PDA

View Full Version : СЕРИОЗНО Е МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ.....



unknown0inlowe
01-22-2011, 08:13
Знам че наскоро беше добавена подобна темичка но авторката не беше написала причината та аз съм в сходна ситуация. 7 клас съм класът ни си дели на групички от по 3-ма 4-ма човека. Аз бях в групичка с още 2 момичета с които преди два дена спрях да си говоря защото издадоха моя тайна когато вечерта им звъннах да питам защо са го направили те ми се нахвърлиха и ми казаха че съм се сърдела за най-малкото нещо,че съм била голяма овца а на една снимка в Фейсбук ми написаха че съм мноого грозна (аз не го отричам и ниога не съм го отричала но ги мислех за приятелки) незнам как но накараха голямата звезда на класа да настрои момичетата от класа срещу мен и никой не ми говори. Казаха ми че съм била исползвачка,кучка,овца и грозница която не заслужавала да живее!!! и НЕ СЕ ШЕГУВАМ наистина може би съм се сърдела за най-малкото нещ не на само те са ми на главата майка ми и баща ми се развеждат и не могат да ме поделят...Нямам никакви приятели тайните ми са наяве майка ми не може да ми помогне защото се разкъсва между работата мен и съдебната зала , не съм говорила с баща ми и ми е много лошо защото в Петък не съм била на училище и незнам как да се явя там в Понеделник...Какво да правя? Надявам се да обявят грипна ваканция но това едва ли ще помогне.... :( много ви моля да ми помогнете....ТЕ

pamito14
01-22-2011, 08:16
ми отиди и не им обръштаи внимание ъчи си гледаи си уроците и тва е не се закачаи с тях прави каквото си правлаи преди

scrooper
01-22-2011, 10:01
премисли малко нещата. Ако онези не са ти истински приятелки, не се занимавай с тях. Ако са, те ще те потърсят да се сдобрите. Насочи вниманието си към нещо важно, което зависи от усилията ти и от което зависи бъдещето ти, например образованието. Ако имаш такава цел няма да разполагаш с много време, през което да се тормозиш защо някои хора са кучки. Ако проблемът е в теб, работи по въпроса. Само не си губи времето като се чувстваш зле ;)

unknown0inlowe
01-22-2011, 10:34
Ами те отдавна доказаха че не са ми истински приятели и отдавна съжелявах че съм им разказвала за проблемите си , но не очаквах това :? Дали е добра идея да помоля един мой приятел който познава цялото училище да ме запознае с някой??? :o

Fraximus
01-22-2011, 13:10
Решението е много просто.Трябва просто да работиш върху себе си.Аз можех да ти обясня какво да направиш но много ме мързи и не съм сигурен дали ще ти го разкажа правилно затова влез в http://kolibka.com
нашиши на търсачката The Secret и търси филм който се казва The Secret и на снимката си има ето тази снимка http://brucewagner.files.wordpress.com/2008/02/the-secret_seal_on_dark.jpg
свали и го гледай филма.Имаш предостатъчно време...

smiirnoff
01-22-2011, 13:17
AAaaaaaa The Secret е уникален филм!! Гледайте го на всяка цена! Аз мога да кажа, че научих толкова много от този, а и всичко е вярно!

Fraximus
01-22-2011, 14:55
Личи си от хубавата ти усмивка :)

Concussion
01-22-2011, 15:09
Как може в 7-ми клас да сте такива дечковци? :? Я по-добре вместо да се занимавате с глупости, си сядайте на задниците и учете за да може да влезете в хубава гимназия, 'щото и за да станеш сервитьорка вече са големи изискванията..

unknown0inlowe
01-22-2011, 15:25
Как може в 7-ми клас да сте такива дечковци? :? Я по-добре вместо да се занимавате с глупости, си сядайте на задниците и учете за да може да влезете в хубава гимназия, 'щото и за да станеш сервитьорка вече са големи изискванията.. Аз уча имам големи шансове да вляза даже в 1 а за 4 сто процента а това са доста добри гимназии...

ysmivka
01-22-2011, 15:43
Не им обръщай внимание. Учи си гледай си живота и това е .. все някога ще си намериш истински приятели

unknown0inlowe
01-22-2011, 15:52
А този вид истински приятел съществува ли още?

Lian4ety
01-25-2011, 16:57
Всички казвате не им обръщай внимание, но незнаете наистина какво е. До скоро бях в същата ситуация и си нямате на идея колко е гадно всеки да ти шушне зад гърба! До колкото до авторката просто се опитай да ги игнорираш, учи си уроците, ще видиш,че скоро ще им омръзне да се занимават с теб и ще си дойде всичко на мястото :)

ImmortalSportFreak
01-25-2011, 17:11
А този вид истински приятел съществува ли още?
Разбира се!Стига да имаш късмета да са наоколо.

Не се притеснявай толкова,тая година наблегни на ученето и игнорирай дразнителите около себе си. Постарай се да влезеш в хубава гимназия,където ще ти е интересно да учиш. Дано там си намериш добри приятели. :)

ysmivka
01-25-2011, 17:49
А този вид истински приятел съществува ли още?

ДА 100% съществува!!! :)

SkiCatA
01-25-2011, 18:11
AAaaaaaa The Secret е уникален филм!! Гледайте го на всяка цена! Аз мога да кажа, че научих толкова много от този, а и всичко е вярно! Може ли само да помоля за линк към филма, че както го коментира ми стана интерестно ??? :) :) :) :) :)