PDA

View Full Version : Как да се държим, за да ви паднем в очите?



Pomber
01-21-2011, 22:25
Здравейте на всички! Днес ще споделя за нещо,което може би доста мъже се оплакват.Искам да попитам (специално дамите разбира се...),как трябва да се държи едно момче,за да го харесате.Да е грубо,силно но без мозък.Или някой по нежен тип с повачко мозък,и по-малка красота.Аз лично смятам,че не в красотата се ражда лубовта,ами във наще души.От скоро наблудавам момчетата и забелязвам,че са нещо като "Бабуити".Гледат да се фукат пред дамите със скейт номера и прочие.Знам че доста хора искат някои до тях,с който да споделят и да си имат дуверие взаймно.Затова моля дамите да ми кажат, как искате да се държим за да ви паднем в очите?

Липсва описателно заглавие.
Грешен раздел.
kalpazanka

GregoryHouse
01-21-2011, 22:33
Whats wrong with you? Някакви сериозни проблеми на личността надушвам тук...

Искат умен, красив, богат, забавен, да може да ги задоволява по всякакъв начин и т.н.

TheBeliever
01-21-2011, 22:53
Искам да попитам (специално дамите разбира се...),как трябва да се държи едно момче,за да го харесате (...) Затова моля дамите да ми кажат, как искате да се държим за да ви паднем в очите?

Кое от двете?

babity
01-21-2011, 22:53
Кажи с какво си незадоволен и ще помогна ;)

ThisIsMe
01-21-2011, 23:02
Преди всичко да пише грамотно!!!!

Ти бъди си себе си.Това на тебе ти е грешката,че искаш да се промениш,за да се харесаш на момичетата.И защо??Защо трябва да предприемаш промяна,за да привлечеш нечие внимание?Ако някоя те хареса/обикне,то това ще е заради истинската ти същност,а не защото подражаваш на някой идиот,правейки се пред нея на клоун.


И все пак:По външност:
Харесвам поддържани момчета.Хигиената винаги трябва да е ниво.Ръцете лично за мен са от значение.Нямам предвид мускули.Е, няма да откажа и тях разбира се,но искам като се гушна в него да се чувствам защитена.

Държание/характер:

Не харесвам:Грубияни,лигльовц и,лъжците,мамините момченца,надувковци,индиви ди,които псуват безспирно,за да се правят на гъзари,самоуверени момчета,простаци,тъпаци,фу льовци и сумати други , за които в момента не се сещам.

Харесвам:Мъже с достойнство,романтични,пон якога страстни,джентълмени,мъже с кураж,с добро сърце ,с ум в главата,съвестни,мили, проявяващи уважение към хората,като цяло и най-вече към мен самата.Обичам да ме обгръща с внимание,да ми показва ,че съм важна за него.Да не ми изневерява,да отстоява на мнението си,а не да се получава така,че аз да го водя за носа.

Има и още много неща,но ако се досетя,ще пиша по-късно.

GregoryHouse
01-21-2011, 23:57
Преди всичко да пише грамотно!!!!

Ти бъди си себе си.Това на тебе ти е грешката,че искаш да се промениш,за да се харесаш на момичетата.И защо??Защо трябва да предприемаш промяна,за да привлечеш нечие внимание?Ако някоя те хареса/обикне,то това ще е заради истинската ти същност,а не защото подражаваш на някой идиот,правейки се пред нея на клоун.


И все пак:По външност:
Харесвам поддържани момчета.Хигиената винаги трябва да е ниво.Ръцете лично за мен са от значение.Нямам предвид мускули.Е, няма да откажа и тях разбира се,но искам като се гушна в него да се чувствам защитена.

Държание/характер:

Не харесвам:Грубияни,лигльовц и,лъжците,мамините момченца,надувковци,индиви ди,които псуват безспирно,за да се правят на гъзари,самоуверени момчета,простаци,тъпаци,фу льовци и сумати други , за които в момента не се сещам.

Харесвам:Мъже с достойнство,романтични,пон якога страстни,джентълмени,мъже с кураж,с добро сърце ,с ум в главата,съвестни,мили, проявяващи уважение към хората,като цяло и най-вече към мен самата.Обичам да ме обгръща с внимание,да ми показва ,че съм важна за него.Да не ми изневерява,да отстоява на мнението си,а не да се получава така,че аз да го водя за носа.

