PDA

View Full Version : 2 въпроса



ritobis
01-23-2011, 07:35
Здравейте, значи аз съм на 16 години и ходя на фитнес от вече 7 месеца.Та от 1 месец тренирам по тази програма:

http://www.bb-team.org/workout/1290_oshte-poveche-muskuli-sled-polovin-godina-v-zalata#axzz1BqQn9Hjf

И първият ми въпрос как да си пригодя програмата за 2 дни в седмицата, защото като съм втора смяна в училище е много кофти.

Вторият ми въпрос е дали е добре да работя с тази програма, някъде до средата или края март месец, и след това да почна да правя за отслабване, смисъл да увелича повторенията,но с по-малки тежести.С тази програма действително станах по-силен,но и качих доста мазнини в последно време :o .Та ако почна да отслабвам мускулите повече ли ще личат?

Rhoads
01-23-2011, 07:40
За 2 пъти в седмицата нещо от рода на сплит тип горна част на тялото/долна..но не съм запознат

ritobis
01-23-2011, 12:03
Айде няма ли и дуги мнения?

LifeFitness0
01-23-2011, 13:55
Това е класически сплит в 3дни и е много трудно да се впише само в 2.Ако наистина нямаш време прави кръгови тренировка,но едва ли е толкова трудно.Аз намирам 6 дни в седмицата време и пак успявам да докарам добър успех. :wink:

ritobis
01-23-2011, 16:06
добре,както и да е ще се справя по някакъв начин с програмата,ама това, което постигнал досега ще се прецака ли ако правя примнерно по 12повторения с по-малки тежести.За да сваля някое кило