PDA

View Full Version : Кка е по-добре да се отдалеча ли от него или да се сприятеля



bonbonenoizkushenie
01-21-2011, 19:02
значи .. историята е много дълга .. от почти година съм влюбена в момче което е влюбено в друга ... директно ми го каза че няма смисъл и трябва да си намеря друг защото никого нищо няма да стае ... и до днес не спирам д плача... и той понеже е женкар и се закача със всички само не и с мен .. доста хора го настроиха срещу мен и се случиха много неща който ни отдалечиха .. много исках да съм близо до него и да имам някакви моменти с него . но пък ако се сприятелим аз повече ще го желая и няма да га забравя .. но ако само се подминаваме без да си казваме нищо и без да си проговаряме това ме убива и ми е супер гадно .. какво да правя -- времето минава а за мен сякаш е спряло ... ние с него сме толкова различни .. той никога няма да има очи за мен - срамежлива мълчалива ранима чувствителна а той е -отворен женкар и т.н но той има сърце и е прекрасен откровен и много мил.. той си месле че аз зъм няква сдухана а не знае че аз имам друто лице и обичам да се забавлявам и да танцувам и да се смея и да се базикам но не е видял тазе моя страна .. моля ви кажете ми кое е добре за мен - Да се сприятеля ли с някой който ще е винаги безразличен или да го отбягвам защото ако ме хареса той ще дйде сам при мен Как да постъпя .. много съм объркана

mArMaLaDkA
01-21-2011, 19:06
убий мъката с цяло пакетче бонбони "Лакта" и кола.

BGbullet
01-21-2011, 19:59
По-добре не се занимавай с него

П.С. - Откъде си? (мисля, че те познавам)

Lian4ety
01-21-2011, 20:25
Според мен е добре да се опознаете и да се опиташ да се сприятелиш с него, за да те опознае такава каквато си. И между другото гледай A Walk To Remember страшно хубав филм мисля,че до някъде ще ти помогне :)

TheNewReligion
01-21-2011, 21:51
убий мъката с цяло пакетче бонбони "Лакта" и кола.
Другият вариант е "Финети".

mincheto
01-22-2011, 05:47
Защо има хора,които постоянно се заяждат?..Повечето от вас са такива.
На момичето и е тежко,разберете я.
Мила,мисля,че ще е хубаво да се поотпуснеш и да му покажеш,така да се каже ''забавната''си страна.
'Отвори се''малко,ако мога така да се изразя.
3аговори го,сприятелете се и лека по лека,може да излезе нещо повече от добро приятелство.Имай ТЪРПЕНИЕ.

poncho
01-22-2011, 09:46
Защо има хора,които постоянно се заяждат?..Повечето от вас са такива.
На момичето и е тежко,разберете я.
Мила,мисля,че ще е хубаво да се поотпуснеш и да му покажеш,така да се каже ''забавната''си страна.
'Отвори се''малко,ако мога така да се изразя.
3аговори го,сприятелете се и лека по лека,може да излезе нещо повече от добро приятелство.Имай ТЪРПЕНИЕ.

+1 ;-)

4o4ina
01-22-2011, 11:00
Не се занимавай с глупости,намери си някой който ще те оцени! ;-)

GossipGirl89
01-22-2011, 11:07
Не се занимавай с глупости,намери си някой който ще те оцени! ;-)

Съгласна съм.

Deni9688
01-22-2011, 13:45
mincheto е много права !!
Отвори се и ти малко,като вървиш покрай него не го гледай дръж се точно като него .. (те момчетата повече обичат момичета които НЕ им обръщат внимание)
КЪСМЕТ !!

mincheto
01-22-2011, 13:57
те момчетата повече обичат момичета които НЕ им обръщат внимание)

Точно за това говоря и а3.
3а пореден път казвам,момчетата са ловци.
Като ти ги търсиш и ги преследваш,т ще бягат.
Спри да му обръщаш внимание,поне не бъди толко настоятелна.
Той,знае,че го харесваш,НЕ го притискай и задушавай,дай му поле за действие.Нека,той се изяви,ако те харесва,определено ще го жегне нещо от вътре,като спреш да му обръщаш внимание.Остави го.
Нека той те потърси.Мъжът като почувства че го притискаш ще избяга,такава е мъжката природа...страх ги е от обвързване.
Знам,че повечето мъже ще отречат,но го знам от личен опит.
Нали знаете...не питай,старило,a патило...