PDA

View Full Version : Какво е правилото за изчисляването на дистанцията



mrysnika
01-22-2011, 13:46
при радио количките,тези,които са с дистанционно управление-на тях пише,че може да се кара на дистанция 10м-какво означава това-че има обхват с дистанционното по ПРАВА ЛИНИЯ до 10 метра или че като цяло,независимо дали е по права или се криволичи може да се кара до 10 м ? Освен това може ли да се намерят колички с 50 м такова засичане примерно ?

iLovePussyJuice
01-22-2011, 16:25
значи, че в радиус по-голям от посочения, както в случая 10метра не стигат сигналите от дистанционното управление, в следствие на което моторчето не може да задвижи колелата на количката :-o :-o

аз съм гледал предаване за такива колички, на които обхвата им е до половин километър (че може и повече да беше :-o ), и си имаха камери, за да може да се следи :D

w0sh
01-22-2011, 16:27
То сигналите на дистанционното са като бензин.

Караш 10 метра и трябва да презаредиш.

mrysnika
01-22-2011, 16:41
значи, че в радиус по-голям от посочения, както в случая 10метра не стигат сигналите от дистанционното управление, в следствие на което моторчето не може да задвижи колелата на количката :-o :-o

аз съм гледал предаване за такива колички, на които обхвата им е до половин километър (че може и повече да беше :-o ), и си имаха камери, за да може да се следи :D

Можеш ли да ми кажеш кое е филмчето ?

iLovePussyJuice
01-22-2011, 16:48
ооо не помня, аз съвсем случайно попаднах :)