PDA

View Full Version : Глупости без край :X



raia338
01-21-2011, 16:10
От доста отдавна се познавам с даденото момче (но започнахме да си пишем лятото та и до сега :) ) тръгнахме и почти цяло лято така докато дойде момент в които той не ми беше звънял няколко дни (и нарочно май не е вдигал докато съм го търсила като луда ,понеже не знаех жив ли е както се казва ;д ) и накрая вдигна почна да се оправдава ,че не бил добре и щял да ме потърси когато можел аз му се ядосах мн и така се изпокарахме изведнъж от нищото ..а през времето в което бяхме заедно мога да кажа ,че съм правила толкова мн неща само и само да му е забавно ,аз оправях всичко между нас ,понеже мои птиятелки казваха ,че просто той си е такъф трябва да свикна с характера му,че аз трябва да говоря за по сериозни неща например аз да отварям темите всякаш аз съм по отворената или нз и аз каква.. не мога да ви обясня точно ..;s просто аз исках момче,което да ме глези той да разговаря с мен за нас например а се случваше обратното и аз просто свикнах ,че той няма да се промени..слд като се скарахме нали аз го питах по скайп дали някога ме е обичал съответно той не ми отговори а каза ,че трябвало да тръгва да става :shock: нямах думи ..не му отг нищо и тка 2 месеца нито той ме потърси нито АЗ!! не исках,защото виждах ,че явно няма нищо към мен а просто е дете което не знае какво иска..докато той не започна да ме търси и да проявява интерес .никога не беше такъв спрямо мен да прояви интерес да говори с мен като приятел просто да ми каже как съм му липсвала ..с една дума да е откровен..аз му простих ,защото и на мен много ми липсваше само аз си знам какво ми беше през това време когато бяхме скарани ...надявах се да се е променил и вече да няма проблеми ..но естествено ,че всичко пак се прецака ..той вечно нямаше време за мене ,почти никога не оставахме сами а викаше и неговите приятели..казваше ,че не му се излиза а аз просто исках да съм сама с него да се опитам да се сближиме повече ..стана така че той не ме потърси цели 10 дни ,под претекст ,че нямал от къде да ми звънне(понеже нямаше тел тогава) което естествено е пълна простотия има ли желание има и начин..просто за 2-ри път се караме за едно и също нещо,че той просто ме търси през седмици а аз се питах не иска ли да ме види да излезем,пак се скарахме и той като видя ,че не му вървят лъжите ,че нямал от къде да ме потърси почна да ме обижда!! въобще не го очаквах и направо си казах как съм могла да го търпя тоя ,ядосах се много и останах мн разочарована ..казах си ,че този път завинаги няма да имам нищо общо с това момче ,но разбира се не стана така аз все още имам чувства към него..а той ми писа по празниците да ме пита как съм и кфо правя с най-голяма наглост все едно нищо нее станало ,пита ме дали си имам фр и някакви такива ..и сега по рядко ми пише общи неща ,но аз бях тази която му писах веднъж (а след като ме обижда не му бях писаал въобще не исках да падам толкова ниско) .. писахме общи неща и леко закачки имаше и така ..
съжалявам ,че темата излезе дълга но ако на някой му се чете мн би ми било полезно да изкаже само мнение или съвет какво да направя (понеже той явно няам да ми се извини и аз трябва да тръгна да отварям каквата и да било тема за нас ) пак отвръщам на лошото с добро и подминавам обидите всякъш не ги е имало :)
вие какво бихте направили ???аз с казах,че не ми ли пише той в близките дни и да си изясним отношениеята (което ме съмнява естественоо) аз ще му пиша ак се чувствам и всичко каквото искам да му кажа ,не ми пука ,че ще падна ниско и не го заслужава поне да знам ако няма нищо към мен и ми говори с недомлъвки забравям за всикчо но този път наистина и ще се справя колкото и лошо да стане положението

mArMaLaDkA
01-21-2011, 16:23
ОМФГ! Не си ли се замисляла, че връзката е двустранен процес и не може само единия да се бъхти като луд, за да закрепи отношенията, докато другия си клати краката и си измисля 101 оправдания? Насила можеш да отнемеш, не и да дадеш. Точка.

