PDA

View Full Version : Докато стане и изведнъж пада ..



papa
01-22-2011, 11:38
Значи напоследък съм забелязъл ,че много рядко имам сутрешна ерекция .. абе почти нямам :( Когато тръгна да си бия чикии нали става и ако се разсея за секунда две и ми спада става някъв мек ... Случвало ми се е няколко пъти като правя секс нали правиме квото правиме и като си сложа кондома и ми спада защо е така,мн се притеснявам от тва,защотото ми се случва вече от доста време и нз какво да правя :(((

Macallan
01-22-2011, 12:16
Спри да мислиш за това ... знам, че е много трудно ама ... използвай въображението си, мисли си за това което най-много те възбужда и нищо друго.

vasko9933
01-22-2011, 12:35
Виагра мойй :razz:

papa
01-22-2011, 12:37
ква виагра е само на 19 съм :( скоро правя 20 ...

Emilen
01-22-2011, 12:46
Намали или спри за известно време ръчната обработка.

bazingaaaa
01-22-2011, 12:51
И ние трябва да гадаем какво ти има ли ? :(

Macallan
01-22-2011, 12:59
Може да се отбиеш при сексолога :) после разкажи как е минало :P

AlokiNn
01-22-2011, 14:39
Ходи на лекар.. Нещо пиеш ли някви хапчета?

Emilen
01-22-2011, 14:41
Сигурно си го убил от джасане. Не го закачай известно време и съм сигурен, че пак ще те буди сутрин.

papa
01-22-2011, 18:42
Ходи на лекар.. Нещо пиеш ли някви хапчета?

еми не нищо не пия

AlokiNn
01-22-2011, 18:58
Тогава ходи на лекар най-добре.. Не мисля че има за какво да се притесняваш, но все пак най-ще си сигурен така

CSKAMen1
01-24-2011, 01:55
За твоя проблем има решение-то наистина е Виагра,Аз уча в медициснки университет и ги разбирам тези работи.Значи когато е станало за първи път,ти всеки път като слагаш презерватива си мислиш ''Ами ако сега пак ми падне' и се притесняваш.Когато се притесняваш се отделя адренали и норадреналин от надбъреците,те се отделят при стрес и правят така кръвта да отиде в жизнено важните органи-мозък,сърце бъбреци и т н и затова не може да се изпълни пениса с кръв и да предизвика ерекция,Така че виаграта ще ти помогне,нищо че си на 20 години.Я си представи че отидеш на дискотека и зарибиш някоя дето може да стане нещо за 1 нощ-и се случи този фал пак?Не е ли това по-лошото отколкото да си вземеш виагра?!
Продукта се казва Еротон и струва към 40 лева,4 хапчета,чупиш ги на по 2 всяка и стават 8 хапчета,и като се наложи.. вземаш,и така няколко пъти докато се оправят нещата

Macallan
01-24-2011, 12:35
За твоя проблем има решение-то наистина е Виагра,Аз уча в медициснки университет и ги разбирам тези работи.Значи когато е станало за първи път,ти всеки път като слагаш презерватива си мислиш ''Ами ако сега пак ми падне' и се притесняваш.Когато се притесняваш се отделя адренали и норадреналин от надбъреците,те се отделят при стрес и правят така кръвта да отиде в жизнено важните органи-мозък,сърце бъбреци и т н и затова не може да се изпълни пениса с кръв и да предизвика ерекция,Така че виаграта ще ти помогне,нищо че си на 20 години.Я си представи че отидеш на дискотека и зарибиш някоя дето може да стане нещо за 1 нощ-и се случи този фал пак?Не е ли това по-лошото отколкото да си вземеш виагра?!
Продукта се казва Еротон и струва към 40 лева,4 хапчета,чупиш ги на по 2 всяка и стават 8 хапчета,и като се наложи.. вземаш,и така няколко пъти докато се оправят нещата
Не е ли решение да говори със сексолог за това. Сигурен съм, че си имат начини, с които може да се заобиколи виаграта. А ако започне да ги пие редовно това няма ли да вреди на организма?

