PDA

View Full Version : Дебела ли съм ???



soshy97
01-23-2011, 12:11
Здравейте ! Аз съм висока 166 см и тежа около 57 кг . Как мислите мнгого ли е ??? Трябва ли да отслабвам ? всички ми казват че не съм дебела и съм си добре но като се видя в огледалото имам чувството че съм 100 кила и ... Какво да правя . ?

mincheto
01-23-2011, 12:17
Идеална си,но,ако толко те притеснява..отслабни толко,че да си 55кг.
Повече надолу недей сваля.

lady6
01-23-2011, 12:22
Щом си висока 1 66 на мен са ми казвали , че трябва да тежиш толкова колкото си висок значи ти трябва да си 66 кг.Не се притеснявай и аз си мислех , че съм пълна , а сега искам да напълнея. :-)

mincheto
01-23-2011, 12:33
^^lady,попринцип трябва да си височината (-10).т.e.,ако си 170см ,трябва да тежиш 60кг.По тези параграфи тя си е идeална.

soshy97
01-23-2011, 12:39
Благодаря ви много поолекна ми малко но мисля да сваля някое друго килце :)

mincheto
01-23-2011, 12:54
Момиче,ако отслабнеш още,цъкълът ти ще почне да прави номера.
И ще пишеш теми от рода,на''аз съм 1.66,тежа 45-50кг.3ащо цикълът ми е толкова нередовен?''
Вие сами си вредите,после се чудите защо имате проблеми.
Ако искаш за в бъдеще деца,не прави никакви диети,а просто внимавай какво ядеш.Избягвай мазното,пърженото,газирано то и сладкото.
Така си идеална.

soshy97
01-23-2011, 13:08
Добре но бедрата са ми проблем спортувах волейбол но спрях (проблеми със сърцето) и оттогава започнах да плюскам и напълнях и сега бедрата са ми като.. изобщо не си ги харесвам срам ме е да изляза навън по къси панталонки . според приятелите ми не са ми зле бедрата но аз не си ги харесвам.

mincheto
01-23-2011, 13:22
Тогава,почни упражнения за бедрата.
И тичай сутрин по 2 обиколки...
Ходи много пеш...
Ходи на фитнес,но не се натоварвай щом имаш проблем със сърцето.Например 3-пъти седмично,по час-сач и половина най-много.Там тичай на пътечката.
Пий сутрин преди ядене по една-2 чаши гореща вода.Тя стопява мазнините и прочиства организма.Включи в менюто си на закуска грейпфрукт и портокали,яж и ябълки.

soshy97
01-23-2011, 13:54
Благодаря ти много оценявам времето което отделяш за мен и се надявам съветите ти да ми помогнат :-D :( :-) :-) :)

LipSy
01-23-2011, 13:59
Според мен си добре. Въобще не си дебела! При това си и висока, така че...горе главата! :)

mincheto
01-23-2011, 14:02
Пък и дори да гладуваш,което за теб няма да е хубаво,после като отслабнеш кожата ще ти увисне и ще се получи много грозна гледка.

FuckedUp
01-23-2011, 15:54
Пусни снимка най-добре.

soshy97
01-23-2011, 16:23
Точно за да не ми увисне ще трябва да правя някакви упражнения.
И нямам снимка в цял ръст

MuRocLaW
01-24-2011, 11:02
ебааси свинята

soshy97
01-24-2011, 11:35
Защо пускаш такива коментари.
1.Защо ме обиждаш какво съм ти направила.???

2. Излишно спамиш в темата. ;)

djigitoriq
01-24-2011, 14:14
Според мен се чувстваш такар защото не спортуваш. Спортувай и ще видишр че ще се почувстваш по-добрел :)

dob4y
01-24-2011, 19:01
Идеална си,но,ако толко те притеснява..отслабни толко,че да си 55кг.
Повече надолу недей сваля.

viviana
01-26-2011, 15:10
МАЙКО МИЛА ТИ СИ ДЕБЕЛА КАТО КОЛЕДНО ПРАСЕ ТРАА ДА МИНАВАШ НА ПРЯКО ПРЕЗ ВРАТАТА ВЗИМАЙ МЕРКИ!!!!!!

