PDA

View Full Version : Изготвяне на проект



LoVeLiFe
01-23-2011, 10:08
Искам да участвам в един проект. Самата аз трябва да изготвя проект на тема моята доброволческа инициатива.Ще се справя,имам идея, но не знам как се изготвя проект. Търсих в гугъл, но намерих само как се изготвя бизнес проект и проект за еврофондове.Сигурно трябва да има в проект няколко обособени точки като цел на проекта, същност на проекта.Моля Ви да ми помогнете. Ще съм ви благодарна. :)

LaChupacabra
01-23-2011, 15:13
ама какъв проект имаш предвид? кажи си темата ...примерно ако е по География или Биология..може да изрежеш катастрона[вид картон...има го по всички книжарници] във формата на някой континет или цвете,животно.. малко е трудно но ако се потрудиш или си по сръчна става много хубаво..и е препоръчително катастрона да е цвеен..и като го изрежеш,изрисуваш и т.н. може да напишеш информация за дадената тема или нещо подбно..
а пък по литература може катастрона да го направиш на по малки парчета и да ги направиш като "книга" и т.н. не знам дали ме разбра..обяснявам зле...

LoVeLiFe
01-23-2011, 16:27
Не не не... Въобще не сте ме разбрали правилно :D . Явно аз не мога да обяснявам. Моят проект се изпраща в електронен вариант по имейл, а това за което ще го правя е нещо като конкурс и става въпрос за моята доброволческа инициатива. Не знам структурата на проектите. Ако имаше някакъв план в нета :? [/b]

LoVeLiFe
01-23-2011, 20:57
E никой ли не знае :( ?