Има и още много неща,но ако се досетя,ще пиша по-късно.

И ако е параноиден шизоик със склонност към убийства и малтретиране на хора ли? Стига глупости, ако не носите тези маски светът щеше да е пълен със депресирани хора, а броя на самоубийствата на ден като броя наденички изядени на година...

MedSestrata
01-22-2011, 00:52
За всеки влак си има пътници!

ThisIsMe
01-22-2011, 06:11
Преди всичко да пише грамотно!!!!

Ти бъди си себе си.Това на тебе ти е грешката,че искаш да се промениш,за да се харесаш на момичетата.И защо??Защо трябва да предприемаш промяна,за да привлечеш нечие внимание?Ако някоя те хареса/обикне,то това ще е заради истинската ти същност,а не защото подражаваш на някой идиот,правейки се пред нея на клоун.


И все пак:По външност:
Харесвам поддържани момчета.Хигиената винаги трябва да е ниво.Ръцете лично за мен са от значение.Нямам предвид мускули.Е, няма да откажа и тях разбира се,но искам като се гушна в него да се чувствам защитена.

Държание/характер:

Не харесвам:Грубияни,лигльовц и,лъжците,мамините момченца,надувковци,индиви ди,които псуват безспирно,за да се правят на гъзари,самоуверени момчета,простаци,тъпаци,фу льовци и сумати други , за които в момента не се сещам.

Харесвам:Мъже с достойнство,романтични,пон якога страстни,джентълмени,мъже с кураж,с добро сърце ,с ум в главата,съвестни,мили, проявяващи уважение към хората,като цяло и най-вече към мен самата.Обичам да ме обгръща с внимание,да ми показва ,че съм важна за него.Да не ми изневерява,да отстоява на мнението си,а не да се получава така,че аз да го водя за носа.

Има и още много неща,но ако се досетя,ще пиша по-късно.

И ако е параноиден шизоик със склонност към убийства и малтретиране на хора ли? Стига глупости, ако не носите тези маски светът щеше да е пълен със депресирани хора, а броя на самоубийствата на ден като броя наденички изядени на година...

Би ли спрял вече да цитираш всеки мой пост и да го критикуваш,ако обичаш?Досадно е .Разбрахме се с тебе,че сме различен тип хора.
Защо ми се месиш непрекъснато?Спри да се занимаваш с мен.
Еххх...човек мнение спокойно не може да изкаже.Следващия път ,когато отново направиш това,просто ще те игнорирам. :?

malkasladkaku4ka
01-22-2011, 07:30
Някой по-нежен тип с повечко мозък,и по-малка красота разбира се :) ! Не обичам груби и тъпи ... даже ме отблъскват ! Пък и как можеш да кажеш дали една красота е по-малка или по-голяма ... То човека ако на мен ми харесва ,за мен ще си е най-красивия , без значение някои други какво мислят. Все пак няма съвършен човек. Както се пееше в една песен "аз не искам някой с ангелско лице , искам истински добър човек до мене .. " :)

marti93
01-22-2011, 08:12
да ме обича и уважава,да имаме общи теми за разговор ,да е добър любовник

Stela94
01-22-2011, 08:20
Зависи на мен ми харесва да е малко доминиращ,но нежен да не е простак,а в секса леко груб.

vasko9933
01-22-2011, 08:56
Грешен раздел.

fenastz
01-22-2011, 11:15
Те не знаят какво искат, просто трябва да ги направиш благодарни за това, което им се поднася.

Pomber
01-22-2011, 15:13
Ами да ви кажа честно,аз съм от всичко по малко.Извинете че го качих в тема Секс (без да искам).А до колкото до писането ми,клавиатурата ми е бъгната и просто някои букви не се нанасят или просто ги обърквам за което отново се извинявам.Аз лично мисля,че има тапанари/ки от всякаде и не мога да си харесам никоя...Уважавам дамите,и гледам да съм дженталмен,но истина е някои път се лигавя.Честно казано аз съм следното:Хигиеничен,средно тяло,хубав но не красив,леко лигав и дженталмен. :)

