PDA

View Full Version : Специфична интимна миризма



malkasladkaku4ka
01-22-2011, 07:35
Така хора на всякъде чета ,че ние жените сме имали по - специфична миризма там долу .. наистина ли е така ? Моля споделете ако имате наблюдения? :) :) :)

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

ThisIsMe
01-22-2011, 07:58
Не знам какво разбираш под специфична миризма.
Ако хигиената е на ниво,проблеми няма да има.

Macallan
01-22-2011, 08:01
Е всяка си има различен вкус :-) не става въпрос за хигиена дори секунди преди това да се е къпала соковете пак си имат вкус :P има някои много сладки 8)

Titanic_baby
01-22-2011, 08:05
Е всяка си има различен вкус :-) не става въпрос за хигиена дори секунди преди това да се е къпала соковете пак си имат вкус :P има някои много сладки 8)

Да бе ,не ставало въпрос за хигиена.Нека ти се появи мацка с накъв храсталак там долу,дето не е докосвала вода седмици наред....та да видим дали хигиената нямала общо :oops: :razz: Ужас :lol:

Macallan
01-22-2011, 08:10
еееееееееееее :-x не така бе блякс! Исках да кажа, че дали ще се къпе през 5 мин. или през ден не може да промениш вкуса си 8-) опааа то ставало въпрос за миризма :-o тука са прави ако поддържаш добра хигиена не трябва да мирише. Сложи му един глей микроспрей и си 6 :D

PhoneiX666
01-22-2011, 08:31
Емии от ника ти съдя, че си момиче. Провери сама - така ще си отговориш на въпроса .. :P

vasko9933
01-22-2011, 08:49
еееееееееееее :-x не така бе блякс! Исках да кажа, че дали ще се къпе през 5 мин. или през ден не може да промениш вкуса си 8-) опааа то ставало въпрос за миризма :-o тука са прави ако поддържаш добра хигиена не трябва да мирише. Сложи му един глей микроспрей и си 6 :D

+1 Има ли хигиена всичко е 6, даже е вкусно :D

196
01-22-2011, 13:07
Е всяка си има различен вкус :-) не става въпрос за хигиена дори секунди преди това да се е къпала соковете пак си имат вкус :P има някои много сладки 8)

Да бе ,не ставало въпрос за хигиена.Нека ти се появи мацка с накъв храсталак там долу,дето не е докосвала вода седмици наред....та да видим дали хигиената нямала общо :oops: :razz: Ужас :lol:

абе аз като си слойих езика там и вкуса беше леко тръпчив а ти викаш сладък дали има някакв проблем

Macallan
01-22-2011, 13:19
Затова казах "някои" не всички. А иначе като не ти харесва има едни такива специални като гелчета с различни вкусове, предназначени за лизане :) нищо й няма на приятелката ти.

AlokiNn
01-22-2011, 14:37
Всеки човек има различна миризма и вкус :) Това се променя и зависи от много фактори

01-22-2011, 15:40
Така хора на всякъде чета ,че ние жените сме имали по - специфична миризма там долу .. наистина ли е така ? Моля споделете ако имате наблюдения? :) :) :)

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

ами не нормално е няма никъв проблем...не ми пречи :P

anonymous708973
01-22-2011, 15:41
Всички имат, да. Включително и момчетата.

TheManTheLegend
01-22-2011, 15:43
Всички имат, да. Включително и момчетата.
Божествата имаме интимна миризма :shock:

dPa3HuTeJl
01-22-2011, 16:02
Всички момичета сте вкусни (ако се къпете през ден/два най-много! :lol: ) :-)

TheManTheLegend
01-22-2011, 17:56
Всички момичета сте вкусни (ако се къпете през ден/два най-много! :lol: ) :-)
Според мене всеки нормален човек трябва да се къпи всеки ден, лятото и повече!!!

01-22-2011, 20:25
Aз като не се къпя всеки ден....тва не значи че съм мръсна :?
зимата ми е студено

Иначе лятото през 2-3 дена е нормално :P

Stalkerrz
01-22-2011, 20:29
Не знам какво сладко намирате в тръпчивият и леко кисел вкус на соковете на някоя мацка :?

TheManTheLegend
01-22-2011, 20:36
Aз като не се къпя всеки ден....тва не значи че съм мръсна :?
зимата ми е студено

Иначе лятото през 2-3 дена е нормално :P
лятото се потиш постоянно
и да се къпеш през 2-3 дена :shock:
Аз зимата се къпя абсолютно всеки ден. Просто затоплям стаята си и нямам проблеми

DarkAngelOfHope
01-22-2011, 20:51
Не знам какво сладко намирате в тръпчивият и леко кисел вкус на соковете на някоя мацка :?

