PDA

View Full Version : подходящи подаръци за мъже



eleonora12
01-22-2011, 13:03

eleonora12
01-22-2011, 13:04
харесала съм парфюма Versace Fraiche men според вас подходящ ли е?Как мислите хубав ли е този аромат

mmm_sweet
01-22-2011, 13:15
Има един парфюм "One in million",който е страхотен :)

DarkTemplar
01-22-2011, 13:17
Парфюмът зависи предимно от вкуса на този, за когото е предназначен. Ако познаваш добре човека, му подари какъвто искаш, ако не - по-добре избери друг подарък.

DisturbiaV
01-22-2011, 18:38
Има един парфюм "One in million",който е страхотен :)

невероятен е,но малко хора могат да направят подарък на приятеля си за 120 и повече пари...айде малко па-земно...

menstyle
01-22-2011, 21:40
Чак да е 120 лв. не е ... около 70-80 лв.. но и това пак си е много.. защото за тези пари може да се купи някакъв "по-зашеметяващ" и по-траен подарък ... а друг е въпроса, че ако не го хареса ... няма да си го слага, а ти ще се дразниш...

mincheto
01-23-2011, 08:33
Според мен,някаква придобивка за колата му,ако има (такава),би го зарадвала.

eleonora12
01-23-2011, 11:07
e da taka e no li4no na men one milion mi idva mnogo tejak parfum

XTREMEFREERIDE
01-23-2011, 11:53
Часовника е аксесоар, който почти всеки мъж обича (това за несуеверните половинки на силния пол).

sh3_1s_7h3_0n3
01-23-2011, 11:56
Ако е подарък за гадже, му купуваш нещо, което на теб ще ти хареса и ще го изнудиш да го носи, щом на теб ти е приятно. 8)
Специално за парфюми аз така процедирам.

menstyle
01-23-2011, 11:57
Часовника е аксесоар, който почти всеки мъж обича (това за несуеверните половинки на силния пол).

Има някакво суеверие, свързано с подаряване на часовник ли ? какво е ?

anonymous708973
01-23-2011, 12:00
Часовника е аксесоар, който почти всеки мъж обича (това за несуеверните половинки на силния пол).

Да де, ама часовникът е доста скъп подарък... В смисъл, аз бях с моя, като си избираше и си купи напълно нормален часовник, нищо гъзарско. Струваше 240 лв.

Разгледай по сайтовете за подаръци, ще се изненадаш от попаденията.

TheTiger
01-23-2011, 12:02
За мъже не знам, но за жени букет от 21 рози с романтично стихотворение написано от вас и придружено с букета и романтична вечеря вършат перфектна работа ;]

eleonora12
01-24-2011, 10:06
Часовника е аксесоар, който почти всеки мъж обича (това за несуеверните половинки на силния пол).

Има някакво суеверие, свързано с подаряване на часовник ли ? какво е ? Sueverieto e takova 4e uj 4asovnika ozna4ava razdqla,no kato mu kupi6 4asovnika i katoo toi ti dade dori i 1-2 lv za 4asovnika nqma da se slu4i ni6to az taka znam!

menstyle
01-24-2011, 10:21
За нож и за куче бях чувал, че трябва да дадеш пари, но за часовник за първи път чувам .. :-) както и да е ... уча се непрекъснато...

ShtrudeL
01-24-2011, 11:13
За мъже не знам, но за жени букет от 21 рози с романтично стихотворение написано от вас и придружено с букета и романтична вечеря вършат перфектна работа ;]

Ебати лигавото.

ELiTyYy
01-24-2011, 11:49
Има един парфюм "One in million",който е страхотен :)
съгласна съммммммммм.......уникаленнн! полудявам само докато го усетя... :oops: :P

menstyle
01-24-2011, 11:59
Този ли е ?
http://www.menstyle.bg/magazin/details/556/16/toaletna-voda/1-million

dimitar_ak
01-24-2011, 12:07
Има един парфюм "One in million",който е страхотен :)

Точно този аромат не е подходящ за всеки мъж. На мен например ми е прекалено сладък и ми напомня повече на дамски. Ако аз получа такъв подарък няма да го ползвам.

gruio
01-24-2011, 12:16
a защо трябва да е парфюм, аз примерно обичам разни джунджурийки

iinwisible
01-24-2011, 13:29
Ако искате по дребен подарък защо да не е стъклена рамка за снимки украсена със червени сърчица и да сложите снимка на вас двамата :lol:

MetalZone
01-24-2011, 13:50
Часовника е аксесоар, който почти всеки мъж обича (това за несуеверните половинки на силния пол).

Да де, ама часовникът е доста скъп подарък... В смисъл, аз бях с моя, като си избираше и си купи напълно нормален часовник, нищо гъзарско. Струваше 240 лв.

Разгледай по сайтовете за подаръци, ще се изненадаш от попаденията.

Надай се да не е нищо гъзарско... що за глупости. :) Часовници има както и за 5-10 лв ... най - нормалните... така и за 25 милиона долара... най-скъпия е толкова...

