PDA

View Full Version : Поръчвали ли сте в интернет?



Sunny_stz
01-23-2011, 11:56
Здравейте!!!Не знаех къде да сложа тая тема,за това реших да е в тийн на куп.Значи искам да попитам дали сте си поръчвали до сега от нета?Аз никога не съм,но обмислям идеята да поръчам от един сайт за белъо.Но първо не ми дава регистрация,защото имейла не съответствал с данните ,които те имали ,не мога да разбера защо така...Другото е ,че ако искаш да купуваш трябва да си направиш някаква сметка и се чудя дали да си направя,защото не знам ако направя може би ще искат картови разплащания ,а аз в момента нямам пари в никоя от картите,а и са само дебитни :D Сайта е gotinobelio.com :))) Вие поръчвали ли сте си нещо каквото и да е от нета и останали ли сте доволни след това?Аз се колебая дали да поръчвам,защото ми е съмнително така от интернет,освен това не знам каква е цената на доставката,нищо не пише за доставки в този сайт...Ще се радвам ,ако помогнете.

sh3_1s_7h3_0n3
01-23-2011, 12:23
Бях си поръчала едни интересни блузи от интернет. В сайта бяха изнесени точно мерки, по които да определя кой размер съм, платих с наложено плащане /донесоха ми ги в офиса и ги платих на място./ И да, останах доволна. Даже след това колежката и шефката ми също си поръчаха подобни блузи. За 2 дена пристигнаха.
За бельо... не знам дали бих се осмелила.
Но за дрехи, книги и техника, да. Излизат ми доста по-евтино.

Greennight
01-23-2011, 13:50
Поръчах си 2 пъти и съм много доволен :-P

vilityyy979
01-23-2011, 13:57
Един път си поръчах храна за зайчето , останах си доволна - всичко беше пристигнало ! Не се колебай , а поръчай , няма нищо страшно , всичко ще е точно :)

elituu
01-24-2011, 14:39
Здравей Sunny_stz, погледнах сайта, който си дала и всичко си изглежда наред. Това, че ти отхвърля имейла е защото го попълваш в полето за регистрирани потребители, а ти явно не си ;)

Виж малко по-надолу в полето
Нямате сметка?
Въведете Вашата информация, и създайте своята сметка
създай си сметка и готово... :-)

elituu
01-24-2011, 14:41
Здравей Sunny_stz, погледнах сайта, който си дала и всичко си изглежда наред. Това, че ти отхвърля имейла е защото го попълваш в полето за регистрирани потребители, а ти явно не си ;)

Виж малко по-надолу в полето
Нямате сметка?
Въведете Вашата информация, и създайте своята сметка
създай си сметка и готово... :-)

Sunny_stz
01-24-2011, 16:22
Здравей Sunny_stz, погледнах сайта, който си дала и всичко си изглежда наред. Това, че ти отхвърля имейла е защото го попълваш в полето за регистрирани потребители, а ти явно не си ;)

Виж малко по-надолу в полето
Нямате сметка?
Въведете Вашата информация, и създайте своята сметка
създай си сметка и готово... :-)


Мерси Елии много ми помогна!Създадох сметка и си поръчах каквото искам!!!Дано скоро го получаа!! :))))

tanch3t093
01-25-2011, 00:45
Не съм, някак си нямам доверие ... Но някой път, ако е наложително бих опитала.

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-26-2011, 03:24
поръчвам си ... от време на време като търся нещо и не мога да намеря това което търся : ) случва се... повечето случаи съм доволна но ти ако казваш че бельо искаш да си купиш... ddz :) според мен иди в някои magazin и си ги вземи от там, съмнява ме чак такова бельо това да е че да не можеш да намериш нещо подобно.. :)


+ потърси в нета и виж дали сайта не е скам защото има и доста такива :(

TheTiger
01-26-2011, 07:26
НЕ, защото НЕ се е налагало :}
+ това при мен е принципа
"Око да види, ръка да пипне" :))))))))

yakuza_
01-26-2011, 08:33
Да и съм доста доволен. 8-) Има значение и от къде.

Romance
01-26-2011, 08:38
Обувки, дрехи, техника дори роклята ми за бала си поръчах от интернет