PDA

View Full Version : Най-добрата приятелка на всички мъже, които искам да чукам..



Pigeon
01-22-2011, 11:21
Не мога да се начудя какво точно не ми е наред, но независимо, че изглеждам много добре, че съм душата на компанията и ред други хубави неща, аз винаги се превръщам в най-добрата приятелка на повечето от мъжете, които пожелавам...
Явно просто не знам как да си го поискам. В момента ми се случва отново, и този път унижението ми е пълно, защото момчето е невнен девственик, по-малък от мене с две години. Щом и него не мога да сваля, как трябва да се чувствам?! :D
Ужасно е, защото много го харесвам, а той непрекъснато търси съвети от мен като от "майка" за друго момиче, казва ми, че съм страхотна, много красива, секси и какво ли не и после добавя "ама не за мене"...
Заради това, че не знам как да заявя намеренията си съм стигнала дъното на сваляческата йерархия.. :D МОЛЯ ВИ, кажете ми как да престана да бъда най-добрата приятелка на всеки мъж.... Имам доверието им, прегръдките им, времето им... но не и пишките, а понякога искам точно това, уви.. :D

crazybebe
01-22-2011, 11:35
И аз съм имала такива случаи . Аз винаги като се запознаех с някое момче започвах да се държа мило,любезно се едно сама предлагам приятелството си . После реших,че точно в това ми е грешката . Значи аз принципно съм си доста перверзна,но не го бях показвала много пред момчетата . Реших да започна да им показвам ,че аз не съм просто някво си момиче , ами че съм тази в която ще се влюбят :D . И ннякакси започнах да се държа по-различно към тях . Ако ти искат някъв съвет просто казвай нещо от сорта на " еми нз .. ти си прецени " ,защото иначе ще свикнат да ти искат съвети и оттам започват да те приемат просто като фр . :)

iwancho
01-22-2011, 11:42
Като толкова искаш пи*ка ела да ти дам 8-)

mincheto
01-22-2011, 11:43
Един директен и откровен разговор би послужил. :)

DarkTemplar
01-22-2011, 13:21
Говори откровено с него, нищо, че е девствен. Като цяло в отношенията ти с мъжете наблягай на някои недвусмислени, типично женски намеци за кревата. Щом искаш основно секс, би трябвало да свършат работа. ;)


Имам доверието им, прегръдките им, времето им... но не и пишките, а понякога искам точно това, уви.. :D
Тоя лаф ми хареса.

valdesbg
01-22-2011, 13:50
Че те девствените най-трудно се лъжат бря. Проблема е докато им счупиш саксийката, после вече няма от какво да ги е страх. Момчета, момичета няма значение при всички е еднакво.

И наче - http://www.imdb.com/title/tt1001508/ ей тоя филм е за теб. Изгледай го да видиш защо нямаш пишките им. А ко не мо жеш да го намериш - пиши ми лично :)

GD
01-22-2011, 17:25
Като толкова искаш пи*ка ела да ти дам 8-)


+1 Съгласен :lol:

valdesbg
01-22-2011, 18:00
Въх ... момчета, толкова ли сте лесни? Нищо чудно че жените са отчаяни.

fakesmiles
01-23-2011, 08:52
оо на мен доста често ми се случва.но ако наистина искаш някой бъди по-настоятелна или го покани да излезете само двамата.все ще се усети.ако нищо не помага проведи един искрен разговор и му кажи.

bratignat
01-23-2011, 09:42
Той е девствен и сигурно, човкът идея си няма от намеци. Съблазняваш го и действаш, , само внимавай и да не го изплашиш.

А относно сваляческата йерархия - не се отчайвай, следвай пътя си и тогава всички останали ще те следват - жени, мъже, извънземни :).