jghgh
01-22-2011, 15:21
За да ми падне някой в очите е необходимо:
да ми се фука колко е богат 8-) или изобщо да ми се фука за каквото и да е било,
да е пълен сноб, много важния, марковия, дето не посещава случайни места, а у :lol: ,
да е пълен наркоман (oбратната версия - пияндурник издигащ в култ бирата, пиянските запои и т.н.)
да ми прави досадни сексуални намеци, и намеци въобще - мразя да ми натякват,
да е загорял олигофрен,
да говори за секса все едно му е висша цел,
да оправдава елементаризма си с "Аз съм мъж",
да обсъжда други момичета по циничен начин (кога ги е ебал, кога ще ги кани в тях и т.н.)
да се мисли за много специален и че всичко му се полага или че е по-висш от другите
да е арогантен,
да е мамин глезльо,
да е клюкар и сеирджия
да има непристойни възгледи (както много от форумците тук),
да не е духовна личност
да не е достоен и/или добър човек
да не е нежен

Също обаче ме дразни
да е безгръбначен и за всичко да се допитва до мен или до другите
да е безхарактерен
да е слаб психически без тенденция да се опитва да го промени
да е фурнаджийска лопата
да се държи "мило" и един вид "молещо", защото е толкова слаб и тъп, че не мо'е да си получи секс или целувка по друг начин, освен като се мазни

и т.н...


Общо-взето такова поведение отблъсква и човекът ми пада в очите!

kalpazanka
01-22-2011, 16:11
Отблъскват ме простотията, цинизма и к*рварщината.
Отблъсква ме мързелът и идеята, че, видиш ли, мястото на жената е в кухнята и че тя трябва да опъва цялата домакинска работа.
Отблъсква ме, ако ме иронизира нон-стоп, а ако е пред общи познати, е върха на простотията.
Отблъскват ме готованци и дървени философи.
Отблъскват ме мачовците със самочувствие без покритие.
Отблъскват ме женкари, сипещи едни и същи банални сладникави приказчици.

MaLkaTa_LaDy
01-22-2011, 19:24
Те не знаят какво искат, просто трябва да ги направиш благодарни за това, което им се поднася.
Много вярно. Но пък се отнася и за вас - момчетата.

Само към автора: "да ти падна в очите" означава, че мнението ти за мен става отрицателно.

Та от едно момче искам доста неща, не толкова сложни, но в купом е трудно да се намерят. Искам силен характер, да мога да "се опра на него" в трудни моменти; да може да ме подчини, но да се ни позволява да го прави; самоучевеност, достатъчна, че да не му е нужно да се самоизтъква; уважение към всички хора; грижовност в точните моменти; да е до толкова мистериозен, че постоянно да откривам ново кътче от характера му; да има една лудост в действията му, която не мога да обясня... И разни други неща, които може би вече е ненужно да споменавам.

rtpghhfcz
01-22-2011, 19:59
Преди всичко да пише грамотно!!!!

Ти бъди си себе си.Това на тебе ти е грешката,че искаш да се промениш,за да се харесаш на момичетата.И защо??Защо трябва да предприемаш промяна,за да привлечеш нечие внимание?Ако някоя те хареса/обикне,то това ще е заради истинската ти същност,а не защото подражаваш на някой идиот,правейки се пред нея на клоун.


И все пак:По външност:
Харесвам поддържани момчета.Хигиената винаги трябва да е ниво.Ръцете лично за мен са от значение.Нямам предвид мускули.Е, няма да откажа и тях разбира се,но искам като се гушна в него да се чувствам защитена.

Държание/характер:

Не харесвам:Грубияни,лигльовц и,лъжците,мамините момченца,надувковци,индиви ди,които псуват безспирно,за да се правят на гъзари,самоуверени момчета,простаци,тъпаци,фу льовци и сумати други , за които в момента не се сещам.

Харесвам:Мъже с достойнство,романтични,пон якога страстни,джентълмени,мъже с кураж,с добро сърце ,с ум в главата,съвестни,мили, проявяващи уважение към хората,като цяло и най-вече към мен самата.Обичам да ме обгръща с внимание,да ми показва ,че съм важна за него.Да не ми изневерява,да отстоява на мнението си,а не да се получава така,че аз да го водя за носа.

Има и още много неща,но ако се досетя,ще пиша по-късно.

ти си една на милион, ако си искрена. Защо не познавах такива като теб, е нормално, то няма такива :?


