пропилели времето в това да й се подиграват, вместо да й подражават!

Ssummerjam
01-31-2011, 07:37
Аман от същества с дефицитно сиво вещество. Без извинение. 8)

sweetoy222
01-31-2011, 10:14
ОМГ!!! :shock:
И аз имах една такава "приятелка" като теб.Викаше ми "оххх Ивеее много си задръстена,бахти зубъра сиии".И сега тя има само 2-ки и 3-ки ,постоянно се прави на "готина" с разни шалове,гримове и тем подобни а не знае да си напише името.Добре че я оставих на време преди и аз да стана такава к**ва като нея.То тя сега няма никакви фр. даже и гадже си няма вече.И той не и изтърпя капризите.
П.П. оправи си правописа!!!! :shock:

vilito2589
01-31-2011, 11:38
Никви приятелки не сте ;) щом не я приемаш такава каквато е !! Не се опитвай да я промениш, опитай се да й бъдеш приятелка ;)

qna0115
01-31-2011, 11:42
Че намери си някоя кокона за приятелка, такива момичета - бол. :? Приятелството не беше ли да харесваш човека такъв, какъвто е???

абсолютно подкрепям ! Може ли да се опитваш да промениш някого...всеки си е такъв какъвто е ,коя си ти за да променяш хората !

MuRocLaW
01-31-2011, 12:29
Напълно съм съгласна с всички!
К`во толкова като е умна! Аз съм умна, изкарвам шестици без да отворя учебник и ми викат зубърка. Но моите приятели ми казват "Ти не си зубърка, ти си умна!". А същите тези, дето ми се подиграват на успеха се наливат с алкохол(НАИСТИНА! била съм с тях(ама не съм пила!)! а са само на 12!!!) и наскоро викаха съвет, за да ги изгонват(ние се караме още от миналата година(сега сме шести клас) и причакали една от най-добрите ми приятелки, щели да я бият!! оскубали я, съборили я на земята и я окъпали с водата от шишето й)!! Да не казвам, че завършиха всичките с изнасилени тройки. Много ще се учудя, ако ги приемат в гимназия :D :D ... А пък аз ще отида да уча в Германия или Англия и ще стана адвокатка или журналистка. Те да ми дишат прахта и да си се правят на "готини"!
Така, че остави я да си е умна. Другите един ден ще съжеляват дълбоко, че са си пропилели времето в това да й се подиграват, вместо да й подражават!\
БАХАХАХАХААХХА

Paramour
01-31-2011, 12:42
Напълно съм съгласна с всички!
К`во толкова като е умна! Аз съм умна, изкарвам шестици без да отворя учебник и ми викат зубърка. Но моите приятели ми казват "Ти не си зубърка, ти си умна!". А същите тези, дето ми се подиграват на успеха се наливат с алкохол(НАИСТИНА! била съм с тях(ама не съм пила!)! а са само на 12!!!) и наскоро викаха съвет, за да ги изгонват(ние се караме още от миналата година(сега сме шести клас) и причакали една от най-добрите ми приятелки, щели да я бият!! оскубали я, съборили я на земята и я окъпали с водата от шишето й)!! Да не казвам, че завършиха всичките с изнасилени тройки. Много ще се учудя, ако ги приемат в гимназия :D :D ... А пък аз ще отида да уча в Германия или Англия и ще стана адвокатка или журналистка. Те да ми дишат прахта и да си се правят на "готини"!
Така, че остави я да си е умна. Другите един ден ще съжеляват дълбоко, че са си пропилели времето в това да й се подиграват, вместо да й подражават!\
БАХАХАХАХААХХА
:lol:
хахах ..
нямам думи :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

