PDA

View Full Version : Кръвта след 1-я път



lofche
01-22-2011, 20:46
Въпроса ми е следния : преди 2 дни го направих с моя и ми беше за 1-ви път .. по време на акта не тече кой знае колко кръв ,но след това тече и сега дори 2 дни след секса пак тече по мъничко и то не постоянно .. та мисълта ми беше има ли за какво да се притеснявам ? и да вметна ,че на дебелина никак не му е мъничък :-D И другото коете е ,че го направихме без презерватив (супер тъпо знам) , но той не е свършвал изобщо ;) таа има ли място за притеснение относно бебета или да съм спокойна ?!

Titanic_baby
01-22-2011, 20:58
Всичко е нормално.Споко!

shadow4e
01-22-2011, 21:06
1. Когато правиш без, е с основание да се притесняваш.
2. Нормално е да има зацапване след първия път.

lofche
01-22-2011, 21:30
окей благодаря и на двете ви ... :-)
А относно това,че сме го правили без предпазни мерки .. ясно ми е колко е опасно и ,че бебето би било най-малкия пробем защото има още 100 болести ,ноо просто в случея той не е свършвал .. изобщо, няма прекъснат акт .. вероятноста за бременност без свършване не е голяма нали ? :)

Titanic_baby
01-22-2011, 21:54
окей благодаря и на двете ви ... :-)
А относно това,че сме го правили без предпазни мерки .. ясно ми е колко е опасно и ,че бебето би било най-малкия пробем защото има още 100 болести ,ноо просто в случея той не е свършвал .. изобщо, няма прекъснат акт .. вероятноста за бременност без свършване не е голяма нали ? :)

Прекъснат полов акт е този,при който мъжът вади члена си преди да свърши.Не се панирай,вероятността нещо да е станало клони към 0.
Но все пак знай,че дори и да не е свършил в теб или другаде,това че е прониквал е достатъчно понякога за да е станал фал,поради факта че по време на възбуда мъжкият полов орган отделя предеякулационна течност,в която се съдържат малък брой сперматозоиди.Но все пак не се шашкай.Това явление е рядко срещано и почти невъзможно.

shadow4e
01-22-2011, 22:14
окей благодаря и на двете ви ... :-)
ясно ми е колко е опасно и ,че бебето би било най-малкия пробем защото има още 100 болести ,ноо просто в случея той не е свършвал

Бебето не е болест.
Едва ли ще си бременна, но друг път мисли преди да правиш такива неща, не малко болести има, плюс това едва ли партньорът ти има достатъчен опит. /опитът не се определя от това на колко години е и от кога прави секс/

lofche
01-22-2011, 22:34
имах предвид не че едно бебе е болес ,а че освен едно забременяване има и куп други болести ;)
иначе отново ,благодаря :-)

AlokiNn
01-22-2011, 23:19
Да вие тука изкарахте че така се прави бебе ;) Да беше толкова лесно.. А те са още деца.. толкова мнг е развита спермата че няма на къде ;)

mincheto
01-23-2011, 05:04
Може да ти е дошъл цикълът.
След секс е възможно да ти дойде.
С повечко секс,цикълът се нормализира.
Иии...не си бременна,спокойно.Но за напред си имай едно на ум.
Или презерватив или противозачатъчни.

fakesmiles
01-23-2011, 08:20
това едва ли ти е цикълът,но ти си знаеш.
иначе е нормално и на мен така 1-2 дни ми тече по мъничко.
но ако не спре и си сигурна,че не ти е дошло може да се консултираш и с лекар

Macallan
01-23-2011, 10:39
Заеби бебето,а помисли ли за венерическите болести? НИКОГА не правете секс без презерватив преди да си направите изследвания за болести.

LipSy
01-23-2011, 13:09
Не мисля, че си бременна. За кръвта доколкото знам е нормално да ти тече по-малко около 2-3 дена. И следващият път С ПРЕЗЕРВАТИВ - ПРЕДПАЗВА И ТО БОЛЕСТИ, НЕ САМО ОТ БЕБЕТА!!!

vasko9933
01-23-2011, 14:37
Нищо страшно, но 2-3-15 път с ПРЕЗЕРВАТИВ. 8)

rammstein123
01-24-2011, 11:23
Нели знаете, че само с четене на постовете ви, няма да тръгне да слага презерватив.. Оставете я да си удря главата в стената, изборът е нейн. Иначе няма нищо нередно в случая с кръвта. Не мисля, че е от друго.