Не харесвам:Грубияни,лигльовц и,лъжците,мамините момченца,надувковци,индиви ди,които псуват безспирно,за да се правят на гъзари,самоуверени момчета,простаци,тъпаци,фу льовци и сумати други , за които в момента не се сещам.

точно такива се харесват в днешно време, деградацията е пълна, колкото по- лошо се държиш с момичето, толкова повече те желае, а когато се държиш добре - получаваш брадва. Не са съгласни с теб, защото не те разбират.

ex7azy
01-22-2011, 20:30
Зависи на мен ми харесва да е малко доминиращ,но нежен да не е простак,а в секса леко груб.
+ да е забавен и задължително да има ПОДЪРЖАН външен вид биещ малко на педерас.. :-D
Нз всеки си има вкус, но на мен честно ми харесват тези момчета които си правят прически и се обличат хубаво!

MaLkaTa_LaDy
01-22-2011, 20:36
Зависи на мен ми харесва да е малко доминиращ,но нежен да не е простак,а в секса леко груб.
+ да е забавен и задължително да има ПОДЪРЖАН външен вид биещ малко на гей.. :-D
Нз всеки си има вкус, но на мен честно ми харесват тези момчета които си правят прически и се обличат хубаво!
Само за протокола - метеросексуални се наричат.

bratignat
01-22-2011, 21:27
Много се кефя на подобни твърдения - трябва да е тъп, здрав и гаден, за да го харесват.

Това говори, че ти се чувстваш - умен, нямаш мускули (смисъл мързи те да спортуваш) и угаждаш на всяко момиче (мислиш, че ще ти пусне).

Така, че захвани се със спорт, бъди по-смел и не бъди.....да го кажем мило "мъж под чехъл".

Чували сме приказката - "харесвам, нежен мил и добър", само че не съм чувал за подобни образи, които имат приятелки. Няма значение какво говорят жените, гледай аккво правят.

Lowery
01-22-2011, 22:16
брато за да те харесват трябва да си абсолютен КРЕТЕН с пари така е при пове4ето моми4ета,а тези които предпо4итат земните,умните и като цяло пи4ове (като теб и мен доколкото разбирам) са много малко.Говоря за тийн годините ина4е по нататъка е ясно,4е 6те търсят амбициозни,верни,мили и т.н.

ИЗВОД: Живей и не се притеснявай 6те ти дойде времето и тогава ''ти 6те се смее6 последен'',а кретените от гимназията 6те са об6ти работници и няма да могат да напи6ат 1 вярна дума :)

mincheto
01-23-2011, 06:47
Отбълъскват ме ,на първо място, лъжите.
Отблъсква ме вулгарното поведение,арогантността,ци низмите,простотията..от типа на това:вечер да сме например в нас с приятели и той да каже нещо от рода на:''жено донеси салатката и райкийката''.3ащото и на днешно време има елементи,които се дъжат така...иии,това ме ВБЕСЯВА.
Дразнят ме и дървените философи,както и това,ако е прекалено ревнив.
НЕ търпя и да ми се държи сметка.Къде ходя и какво правя.
Дразни ме и това,ако има постоянно разпитване и искане на отчет от негова страна.

rtpghhfcz
01-23-2011, 08:54
брато за да те харесват трябва да си абсолютен КРЕТЕН с пари така е при пове4ето моми4ета,а тези които предпо4итат земните,умните и като цяло пи4ове (като теб и мен доколкото разбирам) са много малко.Говоря за тийн годините ина4е по нататъка е ясно,4е 6те търсят амбициозни,верни,мили и т.н.

ИЗВОД: Живей и не се притеснявай 6те ти дойде времето и тогава ''ти 6те се смее6 последен'',а кретените от гимназията 6те са об6ти работници и няма да могат да напи6ат 1 вярна дума :)

парите са перманентен фактор и след тийн годините, всъщност този фактор се засилва ...

ина4е по нататъка е ясно,4е 6те търсят амбициозни,верни,мили и т.н. не е точно така.... :?

SolemnityOfDeath
01-23-2011, 09:52
Чували сме приказката - "харесвам, нежен мил и добър", само че не съм чувал за подобни образи, които имат приятелки. Няма значение какво говорят жените, гледай аккво правят.