CSKAMen1
01-24-2011, 13:13
Да вреди не,обаче прегледа на сексолог струва 30-40 лева,и той ще каже същото,лошото е,че ако от тук се научиш редовно да си вмемаш-ще си даваш парите,защото няма друга причина освен психическа,която да води до загуба на ерекция на 19-20 години(освен ако момчето няма диабет или някакво вродено заболяване на сърцето)

Macallan
01-24-2011, 13:26
Да бе да кажем, че е ясно, че това е причината все пак работата им е на да поставят диагнози, а да решават психологични проблеми, въпреки, че по друг начин се възприемат нещата днес. Идеята ми е, че това го контролираш ти и човек с нужните познания в областта на психологията би ти помогнал да решиш проблема без да стигаш до виагра.

vasko9933
01-24-2011, 13:28
За твоя проблем има решение-то наистина е Виагра,Аз уча в медициснки университет и ги разбирам тези работи.Значи когато е станало за първи път,ти всеки път като слагаш презерватива си мислиш ''Ами ако сега пак ми падне' и се притесняваш.Когато се притесняваш се отделя адренали и норадреналин от надбъреците,те се отделят при стрес и правят така кръвта да отиде в жизнено важните органи-мозък,сърце бъбреци и т н и затова не може да се изпълни пениса с кръв и да предизвика ерекция,Така че виаграта ще ти помогне,нищо че си на 20 години.Я си представи че отидеш на дискотека и зарибиш някоя дето може да стане нещо за 1 нощ-и се случи този фал пак?Не е ли това по-лошото отколкото да си вземеш виагра?!
Продукта се казва Еротон и струва към 40 лева,4 хапчета,чупиш ги на по 2 всяка и стават 8 хапчета,и като се наложи.. вземаш,и така няколко пъти докато се оправят нещата

+1 8) 8) 8)

Justify
01-24-2011, 13:32
За твоя проблем има решение-то наистина е Виагра,Аз уча в медициснки университет и ги разбирам тези работи.Значи когато е станало за първи път,ти всеки път като слагаш презерватива си мислиш ''Ами ако сега пак ми падне' и се притесняваш.Когато се притесняваш се отделя адренали и норадреналин от надбъреците,те се отделят при стрес и правят така кръвта да отиде в жизнено важните органи-мозък,сърце бъбреци и т н и затова не може да се изпълни пениса с кръв и да предизвика ерекция,Така че виаграта ще ти помогне,нищо че си на 20 години.Я си представи че отидеш на дискотека и зарибиш някоя дето може да стане нещо за 1 нощ-и се случи този фал пак?Не е ли това по-лошото отколкото да си вземеш виагра?!
Продукта се казва Еротон и струва към 40 лева,4 хапчета,чупиш ги на по 2 всяка и стават 8 хапчета,и като се наложи.. вземаш,и така няколко пъти докато се оправят нещата

+1 8) 8) 8)

Също съм съгласен с това.

Виаграта не е ли Силденафил? Еротона ми е някакво непознато.

saskou
01-24-2011, 18:25
Проблема е в теб. Отдай се повече на мисленето... преди да го вкараш да не си мислиш за пържоли? Използвай въображението ти.

CSKAMen1
01-24-2011, 19:07
Виаграта е Силденафил,продукт на фирма Прайзер,те имат монопол 10 години да го произвеждат само те,след това,може и други фирми да използват активната съставка,така са направили и Актавис-произвеждат еротон,но цената е на половина от виаграта(тоест към 40 лева може и малко по-малко)защото такъв е закона,трябва да го продаваш на 50% от цената на оригиналния продукт.Така че еротона пак е силденафил

Isabelle
01-24-2011, 19:48
завържи го

saskou
01-24-2011, 20:15
завържи го :D :D :D :D

anonymous768631
01-24-2011, 20:17
Той като мен сутрин, когато ставам за даскало...

Martinaa06
01-26-2011, 13:13
moje da e ot prezervativa,da sa ti tesni. Znam 4e ot Durex Love mn 4esto stava taka, smeni prezervativite :)