MetalZone
01-24-2011, 13:52
Тук за много по-малко от 240 може да се намери хубав часовник http://go.aukro.bg/listing.php/showcat?id=47293&view=gal&st=gal&gclid=CO7HrdeL06YCFc0y3godLiG94w твоя пич бая са го прецакали.. ахаха :)

gruio
01-24-2011, 20:13
Ако искате по дребен подарък защо да не е стъклена рамка за снимки украсена със червени сърчица и да сложите снимка на вас двамата :lol:

а да, по добре нещо за компютъра :D чанта за лаптопа :) ... или четириядрен процесор... примерно

gabi_94
01-24-2011, 20:20
1 million..paco rabanne Приятеля ми е с този парфюм...иде ми да му изям врата. Полудявам направо... Уникален е... Даже понеже май му е на свършване, мисля за рождения му ден да му го подаря с посланието постоянно да е с него :-D Много ми харесва...

TheBobqk
01-24-2011, 20:21
Ами парфюмите наистина са много личен подарък и наистина трябва да познаваш много добре човекът до себе си, защото може да стане гааф ;д. Аз мисля да подаря книжка на приятеля си за рождения му ден. Мисля че книжка за любим актьор, певец или група ще е хубав подарък. :)

menstyle
01-24-2011, 20:28
Точно този аромат не е подходящ за всеки мъж. На мен например ми е прекалено сладък и ми напомня повече на дамски. Ако аз получа такъв подарък няма да го ползвам.


1 million..paco rabanne Приятеля ми е с този парфюм...иде ми да му изям врата. Полудявам направо...

Виждате ли какво става ?... Подаръкът за мъж, всъщност е подарък за жена... Ти си мислиш, че парфюмът не става, а жената до теб точи зъби да ти прегризе врата... :D
Извод: Мъже! Не заспивайте с 1 million на paco rabanne. Може да не се събудите :shock:

gruio
01-24-2011, 20:32
Точно този аромат не е подходящ за всеки мъж. На мен например ми е прекалено сладък и ми напомня повече на дамски. Ако аз получа такъв подарък няма да го ползвам.


1 million..paco rabanne Приятеля ми е с този парфюм...иде ми да му изям врата. Полудявам направо...

Виждате ли какво става ?... Подаръкът за мъж, всъщност е подарък за жена... Ти си мислиш, че парфюмът не става, а жената до теб точи зъби да ти прегризе врата... :D
Извод: Мъже! Не заспивайте с 1 million на paco rabanne. Може да не се събудите :shock:

Ами не, изводът е, че подаръците за мъже трябва да са си подаръци за мъже. Мъжът като цяло е привърженик на техническите задачки => джунджурииките биха били много по подходящи.

Всъщност като се замисля аз бих се зарадвал и на някаква лачена запалка

menstyle
01-24-2011, 20:42
За тебе може да са подходящ подарък за мъж техническите джаджи.. ама има и женска гледна точка... ти предлагаш нещо дето няма да и се прииска на жената да те 'схруска' :-) пък то няма да ти е лошо ако ти се случи да ти изядат .... врата 8-)

gabi_94
01-24-2011, 20:43
Точно този аромат не е подходящ за всеки мъж. На мен например ми е прекалено сладък и ми напомня повече на дамски. Ако аз получа такъв подарък няма да го ползвам.


1 million..paco rabanne Приятеля ми е с този парфюм...иде ми да му изям врата. Полудявам направо...

Виждате ли какво става ?... Подаръкът за мъж, всъщност е подарък за жена... Ти си мислиш, че парфюмът не става, а жената до теб точи зъби да ти прегризе врата... :D
Извод: Мъже! Не заспивайте с 1 million на paco rabanne. Може да не се събудите :shock:

Ами не, изводът е, че подаръците за мъже трябва да са си подаръци за мъже. Мъжът като цяло е привърженик на техническите задачки => джунджурииките биха били много по подходящи.


При всеки е различно... И все пак, признавам, че бих му подарила същия парфюм, дори и да не го харесваше...просто защото аз го харесвам...малко съм си егоистка... Ама направо го обожавам тоя парфюм и приятелят ми понеже знае и потоянно се пръска с него... А иначе няма да е зле, момчета, да дадете някоя друга идея за подарък

gruio
01-24-2011, 20:44
е да ама сутрин като стане и жената пуши нали ;)

gruio
01-24-2011, 20:46
Точно този аромат не е подходящ за всеки мъж. На мен например ми е прекалено сладък и ми напомня повече на дамски. Ако аз получа такъв подарък няма да го ползвам.


1 million..paco rabanne Приятеля ми е с този парфюм...иде ми да му изям врата. Полудявам направо...

Виждате ли какво става ?... Подаръкът за мъж, всъщност е подарък за жена... Ти си мислиш, че парфюмът не става, а жената до теб точи зъби да ти прегризе врата... :D
Извод: Мъже! Не заспивайте с 1 million на paco rabanne. Може да не се събудите :shock:

Ами не, изводът е, че подаръците за мъже трябва да са си подаръци за мъже. Мъжът като цяло е привърженик на техническите задачки => джунджурииките биха били много по подходящи.


При всеки е различно... И все пак, признавам, че бих му подарила същия парфюм, дори и да не го харесваше...просто защото аз го харесвам...малко съм си егоистка... Ама направо го обожавам тоя парфюм и приятелят ми понеже знае и потоянно се пръска с него... А иначе няма да е зле, момчета, да дадете някоя друга идея за подарък

запалки, пури няма да сбъркаш все подходящи подаръци за мъже :) парфюмът също но трябва да оцелиш

menstyle
01-24-2011, 21:27
може някоя луксозна химикалка
http://www.podarykzamyj.com/images/himikalka.jpg

или щипка за пари (с намек, да има какво да защипва...)
http://www.menstyle.bg/components/com_virtuemart/shop_image/product/_________________4c7f874fcb631.jpg