PDA

View Full Version : Здравейте ..



nymphetamiNeee
01-23-2011, 10:17
Здравейте съкланници . Ето и моя проблем : Аз съм момче , на 13 години , 68 кг , 165 - 7 см .. Понеже повечето мой съученици имат плочки , а аз имам едно пухено коремче . Някой би ли ми помогнал някак си да изчистя пухеното коремче , и на негово място да имам плочки ...

Благодаря на всеки който ми помогне :P

xSANYAx
01-23-2011, 10:23
Със спорт,тичане,намаляване на тестените неща. :)

nymphetamiNeee
01-23-2011, 10:39
Със спорт,тичане,намаляване на тестените неща. :)Попринцип обичам да си похапвам .. Много често ям " дюнери , хамбургери и филийки с пастет и принцеси" . Няма как да не ям дюнери , принцеси и хамбургери тъй като в училище друго не продават .. Попринцип , ще започвам тренировки по футбол , само чакам да почнат ...

ZipFail
01-23-2011, 10:47
Всяка втора тема е за плочки, ползвай търсачката или гугъл.

nymphetamiNeee
01-23-2011, 10:50
Всяка втора тема е за плочки, ползвай търсачката или гугъл.Ти ли ще ми кажеш кво да ползвам ? Твой ли е форума та да ми казваш ? Помолих за помощ . Като не ти харесва темата защо пишеш ? И не ми спами в темата . Човек да не попита нещо

fatrat
01-23-2011, 10:59
ей го и следващия фешън с плочки
Аз бих ти препоръчал да си купиш едни хапчета. Има ги във абсолютно всяка една аптека. Т3 и Т4 както и стромба! За дозировката питай отново !

HHristov
01-23-2011, 11:00
Ние длъжни ли сме пък да помагаме :)
Мен повечето ми съученици пушат цигари ама аз не ще ми кажете ли как да пропуша и аз ?
Носи си храна от вкъщи като няма друго около училището, а не вярвам да няма поне някой магазин.

xSANYAx
01-23-2011, 11:35
Със спорт,тичане,намаляване на тестените неща. :)Попринцип обичам да си похапвам .. Много често ям " дюнери , хамбургери и филийки с пастет и принцеси" . Няма как да не ям дюнери , принцеси и хамбургери тъй като в училище друго не продават .. Попринцип , ще започвам тренировки по футбол , само чакам да почнат ...

E,кво като продават само дюнери и хамбургери в училище ? :shock: Толкова ли е трудно да си носиш от вкъщи?!

ritobis
01-23-2011, 12:22
Има един много доказан метод.Значи както казаха намаляш тестото.И другото което е се храни бавно.Едно че така се наяждаш с по-малко храна и другото е че оргазнимът разгражда по-добре веществата.Аз примерно почвах на ум да броя колко пъти горе-долу дъвча храната.20-25 сдъвквания, броя до 10 и после пак "тъпчеш и повтаряш процедурата".Аз бях така :D :D

fatrat
01-23-2011, 13:06
абе не го занимавайте с глупости! Има лесно
кокаин/амфетамини / метаамфетамини! По 4 дена без ядене и сън!

DownloadVirus
01-23-2011, 15:54
Като гледам постовете всички се гаврят ама то как да е..На дали ще стане ако питаш в един форум да направиш плочки..

Иска се много здрав хранителен режим и добри тренировки пич..Ако мислиш да ядеш дюнери хамбургири няма никога да направиш плочки..Сега все още си дете ами след някоя година като се забави метаболизма ще станеш като свиня..Най-малкият ти проблем ще са плочките..

awerw
01-23-2011, 15:57
Тичай и яж по-малко.