дори и такива да са пак си е сладко ... като и затреперят краката от удоволствие си е много сладко даже :P

iLovePussyJuice
01-22-2011, 22:16
Всички момичета сте вкусни (ако се къпете през ден/два най-много! :lol: ) :-)еми...не

shadow4e
01-22-2011, 22:22
Уау и трябва да питаш момчетата за това. Ти ако досега сама не си се уверила... И, естествено, че на един му харесва една на друг друга, както с всичко останало, което се "консумира през устата/носа"

fakesmiles
01-23-2011, 08:25
чувала съм,че всяко момиче има различн вкус и миризма.не съвсем различни,ми си има някаква разлика.ако поддържаш добра хигиена,едва ли ще има оплаквания от партньорите ти :)

malkasladkaku4ka
01-23-2011, 10:04
Емии от ника ти съдя, че си момиче. Провери сама - така ще си отговориш на въпроса .. :P

ем подържам добра хигиена и не мога да усетя .. а и нито мога да си навра главата там ,за да видя дали въпреки хигиената има някаква миризма или вкус :D :D :D

DarkTemplar
01-23-2011, 10:25
Aз като не се къпя всеки ден....тва не значи че съм мръсна :?
зимата ми е студено

Иначе лятото през 2-3 дена е нормално :P
Ти май си по-зле и от онази дебеланата с мокрите кърпички. Не се къпи вредно е, може да ръждясаш, да се разболееш и т.н. Така е умрял един френски крал.

anonymous708973
01-23-2011, 12:37
Aз като не се къпя всеки ден....тва не значи че съм мръсна :?
зимата ми е студено

Иначе лятото през 2-3 дена е нормално :P
Ти май си по-зле и от онази дебеланата с мокрите кърпички. Не се къпи вредно е, може да ръждясаш, да се разболееш и т.н. Така е умрял един френски крал.

О, за Бога! Малката, ТРАЙ СИ! Не знам как можеш да си отвориш устата (и зъбите ли си миеш през 2-3 дена?) и да кажеш такава голяма глупост, а после да заявиш "мен не ме е срам от нищо, което съм казала"...

01-23-2011, 15:39
Aз като не се къпя всеки ден....тва не значи че съм мръсна :?
зимата ми е студено

Иначе лятото през 2-3 дена е нормално :P
Ти май си по-зле и от онази дебеланата с мокрите кърпички. Не се къпи вредно е, може да ръждясаш, да се разболееш и т.н. Така е умрял един френски крал.

О, за Бога! Малката, ТРАЙ СИ! Не знам как можеш да си отвориш устата (и зъбите ли си миеш през 2-3 дена?) и да кажеш такава голяма глупост, а после да заявиш "мен не ме е срам от нищо, което съм казала"...

Вижте какво ми написа най грозната в целя форум :shock: :razz:
зъбите кога си ги мия..е мой проблем.

Защото и 10 пъти на ден да се къпеш.....ще си останеш грозна на вид..плашило :D
Виж се ужасна си непотребна .. защото не мязаш на нищо :Д
Moже да съм на 14 но в у-ще съм от най харесваните момичета...:P
Така че не се занимавай с мен аз с боклуци и зле изглеждащи хора НЕ искам да се занимавам.
айде

DiamondEye
01-23-2011, 15:50
Всички момичета сте вкусни (ако се къпете през ден/два най-много! :lol: ) :-) абе хора как така през ден два ... ужас ... аз се къпя на ден най-малко по два ... вие през ден два ... майкооооо :lol: :lol: :shock: :o

DiamondEye
01-23-2011, 15:54
Moже да съм на 14 но в у-ще съм от най харесваните момичета...:P
Така че не се занимавай с мен аз с боклуци и зле изглеждащи хора НЕ искам да се занимавам.
айде
Може да си красива скъпа, но като смърдиш, не е оферта :shock:

01-23-2011, 15:55
Всички момичета сте вкусни (ако се къпете през ден/два най-много! :lol: ) :-) абе хора как така през ден два ... ужас ... аз се къпя на ден най-малко по два ... вие през ден два ... майкооооо :lol: :lol: :shock: :o