!
Много важен съвет от брата.
В момента, в който започнеш да бъдеш прекалено нежен, прекалено мил и прекалено добър си аут, кой каквото ще да говори. Казвам ти го от личен опит. Започват качваници на главата и хич, ама хич не си заслужава.

anonymous708973
01-23-2011, 10:15
В момента, в който започнеш да бъдеш прекалено нежен, прекалено мил и прекалено добър си аут, кой каквото ще да говори.

Абсолютно. Какво му е интересното на момче, което боготвори земята под краката ти и кима в очарование на всяка твоя казана дума?
Златната среда му е майката.
Защото селяните, "големите мъжкари", женкарите, дървените философи и останалите, които изреди Калпазанка, просто не вървят при мен. Ненавиждам такъв тип хора - независимо момче или момиче. Човек трябва да си знае мястото.

SolemnityOfDeath
01-23-2011, 10:18
Бе то не е и до чак боготворене, дори по-омекотени версии пак са фал да ти кажа. За вършещия ги.

Инак си права наистина :)

umri
01-23-2011, 10:24
Отблъскват ме простотията, цинизма и к*рварщината.

Ееееее, дали не ми го бутна отзад с тоа коментар. :lol:
Явно бая гавра си изяла за да са ти такива критериите.

jghgh, виждам, че си падаш по апатичните типове. То, ако извадиш всичко, само тва остава май. 8-)

До автора: Не си бабаит, ама май и ентелегент не си. Не знам как може да ти се помогне.

jghgh
01-23-2011, 10:58
О, Боже мой...
Дефинирай "апатичен"

Ако под "апатична" имаш предвид по-духовна личност, явно си падам по "апатичните" мъже
Мисля, че нямам кой знае какви критерии, просто ме дразни прекалената суета или снобарщина.
Разбира се, аз съм описала крайни ситуации.. примерно умерената снобарщина се търпи и даже ми се харесва, щото и аз имам някакви такива изблици. Ама да се държи все едно светът му е в краката и е супер елитния... no thanks.

При всички положения даже да притежава някое кофти качество, ако е човек на място, много ясно че няма да го изхвърля. Ама всичко с мярка, деа знам..

againstyou
01-23-2011, 12:12
Ох сигурно сте чували израза : момичетата харесват лошите момчета.За жалост понякога е вярно.Не знам мазохистки ли сме какви сме,но много често харесваме момчета които са надути,отворени,държат се гадно.Не винаги се получава така разбира се,защото всяко момиче се нуждае от нежност.Аз например сега ходя с момче което е мило,нежно,романтично и наистина съм щастлива.Друг е въпроса че предните момчета които съм харесвала бяха мега грубияните.

kalpazanka
01-25-2011, 07:45
Отблъскват ме простотията, цинизма и к*рварщината.

Ееееее, дали не ми го бутна отзад с тоа коментар. :lol:
А аз се чудех що точно тоя ден изпитах такъв кеф без нищо, пък то кво било... :D


Явно бая гавра си изяла за да са ти такива критериите.Мне, просто един женен с дете ми правеше намеци да идва вкъщи. Не мина номера при мен и отиде да пробва при наборка. Иначе, слава Богу, интуицията ми ме е пазила от такива отрепки. Може да ми говори колко съм чаровна и как може да съм без гадже /за тогава/, растат ми ушите за момента, но нищо повече. Имах навика, като ми кажат "Добър ден!", да гледам къде е слънцето.
Също съм се държала настрана от хора, /пардон! мъже/ на който им се носи славата. Без значение колко съм хлътнала и дали симпатиите са взаимни, изчезвах яко дим. За единия пич две приятелки тооолкова ме убеждаваха "Ама той виж го как те гледа...виж как се отнася с теб... като му свирнеш, идва", аз- курназ "Искам сериозна връзка, а той не е подходящ за нея и я изкараме два месеца, я не!" и те пак започнат "Ама какво значение има, важното е, че за тия два месеца сте си изкарали добре".
Сега, като се замисля, само съм спечелила от това. :)

umri
01-25-2011, 08:57
О, Боже мой...
Дефинирай "апатичен"

Ако под "апатична" имаш предвид по-духовна личност, явно си падам по "апатичните" мъже
Мисля, че нямам кой знае какви критерии, просто ме дразни прекалената суета или снобарщина.
Разбира се, аз съм описала крайни ситуации.. примерно умерената снобарщина се търпи и даже ми се харесва, щото и аз имам някакви такива изблици. Ама да се държи все едно светът му е в краката и е супер елитния... no thanks.