Приятелките ти пък са поредните заблудени гъски, които повече ти вредят, отколкото да ти помагат. Теб самата пък, а и момичетата като теб, не мога да ги разбера, колкото и да се опитвам. Виждаш го, че е незаинтересован и пак продължаваш да се тикаш, да досаждаш и да търсиш сметка на човек, който де факто не ти дължи, каквито и да били обяснения.

Danny9
01-21-2011, 16:36
Пфф.. тоя пич е идиот, който не те цени и най-вероятно не те обича! Когато аз обичам едно момиче истински, един-два дни без да я чуя/видя са просто кошмар.. :X За мен в случая вариантите са 2:
1. Тъй като си свикнала (вече) да проявяваш инициативата, накрай го да се сдобрите и да не сте в лоши отношения поне.. или го питай дали смята да ти се извини, ако не, преминавай към:
2. Забрави го тотално и скъсай всяка връзка с него! Изглеждаш добро момиче и не заслужаваш този "психически тормоз"! :)

raia338
01-21-2011, 16:38
пределно съм на ясно :) наистина не си струва права си :) но не мога да се оттърся от това и да си намеря др

mincheto
01-21-2011, 16:57
Имах същата история преди 2г.
Просто да ти кажа,не си заслужава,дори да си правиш трудът,да говориш с него.Той все още не е пораснал,ако незабелязваш.
А на едно дете,колкото и да му говориш,то си знае неговата....

Lian4ety
01-21-2011, 17:16
Според мен това момче не те обича.. съжалявам :(
Едно момче трябва да е ''силния'' във връзката, а не момичето смисъл да си държи на думата не ти да го питаш обичаш ли ме примерно и той да ти каже аз ставам нямам време, това е глупаво измъкване. Гадна ситуация, но според мен трябва да се опиташ да го забравиш колкото и да е трудно. Наскоро и аз правих тема за несподелена любов (отхвърлиха ме), но го преживях и си казах,че няма да падам на неговото ниво и да ходя след него. Препоръчвам ти и ти да започнеш да го отбягваш, пък ако някога те е обичал ще те потърси. Успех :)

Lady95
01-21-2011, 18:24
донякъде и аз имам подобен проблем, не съвсем същия но долу-горе... аз разбрах от писаното тука че той само те използв, значи ти го търсиш постоянно, а той си намира мазни оправдания.., а когато е сам, и ми е скучно, когато се сети, че има там едно просто момиче, което винаги му се връзва и му прощава, която може да си я върти.. щото той вече нали знае че го обичаш, когото няма кво да прай и види че не му тичаш след гъзъ вече, зима да те търси, да се видите,да ти пише ,туй онуй,ти пък СТига си го обичала този бе, не заслужава, за кво го търпиш, и му прощаваш, той явно не изпитва кой знай какви чуства към теб, заеби го, знам че няма да стане и няма да го направиш, е сега ще си обещаеш че повече няма да го потърсип, че всичко каквото било е било до тука,, но няма да е така след месец два пак ще го потърсиш, ако наистина го обичаш,, казвам от личен опит, и на мен ми се налага да търпя такъв боклук в живота си, и да му позволявам да ме наранява, по простата причина че го обичам, а той както попринцип се възползва от това че чуствата ми са силни... :? :? :( :-D :D :D :D :D

raia338
01-22-2011, 09:06
Пфф.. тоя пич е идиот, който не те цени и най-вероятно не те обича! Когато аз обичам едно момиче истински, един-два дни без да я чуя/видя са просто кошмар.. :X За мен в случая вариантите са 2:
1. Тъй като си свикнала (вече) да проявяваш инициативата, накрай го да се сдобрите и да не сте в лоши отношения поне.. или го питай дали смята да ти се извини, ако не, преминавай към:
2. Забрави го тотално и скъсай всяка връзка с него! Изглеждаш добро момиче и не заслужаваш този "психически тормоз"! :)


мерси много и ти изглеждаш свястно момче :) :wink: