PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка......Проблем,Помог ете!!!!



CrazyButEverybodyLikesIt
01-22-2011, 16:04
Значи малко предистория с моята бивша вече най-добра приятелка се познаваме от 6 години...Тя беше в предишния ми клас (от 2 години съм с друг)...През учебната година се виждахме 2 пъти в месеца,а когато стана лято бяхме заедно по цял ден обачеее......Тя почна да се държи гадно и само ми искаше СМС-и за някакви награди и сметката ми скочи драстичноо....Аз вече не издържах и й казах да спре с тези неща,а тя ми се разсърди :shock: :shock: ....Няколко дни по-късно се сдобрихме,но като че ли се отдалечихме и почнахме да говорим лъжии...И накрая многоо здраво се скарахмее (карахме се чрез смс-и) и така преди месец ми пише,че искала пак да сме приятелии,че съжелявала,но аз нищо не отговорих и сега почна да ми става гадно за нея и Ви питам дали да се сдобря с неяяя???
Скарването беше август месец....

Yoana
01-22-2011, 16:30
Говори с нея и се сдобрете или поне се изяснете! Не си заслужава заради дребни неща да разваляте приятелството си.. В случая си права(поне по разказаното от теб), но не бива заради гордост или инат да отказвате да говорите и да се измъчвате и двете..
Аз в момента съм в същото положение с моя приятелка, но заради пустия НИ инат и двете не правим нищо по въпроса ии много се мразя, заради което. А сме на 18, не е да кажеш, че сме хлапета и сме се скарали за дъвка примерно..

ysmivka
01-22-2011, 16:30
Малко е сложно, но пък щом казваш, че ти е била най - добра приятелка и сте се скарали за нещо толкова малко ... може като за начало да си възстановиш контактите с нея. Първо да си изясните нещата и защо така е постъпвала (защото това може да се погледне и като използване заради телефона ти). Възможно е тогава и двете да сте пребързали, но аз на твое място първо бих поговорила с нея и след това бих решила дали да си възстановя приятелството с това момиче или да си останем просто стари познати.

Ти реши какво ще правиш! Все пак ти я познаваш много по - добре от който и да е - или поне така се предполага щом си й била най - добра приятелка. :)

Успех!

mincheto
01-22-2011, 16:30
Само те използва.
Това НЕ е приятелка.

CrazyButEverybodyLikesIt
01-22-2011, 16:38
Аз повече си мисля,че последно време беше заради нещата,които й предлагам и това,че бях финансово малко по-добре.

П.С Момче съм :D :D

mladostman
01-23-2011, 20:36
според мен това не е приятелка... все пак те използва и ти си трупаш сметката,а не тя. Иска просто да се сдобрите, за да те използва пак. Поне така мисля аз!!!