kokosety
01-31-2011, 12:53
Напълно съм съгласна с всички!
К`во толкова като е умна! Аз съм умна, изкарвам шестици без да отворя учебник и ми викат зубърка. Но моите приятели ми казват "Ти не си зубърка, ти си умна!". А същите тези, дето ми се подиграват на успеха се наливат с алкохол(НАИСТИНА! била съм с тях(ама не съм пила!)! а са само на 12!!!) и наскоро викаха съвет, за да ги изгонват(ние се караме още от миналата година(сега сме шести клас) и причакали една от най-добрите ми приятелки, щели да я бият!! оскубали я, съборили я на земята и я окъпали с водата от шишето й)!! Да не казвам, че завършиха всичките с изнасилени тройки. Много ще се учудя, ако ги приемат в гимназия :D :D ... А пък аз ще отида да уча в Германия или Англия и ще стана адвокатка или журналистка. Те да ми дишат прахта и да си се правят на "готини"!
Така, че остави я да си е умна. Другите един ден ще съжеляват дълбоко, че са си пропилели времето в това да й се подиграват, вместо да й подражават!\
БАХАХАХАХААХХА
:lol:
хахах ..
нямам думи :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:


Какво толкова и се смеете? Умна е, защото не отваря учебник да,да нека се заблуждава!!! :D :D
А авторката наистина, ако и беше най-добра приятелка нямаше да искаш да я промениш, и можеш да я защитаваш, ама си много тъпо парче!!!

Colouring
01-31-2011, 16:00
mim4enceto00,
1. :lol: :lol: :lol: :lol:
2.От сърце ти пожелавам да отидеш в Англия или в Германия и да станеш адвокатка,както си писала,ама мисля,че има мнооооого работи,над които да поработиш.Нека започнем с малко по-обраните изказвания,а? :wink:

Към авторката-надявам се,че момичето,което нарече най-добра приятелка,но я оплю достатъчно в няколко реда,да се осъзнае и да си намери някой достоен приятел,който ще я харесва и уважава такава каквато е.А ти,като не ти изнася да се мотаеш с нея,и малко или много да не е срам от това каква е,просто си намери друга приятелка.. някоя от 'твоето ниво'. ](*,)

SmilezZz
01-31-2011, 16:32
mim4enceto00
- Всеки човек си е умен,но някои просто не направят нещо по въпроса,за да го покажат..Никой не се ражда тъп,всеки си има акъл в главата,но просто .....

- Но хайде да не се заблуждаваме..Няма как да не отваряш учебника,а да получаваш шестици - ако учителите ти не пишат оценки по симпатии..

Ssummerjam
01-31-2011, 17:52
mim4enceto00
- Всеки човек си е умен,но някои просто не направят нещо по въпроса,за да го покажат..Никой не се ражда тъп,всеки си има акъл в главата,но просто .....

- Но хайде да не се заблуждаваме..Няма как да не отваряш учебника,а да получаваш шестици - ако учителите ти не пишат оценки по симпатии..

Има хора, които запомнят и разбират голяма част от уроците още в училище. :)

Dollystar
01-31-2011, 21:12
Супер глупава тема, да не кажа и авторка! :-x

flower757
03-19-2011, 23:02
Опази ме от такива '''приятели''' .. :-x :-x :-x .. Абе момиче , ти ''прителката ти'' за какво я имаш - за един обичан човек , с когото споделяш всичко , или за някаква кукла на конци , с която да се изфукаш, така казано :? .. Лелее .. И на това му се викало приятел .. Питаш как да направиш най-добрата си приятелка по-готина , наричаш я зъбЪрка .. и за всеки случай
;1.Не е зубърка , уверявам те в това ..
2.Щом тя е ,зубърка', като ти гледам правописа .. вероятно да не казвам каква си ти ((да си чувала за предмет ,,български език'' -нещо като запетайка (,) или главна буква, точка -съмнявам се ))
Таа, да се върнем на въпроса ти- остави момичето такова , каквото е , щом искаш да я промениш , значи отношенията ви не са баш бая ,,приятелски,,!!Намери си някоя кифличка , дето си купува само маркови дрешки , мисли се за нещо повече от другит еи има самочувствие до небето .. аа , и която е двойкаджийка-да не те е срам .. :-x .. Ее .. пожелавам ти да не се попадаш на огледалния ти образ .. или ако да - осъзанй се!!!