PDA

View Full Version : Как съобщавате за двойките?



SuNsEt
01-21-2011, 18:05
Какво казвате на ваще,когато получите 2ки?И казвате ли им въобще?

Кой е най-добрия начин да съобщиш,че имаш "Слаб 2" ?

Sisito941
01-21-2011, 18:07
Ами просто им казвам:"Имам двойка по еди-какво си..Стягам се,ще я поправя"
И те ми викат:"Дано" и това е..

Но се старая да нямам много двойки,разбира се.. :) :P

dob4y
01-21-2011, 18:22
^^ same :)

SuNsEt
01-21-2011, 18:26
Ами ако знаете,че като кажете после ще ви накажат от нещо,което ви е много скъпо примерно?

Cybershot
01-21-2011, 18:44
Нямам двойки --> не се налага. Просто е, едното е следователно от другото....

mArMaLaDkA
01-21-2011, 18:56
С мъка. 8-) Но от години не съм получавала двойки, доколкото си спомням поне.

Лошите оценки не ги премълчавам, 'щото така или иначе нашите все някога ще разберат. Даже най-често се случва гузно-гузно да им звъня по телефона след някое провалено контролно и да им разказвам страдалчески. 8-)

GLaDOS
01-21-2011, 19:23
Ами аз съм си доказал ,че се справям и когато имам 2ка просто си казвам . Не реагират особенно ,защото почти веднага я поправям .
Ако пък не съм казал ,се разбира когато давам за разписване бележника,но винаги след нея следва по-добра оценка и до сега не съм имал ядове. :)

Nqkuf
01-21-2011, 19:29
Еми наще знаят, че като имам двойка и след това я поправям и не ми правят проблем, но най-често почвам да обвинявам учителите: :D

"Майко, знайш ли кво стана днес?
Тая тъпата по математика ме дигна на дъската на няква измислена
задача, дето и тя не знае как да я реши и ми писа двойка, смятааййй..."
Правя се на ядосан и така ми прощават 8-) :lol:

bebebe96
01-21-2011, 19:53
Сега съм 8ми клас в езикова гимназия с френски език и е много трудно и доста често се случва да имам двойка 8-) и я приемат добре ма сега вече почнаха да ми викат да съм се стягала иначе щели да ми вземат компютъра щото с двойките наистина прекалих на месец минимум 6-7 двойки имам .. но сега съм си казала,че от втория срок ще уча повече и ще се старая да имам по - малко двойки ;д Иначе до седми клас като им кажех,че имам двойка страшно много ми се караха,но сега ме разбират,че ми е трудно с тоя език и за това не ми се карат ..

Remixa92
01-21-2011, 20:28
Директно, без овъртане.

SK0RP10N
01-22-2011, 10:34
Директно си казвам: "Имам 2 по английски, ама хич не ми пука" (примерно)

Ама и майка ми не ме занимава, защото съм 12 клас и по предметите, с които ще кандидатствам, имам само отлични оценки ;]

kyka1
01-22-2011, 13:46
Звъня по ГСМ и им казвам.Не за друго ми защото да им мине яда :D

mimitu
01-26-2011, 14:28
Ами казвам имам двойка по еди кво си и те ми казват да я оправя.Тва е в общи линии.Досега двойка нямам ( говоря за тази година) :)

ImmortalSportFreak
01-26-2011, 14:36
Ами просто им казвам:"Имам двойка по еди-какво си..Стягам се,ще я поправя"
И те ми викат:"Дано" и това е..

Но се старая да нямам много двойки,разбира се.. :) :P
++ и 10 клас съм,а 2-3 пъти да съм имала 2йка.. 8-) (хмм.. 3 са ;д)
за тройката и четворката по същия начин съобщавам

По-добре е да си казвате,отколкото да скриете и после вашите да разберат на някоя родителска среща за издънката ви,или разговор с учител. 8-)

ImmortalSportFreak
01-26-2011, 14:39
Ами ако знаете,че като кажете после ще ви накажат от нещо,което ви е много скъпо примерно?
Не биха ме наказали,иначе нз какво бих направила.. Може да кажеш,че нещо ти е било зле и по време на съответното изпитване или контролно не си била във форма и не си можела да мислиш. Завърти го някак,ама кажи,че имаш 2. 8-) Извини се,обещай че ще се постараеш и така..

п.п. сори за двойния пост :oops: