PDA

View Full Version : Въпрос



bibss
01-21-2011, 18:06
Какви са ви отзивите за пудрата и ФДТ на "Импала" ??
Кое от двете е по-добро за прикриването на пъпки и белези??
:-o

xSANYAx
01-21-2011, 18:13
Попринцип и двете са хубави,но за белези по-добре фдт! :)

hugelipsskinyhips
01-21-2011, 18:57
импала= отврат!
Много са ми гадни, стоят на петна, омазняват, даже може и да стане по-лошо.
Ако си с наистина проблемна кожа и искаш да прикриваш пъпки си вземи някаква медицинска козметика-хем ще се лекуват по някакъв начин, хем ще са попикрити :)
използвай коректор и фдт

FuckingFreak
01-21-2011, 18:59
мазна кожа ~> пудра
суха кожа ~> фдт

Не съм ползвала козметика на Импала, но от коментарите които съм чела не е имало особено доволни..

heiress
01-21-2011, 19:18
Моето мнение е, че тази козметика е доста боклучава.

Bunbl3be3
01-21-2011, 19:38
Фон дьо тена на Импала е пълна отврат. За пудрата не знам.

PullMeCloser
01-21-2011, 21:56
Фон дьо тена на Импала не съм го ползвала.Тая гнус не бих я сложила на лицето си никога.Имам адски чувствителна кожа и не бих рискувала с боклукчив фон дьо тен.Друг въпрос е,че нямам и какво да прикривам.Но съм си слагала от пудрата.Не си купувай.Прехвали ми я една приятелка(преди доста време беше,може би 3 години).Не само,че стоеше като брашно,супер неестествено,а и после се обринах цялата.Хора,това са ви лицата.Купете нещо качествено.

Spider4eto
01-21-2011, 22:01
мазна кожа ~> пудра


Компактната пудра изглежда добре на по-мазната кожа в началото на деня, но към края му се превръща в своеобразна “маска”. Повторното нанасяне не само че не скрива лъщенето, но прави слоя по-дебел, а кожата на лицето придобива неприятен оранжев оттенък. Талкът, влизащ в състава на пудрата, извлича мазнината от порите, но след известно време се насища и пудрата потъмнява. Обезмаслената по този начин кожа, започва да произвежда още повече мазнина. В същото време съставките, попиващи мазнината, поглъщат и влагата, което води до обезводняване на кожата.

Източник (http://news.fashion.bg/article/483/6/pudrata_iziskanost.php)

Korrnyy
01-21-2011, 22:20
С фдт нямам никакви проблеми. Нито петна, нито пъпки, нито омазняване.. То си е до кожа. На мене ми понася добре и го ползвам от 2 години.

Rebirthing
01-21-2011, 22:47
Има доволни, има и недоволни. Практиката е, проба > грешка. Пробвай, почти нищо не губиш. Аз лично не съм доволна от фдт, стой на петна след време, като консистенция също не ми харесва.

malkasladkaku4ka
01-22-2011, 07:41
Вземи си акне аут ... помага :) Мажи се с него често до 4ри пъти на ден :) :) А през останалото време си купи някои фондютен , но на някоя по-маркова козметика ,че някои са такива боклуци ,че влошават положението :) И не прекалявай с фондютена :) :) :) ! А и не си стискай пъпките , защото съм чела пък и от собствени наблюдение съм забележила ,че като изстискаш една пъпка тя за много бързо време заразява останалата част от кожата и ти се появяват още пъпки. :) :) :)