Успех!

umri
01-23-2011, 10:29
Не мога да се начудя какво точно не ми е наред, но независимо, че изглеждам много добре, че съм душата на компанията и ред други хубави неща, аз винаги се превръщам в най-добрата приятелка на повечето от мъжете, които пожелавам...
Явно просто не знам как да си го поискам. В момента ми се случва отново, и този път унижението ми е пълно, защото момчето е невнен девственик, по-малък от мене с две години. Щом и него не мога да сваля, как трябва да се чувствам?! :D
Ужасно е, защото много го харесвам, а той непрекъснато търси съвети от мен като от "майка" за друго момиче, казва ми, че съм страхотна, много красива, секси и какво ли не и после добавя "ама не за мене"...
Заради това, че не знам как да заявя намеренията си съм стигнала дъното на сваляческата йерархия.. :D МОЛЯ ВИ, кажете ми как да престана да бъда най-добрата приятелка на всеки мъж.... Имам доверието им, прегръдките им, времето им... но не и пишките, а понякога искам точно това, уви.. :D
Недей прекалявай с дрънкането и недей отваря теми за бивши. Щом си хубава... просто не се е намерила тоя, дет да е достатъчно мъж. Има някои пичове, които просто не могат да си представят как го мушкат на някоя, която си мислят, че е над тяхната класа.

Pigeon
01-24-2011, 10:34
оо на мен доста често ми се случва.но ако наистина искаш някой бъди по-настоятелна или го покани да излезете само двамата.все ще се усети.ако нищо не помага проведи един искрен разговор и му кажи.

Май накрая до разговор ще трябва да се стигне... защото дори когато излизаме само двамата той не вдява и не вдява :D Както казаха другите, явно е твърде зелен, за да разбира от намеци.
Представям си накрая да му се нахвърля и да ми откаже..... 15 годишно девствено леке :D :D Тогава ще се откажа официално от това да се наричам жена :D

DarkTemplar
01-24-2011, 13:56
^Трудно е да се наричаш жена, щом се занимаваш с 15-годишни пишлигарчета. ;)

Бъди по-креативна с намеците и вдигни малко летвата откъм години. Почти никой мъж не отказва секс.

w0sh
01-24-2011, 15:07
Тя ги чука на по 15.

Потрес.

8)

valdesbg
01-24-2011, 17:56
Въх.... не че нещо.. ама кво очакваш от 15 годишно лапенце? Нали тряя да го напиеш, да го съблечеш да го надървиш и сама да си го вкараш, ако искаш да стане работата. По възможност в поза ездачка :D

Що не си хванеш някой батко на 22-23-24 примерно? Щото почти смело мога да заключа че нямаш 20.

П.П. сигурна ли си че нещо във външния ти вид не отблъсква потенциалните кандидати?

tuzaro
01-24-2011, 18:06
може да си грозна с малки цици майна

Pigeon
01-24-2011, 19:28
Въх.... не че нещо.. ама кво очакваш от 15 годишно лапенце? Нали тряя да го напиеш, да го съблечеш да го надървиш и сама да си го вкараш, ако искаш да стане работата. По възможност в поза ездачка :D

Що не си хванеш някой батко на 22-23-24 примерно? Щото почти смело мога да заключа че нямаш 20.

П.П. сигурна ли си че нещо във външния ти вид не отблъсква потенциалните кандидати?

Абе, аз сегашния случай го споменах просто така, целта на темата беше това, че се превръщам в приятелка на ВСЕКИ мъж..
Батко, малък, на моите години... не гледам възрастта особено. На 18 съм иначе.
Ами за външния ми вид знаеш, защото сме си разменяли фейсбук преди време... ти може да си прецениш :D

FromAutumToAshes
01-24-2011, 20:23
Нищо лично, ама ми звучиш като няк'ва курвентия. Пак казвам не искам да обиждам, просто така ми прозвуча оО

w0sh
01-24-2011, 20:24
Той валдес има фейсбукакето на всяко момиче в лИбов

valdesbg
01-24-2011, 20:28
Абе ние хубаво сме си разменили фейса... ама аз що не мога да те открия?

Иначе... знам ли.. ако ВСИЧКИ са ти приятели... що не смениш средата където ги търсиш? Няма начин всички да се кривите ракети в случая.

