PDA

View Full Version : Какво мога да направя....



Teenprblem
01-22-2011, 09:49
Знам какво ще кажете 'ето я и поредната тема ..за това как да разберем дали едно момче ни харесва' ..
Ето я и моята история .. така да се нарече:
Имах си приятел разликата ни е 4 години аз съм на 13 той на 17 ..оставал е няколко пъти в 7 клас а ние сега сме в един клас бяхме гаджета той вендъж скъса с мен каза че все още ме харесва .. но скъса с мен после станахме гаджета отново и ..предди поне седмица скъса отново с мен казах си 'дали отново ще ме попита дали искам да сме гаджета', но постоянно си мисля дали все още ме харесва тъй като в един лексикон които тои е попълвал има въпрос 'Имаш ли си гадже' тои е отговорил 'Да' следващия въпрос беше 'Как се казва' и той написал името 'Габриела' , а тази Габриела я познавам защото тя ме заплашваше че ще ме бие заради него .. защото и тя го харесвала тя е на 18 тя ми беше казала веднъж че ако аз съм го била зарязала той веднага щял да отиде при нея .. аз не и повярвах казах и че няма да скъсам с него .. така и така този лексикон в които и тои е попълвал НАРОЧНО някой го беше оставил на чинът ми в даскало ... и се чудех дали е истина или тои го е написал само и само за да ревнувам вчера най добрата ми приятелка ме попита дали все още го харесвам отговорих и 'НЕ' попитах я и дали тя го е попитала дали тои ме харесва тя ми каза 'НЕ' аз след това и казах че съм я излъгала че все още го харесвам.Най - добрата ми приятелка днес ми пише .. че той ходел с едно момиче но не ми казваше коя е тя помислих си че е тази моята най - добра приятелка после помислих че тази Габриела и приятелката ми ми каза че така и било .. ходел с нея но после ми казва че ме е излъгала приятелката ми казва ми че той щял да ми каже кое е това момиче но .. толкова бързо ли ме забрави? ..... Незнам на него ли да вярвам .. или ... :(
Виее как мислите??!
Повечето хора просто преминават темата...
Съжалявам ако има правописни грешки.
Благодаря на тези който отделиха време да прочетат темата :) !

FuckedUp
01-22-2011, 09:51
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

nepowtorima
01-22-2011, 10:05
Ама нищо не разбрах... той ходел с някаква която приятелката ти знае, ама ти не знаеш, ама и той не ти казвал...

Оффф... обърках се... :D :D

Ааа... той ходел с тая Габриела... Е какво можеш да направиш ти... Толкова пъти сте късали, и толкова сте се сдобрявали ... Писнала си му... остави го намира... апък и се гледа колко е стока на 17 години вече, а е повтарял няколко пъти 7ми клас :-D По-добре го забрави и го остави да си живее с оная... да не стане по-зле за теб...

mincheto
01-22-2011, 10:45
Общо взето,се заформя любовен четириъгълник.....
Моето мнение,колкото и да е банално,че трябва да говориш открито с момчето,на 4-очи.

4o4ina
01-22-2011, 10:56
Лелеее,вЕрно ли? :shock: :razz:

Намери си друг,тоя го забрави! :)

MuRocLaW
01-22-2011, 10:58
да вярно е аз я познавам сичко е както го разправя 1:1 може да вярвате на всичко написано по горе не си измисля

GossipGirl89
01-22-2011, 11:03
Забрави го. Щом сте късали толкова много пъти и щом вече е с друга - очевадно е, че не те харесва

poncho
01-22-2011, 11:18
Еми не разбрах почти абсолютно нищо .... но от малкото което се разбра мога да ти кажа само: опитай се да го забравиш...?

notlike
01-22-2011, 11:33
Ебати якия трол, майна... 17-годишен да е в един клас със седмокласничка. На тоя сигурно топките са му повече от мозъчните клетки :razz: :razz: :razz: Евала за якия трол, а ако не е трол, лошо за тебе, щото аз досега не вярвах, че такъв идиот може да се е родил в България..

Teenprblem
01-22-2011, 11:53
Ебати якия трол, майна... 17-годишен да е в един клас със седмокласничка. На тоя сигурно топките са му повече от мозъчните клетки :razz: :razz: :razz: Евала за якия трол, а ако не е трол, лошо за тебе, щото аз досега не вярвах, че такъв идиот може да се е родил в България..


8 Клас

Suzichka
01-22-2011, 11:55
Аби направо не му обръщай внимание ти сама го казваи че няколко пъти сте скъсали и сте се здобрили кв`о очакваш от тъкъв прост .. ако не си чула тая поговорка чуй я от мене ...Дълго, надменно и с презрение се гледаха един друг презерватива и балончето... ако ме разбираш кв`о искам да ти кажа ... :)

Teenprblem
01-22-2011, 12:02
да вярно е аз я познавам сичко е както го разправя 1:1 може да вярвате на всичко написано по горе не си измисля

кои/коя си ти ?? :-o

Ssummerjam
01-22-2011, 13:27
пхахахахха :-D

fUcKsMiLe
01-22-2011, 15:42
Тази тема ми вдигна настроението .. :razz: :razz:

notlike
01-22-2011, 16:51
Е, ко не, то трябва да си много куха лейка, че да се захванеш с такъв умствено изостанал. Teenproblm, всъщност след по-малко от седмица ставам на 16, но това не ми пречи да съм доста над поне като мислене...

AllEyesInMe
01-22-2011, 18:09
И кво толко му хареса на тоя?

kindergarden
01-22-2011, 18:15
ебати....нямам думи :D