PDA

View Full Version : Устата ми ПОМОЩ



soshy97
01-21-2011, 18:09
Когато се прозявам дясната част на ченето ми се откача тоест не се откача и да ми висва устата ми сякаш ставата там се е откачила и се мести при отваряне на устата (засяда и след това се връща на място) не знам колко глупаво ви звучи това и изобщо случвало ли се е на някой но за мен това е голям проблем не мога да живея със страха от това да се прозявам и че например като ми се откачи устата да си остане така ... Помогнете ми много Ви се моля :( :( :cry: :cry: [/u]

monics
01-21-2011, 20:07
Аз съм същата, но не толкова много. Бях а зъболекар и ми предложиха да ми направят една 'изливка' точно по мой размер, с която да спя - така челюстите стоят в правилно положение. Не знам дали в Бг се ходи на зъболекар за подобно нещо само че, но нищо не пречи да пробваш. От както я ползвам, главоболието предизвикано от търкането ми спря. Като гледам твоето е в доста напреднал стадии, тъй че бягай да те видят някъде. Надявам се да съм ти помогнала :-)
пс - гледай да не си отваряш устата широко и да не си стискаш зъбите прекалено :)

DarkTemplar
01-21-2011, 21:25
Бягай на зъбар.