едит:

Имам аз... освен да издам книга, а Чавдаре?

tuzaro
01-24-2011, 20:40
чуй чуй
http://www.vbox7.com/play:9390bb42

w0sh
01-24-2011, 20:52
Може да е като телефонен указател.

Pigeon
01-24-2011, 22:14
Нищо лично, ама ми звучиш като няк'ва курвентия. Пак казвам не искам да обиждам, просто така ми прозвуча оО

И аз си загледах изказванията в темата, че така звучат.... :D Нещо не съм си преценила думите, ама здраве да е :D

saskou
01-24-2011, 22:38
Не мога да се начудя какво точно не ми е наред, но независимо, че изглеждам много добре, че съм душата на компанията и ред други хубави неща, аз винаги се превръщам в най-добрата приятелка на повечето от мъжете, които пожелавам...
Явно просто не знам как да си го поискам. В момента ми се случва отново, и този път унижението ми е пълно, защото момчето е невнен девственик, по-малък от мене с две години. Щом и него не мога да сваля, как трябва да се чувствам?! :D
Ужасно е, защото много го харесвам, а той непрекъснато търси съвети от мен като от "майка" за друго момиче, казва ми, че съм страхотна, много красива, секси и какво ли не и после добавя "ама не за мене"...
Заради това, че не знам как да заявя намеренията си съм стигнала дъното на сваляческата йерархия.. :D МОЛЯ ВИ, кажете ми как да престана да бъда най-добрата приятелка на всеки мъж.... Имам доверието им, прегръдките им, времето им... но не и пишките, а понякога искам точно това, уви.. :D
От написаното не мога да определя дали си к**ва и ми е трудно да ти дам сериозно отношение по въпроса въпреки, че изглежда имаш проблем. Просто им давай леки поводи да си мислят, че искаш да правиш нещо с тях :D

DarkTemplar
01-24-2011, 22:43
Авторке, дай да го видим тоя пуст профил във FB. Поне да сме сигурни, че не визията е проблема. 8)

Pigeon
01-24-2011, 23:21
Авторке, дай да го видим тоя пуст профил във FB. Поне да сме сигурни, че не визията е проблема. 8)

На лично, ей сега :d:d:d

Dimenta
01-24-2011, 23:30
Авторке, дай да го видим тоя пуст профил във FB. Поне да сме сигурни, че не визията е проблема. 8)

Подкрепям :grin:

DarkTemplar
01-24-2011, 23:33
НЕ е от визията, чаровна мацка си. Явно подходът ти куца. ;)

againstyou
01-25-2011, 11:53
Тя ги чука на по 15.

Потрес.

8)
хаха +1

Pigeon
01-25-2011, 12:08
Тя ги чука на по 15.

Потрес.

8)
хаха +1

Тя ИСКА да ги чука... Изгорете я жива :D :D

ledenakrasota
01-25-2011, 12:10
Тази тема не е е**вка. :-o


Като си толкова разкрепостена,не трябва да имаш никакви проблеми,най-малкото с това да покажеш кога какво и кого искаш. :?

DarkTemplar
01-25-2011, 12:20
Тя ИСКА да ги чука... Изгорете я жива :D :D
Не я горете, ще похабите бая хубав материал. Снимайте я докато действа. :D :D

Pigeon
01-25-2011, 13:31
Тази тема не е е**вка. :-o


Като си толкова разкрепостена,не трябва да имаш никакви проблеми,най-малкото с това да покажеш кога какво и кого искаш. :?

Аз съм разкрепостена в същината, но в моментите, в които трябва да пърхам с мигли и да обикалям като сластолюбива лисичка около мъжа, съм си просто едно от момчетата :D

На DarkTemplar мога само да благодаря за комплиментите :P

rtpghhfcz
01-25-2011, 13:49
силни на думи, слаби на действия - трябва да промениш това, може да успееш в начинанията си, айде успех, да не ти пука.

pentxayc
01-25-2011, 14:40
олигофрени

tuzaro
01-25-2011, 18:05
дай някоя снимка майна, че ми стана интересно