не не...защо не се къпеш по 12 пъти на ден :razz:
по добре е от 2

01-23-2011, 15:59
Moже да съм на 14 но в у-ще съм от най харесваните момичета...:P
Така че не се занимавай с мен аз с боклуци и зле изглеждащи хора НЕ искам да се занимавам.
айде
Може да си красива скъпа, но като смърдиш, не е оферта :shock:

да красива съм..но не смърдя ползвам парфюми.
вероятно ти смърдиш за да се къпеш най малко два пъти на ден!! мърлата си ти

DiamondEye
01-23-2011, 16:02
не не...защо не се къпеш по 12 пъти на ден :razz:
по добре е от 2
ми гледай сега, за мен това е нормално ...смятам и че е редно, може да ти се струва тъпо,но на мен ми харесва :)

Extremescream
01-23-2011, 16:02
Дай да те видим каква си красавица,има си тема за снимки :D

01-23-2011, 16:07
Дай да те видим каква си красавица,има си тема за снимки :D

Само двама човека имат моя снимка в форума..може да питаш тях като не вярваш. но няма да ти пратят снимка колкото да искаш :P

bibi7352
01-23-2011, 16:08
Moже да съм на 14 но в у-ще съм от най харесваните момичета...:P
Така че не се занимавай с мен аз с боклуци и зле изглеждащи хора НЕ искам да се занимавам.
айде
Може да си красива скъпа, но като смърдиш, не е оферта :shock:

да красива съм..но не смърдя ползвам парфюми.
вероятно ти смърдиш за да се къпеш най малко два пъти на ден!! мърлата си ти

Не искам да се заяждам и без нищо лично!!!! Стана ми интересно просто колко парфюма изхарчваш на ден :-o

Macallan
01-23-2011, 16:08
баси забавната тема :grin: само ми е интересно защо й е да се къпе по 2-3-4-5-6-7-8 пъти на ден като например нито ходи много, нито бяга студено е не се поти ? Един път на ден или през ден си е напълно достатъчно.

Extremescream
01-23-2011, 16:10
Дай да те видим каква си красавица,има си тема за снимки :D

Само двама човека имат моя снимка в форума..може да питаш тях като не вярваш. но няма да ти пратят снимка колкото да искаш :P

Понеже толкова живо ме интересува как изглеждаш....Не че нещо,но като ще претендираш за голяма красавица,поне го подкрепи с нещо.Може Бог красота да ти е дал,че като гледам на опашката за мозък си била една от последните.

01-23-2011, 16:10
Moже да съм на 14 но в у-ще съм от най харесваните момичета...:P
Така че не се занимавай с мен аз с боклуци и зле изглеждащи хора НЕ искам да се занимавам.
айде
Може да си красива скъпа, но като смърдиш, не е оферта :shock:

да красива съм..но не смърдя ползвам парфюми.
вероятно ти смърдиш за да се къпеш най малко два пъти на ден!! мърлата си ти

Не искам да се заяждам и без нищо лично!!!! Стана ми интересно просто колко парфюма изхарчваш на ден :-o

Ами слагам си по мнн и по няколко. от 2-3 типа.
харесвам парфюми :P

DiamondEye
01-23-2011, 16:11
Без коментар ... на 14 си а самочувствието ти е малко в повече .... колкото до хигиената ти, си е твоя работа :) :-)

TheManTheLegend
01-23-2011, 16:15
Миризливката намери кого да нарежда на грозен :shock: :razz:

01-23-2011, 16:18
Дай да те видим каква си красавица,има си тема за снимки :D

Само двама човека имат моя снимка в форума..може да питаш тях като не вярваш. но няма да ти пратят снимка колкото да искаш :P

Понеже толкова живо ме интересува как изглеждаш....Не че нещо,но като ще претендираш за голяма красавица,поне го подкрепи с нещо.Може Бог красота да ти е дал,че като гледам на опашката за мозък си била една от последните.

На опашката за мозък съм била на последните места :razz:
ти не ме познаваш
не само красота и ум ми е дал миналата година съм на първите места на олимпиада и сега пак ще ходя..нищо сте пред мен така че Забрави да се сравняваш!

Extremescream
01-23-2011, 16:22
:razz: :razz: :razz: Ох,чак се просълзих от смях.Малката,колко си смешна,явно не съзнаваш,но рано или късно ще се сетиш колко си зле.
То ако интелектът с олимпиади се измерваше...Просто си елементарна,момиче,елемент арна.

