PDA

View Full Version : Асцедент или Луната ?



misho92
01-21-2011, 18:54
Нз каде точно да пусна тая тема затова тука.Кое е по важното в хороскопа луната или асцедента

CanisDirus
01-21-2011, 19:33
Коефицента на интелигентност.
Самозакривай се!

Pliok0019
01-21-2011, 19:34
Аз много не разбирам, но асцедента е по-важния.

w0sh
01-21-2011, 19:49
фазите на Юпитер в Уран

ShtrudeL
01-21-2011, 19:55
И двете. Асцендента оказва влияние в/у външния ти вид,излъчването,първото впечатление, което създаваш у хората и ред други неща...
Луната пък е свързана с чувствата и интуицията, отношението към семейството, миналото и др...

Какъв асцендент си? (и каква зодия)

jghgh
01-21-2011, 20:02
И двете са важни. И Венерата ти е важна. Или всъщност зависи как ти поставяш нещата. Ако не си от най-сантименталните хора, за чий ти е да знаеш къде ти е Луната, Венерата и не знам си какво още.

Луната не знам точно за какво е, но има нещо общо с подсъзнанието.
Венера - с любовта.
Асцендентът до голяма степен определя характера на човека. Някак допълва зодията или направо я изменя в някаква степен.

Аз като важни точки в моята личност поставям характера ми, подсъзнанието ми? и отношението ми към Любовта. Т.е. зодия, асцендент, Луна, Венера.

Ако обаче се интересуваш какви са тенденциите ти като работещ човек, може да видиш в коя зодия се пада планетата, която отговаря за работата. Не съм сигурна коя е тя, обаче. Сигурно има значение дали е в Козирог (работяжка зодия) или в Близнаци.

Разбира се, малко е тъпо да се отдава прекалено значение на всичко това, но така или иначе аз мисля, че малко или много се отразява.
Примерно аз съм Рак с асцендент Рак и това определено си личи, но Луната ми е в Скорпион, което ми придава една особена злоба 8-) и се различавам от раците с други асценденти и луни.
Венерата ми е в Телец и тва също ме прави по-различна от една рачка с Венера в Риби.

Но ако продължавам да се обяснявам, най-вероятно ще създам впечатление за себе си като за откачена врачка, така че, спирам дотук.

babity
01-21-2011, 20:07
^Колежке, искаш ли да ми направиш един хороскоп? :P

ShtrudeL
01-21-2011, 20:11
НЕ! Не спирай! хаха ^^
Само това е грозното и глупавото, че съдят за теб по това, че се интересуваш от това.


Аз така и не разбрах как се определят тея домове и как точно влияят...

CanisDirus
01-21-2011, 20:14
Смешно е, колко много си вярвате.

ShtrudeL
01-21-2011, 20:21
and?
Ако ти харесва нещо, какво значение има?
Ако това да се интересувам от такива неща ми доставя удоволствие какво значение има колко е смешно за някой друг?


Ако смятам за глупаци тези, които вярват в бог... означава ли, че в действителност са такива? Не нали...

Ако си лакираш ноктите и ти кажа, че си педал ще спреш ли да го правиш? Не, защото ти харесва и нищо друго няма значение.


Грозно е.

montana6
01-21-2011, 20:24
Асцендентът е по-важен. По важност са наредени така - асцендентът е важен колкото зодията, след това идва Луната и после са другите планети.

CanisDirus
01-21-2011, 20:26
Вярващите в бог са глупаци.
Мъжете, които си лакорат ноктите са педерасти.


Продължавайте да гледате звездите, а аз ще продължавам да ви се смея!

shadow4e
01-21-2011, 20:40
^Мисля, че написа достатъчно постове по темата.
И мен не ме интересува, така че прекратяваме писането в нея и двамата.

Briseis
01-21-2011, 20:52
ама вие наистина сте много навътре с материята. :shock:

ShtrudeL
01-21-2011, 21:01
Не думай :shock:

misho92
01-22-2011, 07:56
Еми аз отскоро почнах да се интересувам от астрология и питам,защото по доста неща съм се мятнал на овен.Аз съм телец с асцедент рак и луна в овен.Венера ми е Близнаци.Луната и сатурн са ми в овен.Имам общо 2 планети в козирог,2 в телец,една в близнаци,една във водолей и една в стрелец.

kalpazanka
01-22-2011, 08:44
^Човек, ти ми скри шапката с познания.
Как си определяте кое в кой дом ви е? И откъде четете това инфо? Споделете, не се скъпете. 8-)

AliceSw
01-22-2011, 10:16
^от тук например се определят (:

http://www.astro5.net/index_astro5.php

ShtrudeL
01-22-2011, 11:14
Асцендента и луната можеш да си изчислиш тук http://www.beinsadouno.com/old/astro/my_ascendant.php

За другите не знам как става и за какво са...

realantisocial
01-22-2011, 11:50
Госпожа, линкът ти не работи.

kalpazanka
01-22-2011, 19:07
^Е, не ми казвайте, че пращате смси за 2.40.

Скив тук- http://bg-astrology.net/index.php?option=com_jumi&fileid=7&Itemid=59

albi951
01-24-2011, 07:49
Еми аз отскоро почнах да се интересувам от астрология и питам,защото по доста неща съм се мятнал на овен.Аз съм телец с асцедент рак и луна в овен.Венера ми е Близнаци.Луната и сатурн са ми в овен.Имам общо 2 планети в козирог,2 в телец,една в близнаци,една във водолей и една в стрелец.

и аз съм с асцедент рак и луната ми е в овен :shock: и имам 5 планети в дома работа
Венера в десети дом :D

StarCounter
12-20-2014, 08:10
и аз съм с асцедент рак и луната ми е в овен :shock: и имам 5 планети в дома работа
Венера в десети дом :D

Много зависи кои са ти планетите в 6 дом и кой е знакът на този дом, но при подобно обстоятелство работата ще е основата която ще те издига в кариерата, просто ей така само защото си ти! При нагледен прочит виждам че тези планети са в 6ти дом Стрелец. Това би трябвало да означава че се стремиш към по високото защото това е принципт на стрелеца в работата, той винаги се цели нависоко, освен ако няма планета която тук да го спъва. с 10 дом венера ще печелиш и в овен и в телец, като по добрата позиция на Венера си е в телец, като неин господар, и както споменах по горе в кариерата ще се издигаш с лекота.