При всички положения даже да притежава някое кофти качество, ако е човек на място, много ясно че няма да го изхвърля. Ама всичко с мярка, деа знам..
Като ти чета коментарите за това какъв трябва да е перфектният мъж според теб, по обясненията все моя образ ми излиза, хахаххахахаххахах

kalpazanka, ееее, до такава степен си усъвършенствала женските си сетива, че интуицията ти подсказва за чуждото страдание чрез вътрешно удовлетворение. :lol:

Само да ти се чуди човек(мъж) за какво ти е пък на теб тая сериозна връзка. Ааа искаш системно психически да малтретираш някой, който е попаднал в мрежата. :lol:

kalpazanka
01-25-2011, 09:00
^Няма да ме разбереш, ако тръгна да ти говоря за вътрешното удовлетворение от сериозната връзка. Както и аз не те разбирам какво толкова му е хубавото да се отнасяш с жените като с парцал, чиято единствена функция е да те задоволява сексуално. ;)
Няма да ме разбереш, ако се опитам да ти опиша чувството да заспивам спокойна до приятеля ми или колко щастлива се чувствам сутрин, когато съм направила кафето и той се събуди, дойде при мен и ме целуне за добро утро. Или пък го събуждам с целувка...
Айде повече няма да си редактирам и допълвам мнението. Стига писане.

TheTiger
01-25-2011, 09:44
Момче съм, но няма да си пестя коментар по темата !
Малко грубо ще се изразя спрямо дамите, но за жалост такъв е живота и такава е природата на човечеството и зверовете !!!
Нека да се върнем още в праисторията. Какво ще видим там ?
Ще видим зверове, борещи се за живот, от които има мъжки, има и женски. Естествено женските не са толкова силни, за да се защитават срещу мъжките, затова всяка женска си избира такъв мъжкар, който да я закриля да може да прехранва поколението и думата му да се чува, за да си живее спокойно :) а от друга страна мъжка избира женската според това дали е способна да отгледа здраво и силно поколение, дали е отговорна и бла бла .. (тва ще ти го спестя)
Нека да се върнем отново в нашето време. Какво ще видим ?
Още по-големи зверове, борещи се за пари и власт ;] от които има мъжки има и женски ... историята се повтаря :lol:
A сега да погледнем тинейджърите -> те са хлапета, които търсят внимание и искат да бъдат "готини" иии си падат по кварталните гангстерчета, които направили миналата седмица бой в дискотеката, и се мислят за некви "патрони", или въртят гуми пред двора на даскало със скутерчетата :D или голф 2/3 :lol: да не говорим, че точно тия въздухари ги нараняват най-много и след това заради тях страдат, ноо това си е техен проблем :)

TheTiger
01-25-2011, 09:46
Забравих да кажа нещо !
Накратко от цялото това, което изписах горе, ако си лидер ще бъдеш харесван от момчета и момичета, ако си човек, който може да му се има доверие и ако си отговорен :)

umri
01-25-2011, 22:21
^Няма да ме разбереш, ако тръгна да ти говоря за вътрешното удовлетворение от сериозната връзка. Както и аз не те разбирам какво толкова му е хубавото да се отнасяш с жените като с парцал, чиято единствена функция е да те задоволява сексуално. ;)
Няма да ме разбереш, ако се опитам да ти опиша чувството да заспивам спокойна до приятеля ми или колко щастлива се чувствам сутрин, когато съм направила кафето и той се събуди, дойде при мен и ме целуне за добро утро. Или пък го събуждам с целувка...
Айде повече няма да си редактирам и допълвам мнението. Стига писане.
Разбирам те донякъде.

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-26-2011, 02:09
о няма нещо което така да ме отблъсква от едно момче както самочувствието му .... ако е супер надут и някак си се прави на "виж ме ти кой с1м аз" е просто ужас.... :shock:
иначе и миличък трябва да е но да не прекалява :)
да може да може да се шегува с мен и да ме разсмива....

и т.н. и т.н. :)