DiamondEye
01-23-2011, 16:24
Дай да те видим каква си красавица,има си тема за снимки :D

Само двама човека имат моя снимка в форума..може да питаш тях като не вярваш. но няма да ти пратят снимка колкото да искаш :P

Понеже толкова живо ме интересува как изглеждаш....Не че нещо,но като ще претендираш за голяма красавица,поне го подкрепи с нещо.Може Бог красота да ти е дал,че като гледам на опашката за мозък си била една от последните.

На опашката за мозък съм била на последните места :razz:
ти не ме познаваш
не само красота и ум ми е дал миналата година съм на първите места на олимпиада и сега пак ще ходя..нищо сте пред мен така че Забрави да се сравняваш!
Extremescream, не се занимавай с това нагло същество ... :) Нека е красива и умна, няма лошо ...
Колкото до теб xxKIFLAxx надявам се мозъкът ти да не се изпари .. че после като ти правят комплименти, може да не разбираш какво ти казват :)

Huffy
01-23-2011, 16:30
на 14-16 са големите красавици и после увисват от всякъде :D тъй като съм обходил все красавици и сега като пораснаха не смея да им вдигна телефона :lol: Миличка кефи се че си красива и ако имаш късмет ще си останеш такава. Относно по спора. Вие за подмиване чували ли сте ?? Някой жени и 30 мин след като са излезли вече са се разлигавили и от там опасността да се разнесе уханието на както аз го наричам " мирише ми на секс" :D Всяка е с различна миризма и вкус, но до сега не съм попадал нещо "гадно" и ме съмнява че такова за мен не същестува . Аиии със здраве

01-23-2011, 16:41
:razz: :razz: :razz: Ох,чак се просълзих от смях.Малката,колко си смешна,явно не съзнаваш,но рано или късно ще се сетиш колко си зле.
То ако интелектът с олимпиади се измерваше...Просто си елементарна,момиче,елемент арна.

Да с това се измерва..което показва че със сигурност не съм глупава!
На мн от вас ви се иска да съм...но не.

01-23-2011, 16:44
[Колкото до теб xxKIFLAxx надявам се мозъкът ти да не се изпари .. че после като ти правят комплименти, може да не разбираш какво ти казват :)

Знам че ви се иска на всички..но няма да стане
от злобни като теб съм свикнала да го искат :P

Extremescream
01-23-2011, 16:46
:razz: :razz: :razz: Ох,чак се просълзих от смях.Малката,колко си смешна,явно не съзнаваш,но рано или късно ще се сетиш колко си зле.
То ако интелектът с олимпиади се измерваше...Просто си елементарна,момиче,елемент арна.

Да с това се измерва..което показва че със сигурност не съм глупава!
На мн от вас ви се иска да съм...но не.

Щом така смяташ,просто затвърждаваш мнението ми,че си елементарна.Ха,14-годишно леке със самочувствие като за Нобелов лауреат.Тъжноооо....

01-23-2011, 16:48
:razz: :razz: :razz: Ох,чак се просълзих от смях.Малката,колко си смешна,явно не съзнаваш,но рано или късно ще се сетиш колко си зле.
То ако интелектът с олимпиади се измерваше...Просто си елементарна,момиче,елемент арна.

Да с това се измерва..което показва че със сигурност не съм глупава!
На мн от вас ви се иска да съм...но не.
:lol:
Съвсем учтиво ще те помоля да спреш да пишеш глупости.

НЕ няма да спра докато не спрат да ме нападат! не съм почнала първа така че не няма да спирам

Hilary_
01-23-2011, 17:00
.. наистина ли е така ?
.. ДА!!




п.п. кифло т'ва, че подписа ти изглежда що годе кадърно не те прави по - умна!!! .. :(

TheManTheLegend
01-23-2011, 17:07
Тва подписа й кърти майна, написала некви формули по химия милата и са мисли за умничка :razz: :razz: :razz:

Macallan
01-23-2011, 17:16
Тва подписа й кърти майна, написала некви формули по химия милата и са мисли за умничка :razz: :razz: :razz:
Ха взе ми думите от устата...опа ръцете 8-) съвсем честно до преди 30 мин. си мислех, че зад тоя профил стой някое момче и се гаври ама вече взех да се съмнявам. Мъж такива простотии не може да роди. :D :D

DiamondEye
01-23-2011, 17:25
Е недейте така,че като си отвори прекрасната голяма устица... и започне да дрънка,ще ви стане много тъжно :-# :razz:

righteous
01-23-2011, 17:28
Дай да те видим каква си красавица,има си тема за снимки :D

Само двама човека имат моя снимка в форума..може да питаш тях като не вярваш. но няма да ти пратят снимка колкото да искаш :P

Понеже толкова живо ме интересува как изглеждаш....Не че нещо,но като ще претендираш за голяма красавица,поне го подкрепи с нещо.Може Бог красота да ти е дал,че като гледам на опашката за мозък си била една от последните.

На опашката за мозък съм била на последните места :razz:
ти не ме познаваш
не само красота и ум ми е дал миналата година съм на първите места на олимпиада и сега пак ще ходя..нищо сте пред мен така че Забрави да се сравняваш!

мисля че на мене и на останалите ни е през оня къде ходиш , другарче ;)

TheManTheLegend
01-23-2011, 17:50
Дай да те видим каква си красавица,има си тема за снимки :D

Само двама човека имат моя снимка в форума..може да питаш тях като не вярваш. но няма да ти пратят снимка колкото да искаш :P

Понеже толкова живо ме интересува как изглеждаш....Не че нещо,но като ще претендираш за голяма красавица,поне го подкрепи с нещо.Може Бог красота да ти е дал,че като гледам на опашката за мозък си била една от последните.

На опашката за мозък съм била на последните места :razz:
ти не ме познаваш
не само красота и ум ми е дал миналата година съм на първите места на олимпиада и сега пак ще ходя..нищо сте пред мен така че Забрави да се сравняваш!

мисля че на мене и на останалите ни е през оня къде ходиш , другарче ;)
Не думай 8-)

ThisIsMe
01-23-2011, 17:51
Тая кифла няма ли да отнесе най после бан?
Не е ли ясно как в почти всяка тема меко казано обижда?
Красива била.Ми докажи го де!Покажи, та и ние да видим ''неземната ти красота''.Във форума на много отворена се правиш,ама на живо и името няма да можеш да си кажеш.Такива многознайки,които са компетентни само по интернет ми са ясни.Със сигурност и в училище си лишена от внимание и тук се опитваш да си избиеш комплексите.
Следва сега и аз да бъда обявена за плашило 8-)

DiamondEye
01-23-2011, 17:56
Тая кифла няма ли да отнесе най после бан?
Не е ли ясно как в почти всяка тема меко казано обижда?
Красива била.Ми докажи го де!Покажи, та и ние да видим ''неземната ти красота''.Във форума на много отворена се правиш,ама на живо и името няма да можеш да си кажеш.Такива многознайки,които са компетентни само по интернет ми са ясни.Със сигурност и в училище си лишена от внимание и тук се опитваш да си избиеш комплексите.
Следва сега и аз да бъда обявена за плашило 8-)
Е то няма за какво да ни обявява ... то ние трябва да си го знаем... за да не си мислим, че можем да ч превъзходим по нещо :razz:

anonymous708973
01-23-2011, 17:58
Защото и 10 пъти на ден да се къпеш.....ще си останеш грозна на вид..плашило :D
Виж се ужасна си непотребна .. защото не мязаш на нищо :Д
Moже да съм на 14 но в у-ще съм от най харесваните момичета...:P
Така че не се занимавай с мен аз с боклуци и зле изглеждащи хора НЕ искам да се занимавам.
айде

Чисто любопитство. Разбрахме, че на олимпиадата по химия си се представила добре... Интересно ми е обаче с колко мина по български в ... трети клас, да речем?
И ако ще си мерим постиженията... наистина не исках да го пиша, но съм страшна по български, имам завидни резултати на олимпиади по математика, немски и английски.
Относно това колко съм грозна... Съъъъъъвсем нескромно, ще кажа, че няма човек, който да е казал, че съм несимпатична. Познавам недостатъците си, но грозотатата със сигурност не е от тях.

Брех, че то било много лесно да се хвалиш. 8-)


По темата: Къпя се всеки ден и използвам интимен душ гел.

Hilary_
01-23-2011, 18:05
добре, че аз подхванах темата за подписа й .. :lol: :lol:


п.п. повечето момчета не се оплакват от "миризмите" .. или поне аз съм останала с такова впечатление!! .. :-o

TheManTheLegend
01-23-2011, 18:22
добре, че аз подхванах темата за подписа й .. :lol: :lol:


п.п. повечето момчета не се оплакват от "миризмите" .. или поне аз съм останала с такова впечатление!! .. :-o
Како Хилари ко стана с тебе пусна ли му на твоя приятел :lol: 8-)

DarkTemplar
01-23-2011, 22:51
С миризливи шунди не се занимавам. Добре, че тоя самовлюбен плевенски парцал най-после отнесе БАН-а.