Paramour
01-26-2011, 15:56
:lol: като видях снимката и помислих, че е kalpazanka..
та.. по темата:
Щом ти казват, че си добре-значи няма нужда да сваляш килограми. А и теглото не зависи само от мазнините по тялото, а и от костната структура и още куп неща.
Ако толкова много се съмняваш, постни една снимка и ще ти кажем дали си дебела или не. :)

soshy97
01-27-2011, 10:47
Нямам снимка в цял ръст няма как да пусна .

Paramour
01-27-2011, 11:42
еми направи си :lol:

venezia42
01-29-2011, 09:51
Много зависи от това каква структора си.Примерно аз съм 162 и съм 45-46 килограма и изглеждам стахотно,защото спортувам имам преса стегнати крака без целулит и често ме питат как подържам толкова добро тяло като ме видят по бански.Започни да спорртуваш мисля че са ти малко множко тези килца според мен 50 ще изглеждаш добре, но започни да спортуваш дори да отслабнеш ще си останеш с коремчето и целулита.Така че моят съвет е обличи си банския виж дали се харесваш (и не се лъжи дори хората да ти казват че не си дебела,ако ти не се чувстваш добре ще продължиш да си задаваш въпроса) та виж дали си харесваш тялото ако не го харесваш мини на диета ОБАЧЕ тази диета не е да спреш да ядеш,мини на плодове обаче си яж редовно плодове и махни всички вредни храни.И в никакъв случай ако случайно решиш да се отказваш не започвай директно миналото си хранене а мини на захранване което означава лека по лека да се върнеш към миналото ти хранене а не изведнъж.МОМИЧЕ ЗАПОЧНИ ДА СПОРТУВАШ!!! ЩЕ НАПРАВИШ МНОГО ДОБРО ТЯЛО.УСПЕХ!(ако случайно не се получи с диетата ми пиши ,защото това вече е различен проблем)

britzy
01-29-2011, 10:58
Много зависи от това каква структора си.Примерно аз съм 162 и съм 45-46 килограма и изглеждам стахотно,защото спортувам имам преса стегнати крака без целулит и често ме питат как подържам толкова добро тяло като ме видят по бански.Започни да спорртуваш мисля че са ти малко множко тези килца според мен 50 ще изглеждаш добре, но започни да спортуваш дори да отслабнеш ще си останеш с коремчето и целулита.Така че моят съвет е обличи си банския виж дали се харесваш (и не се лъжи дори хората да ти казват че не си дебела,ако ти не се чувстваш добре ще продължиш да си задаваш въпроса) та виж дали си харесваш тялото ако не го харесваш мини на диета ОБАЧЕ тази диета не е да спреш да ядеш,мини на плодове обаче си яж редовно плодове и махни всички вредни храни.И в никакъв случай ако случайно решиш да се отказваш не започвай директно миналото си хранене а мини на захранване което означава лека по лека да се върнеш към миналото ти хранене а не изведнъж.МОМИЧЕ ЗАПОЧНИ ДА СПОРТУВАШ!!! ЩЕ НАПРАВИШ МНОГО ДОБРО ТЯЛО.УСПЕХ!(ако случайно не се получи с диетата ми пиши ,защото това вече е различен проблем)

А аз се питам как пишеш толкова ужасно?

ПТ-балансирано хранене и пилатес

venezia42
01-29-2011, 16:05
какво ми има на писането

elenka3
01-29-2011, 23:43
не не си дебела...
как може да се комлексирате толкова много ..

MishoShamara
01-30-2011, 02:54
Здравейте ! Аз съм висока 166 см и тежа около 57 кг ....

O M F G... Виж в гугъл коя е д-р Емилова и с какво се занимава. Надявам се, че съм бил полезен!

Flyffii
01-30-2011, 09:31
Ако си 97 набор, значи си на моята възраст ( не, че има някакво знаечение ), но и аз съм около 166-7 см. и тежа около 45-6 кг (и съм доволна) . Според миналите коментари, ти трябва да си идеална, но не мисля, че и ти си много доволна от положението, след като пишеш и тема за това. Може би, трябва да си избереш някакъв спорт, който ти харесва ( волейбол, тичане, танци и тн. ) и съм сигурна, че ще постигнеш желания ефект.

venezia42
01-30-2011, 10:05
Здравейте ! Аз съм висока 166 см и тежа около 57 кг ....

O M F G... Виж в гугъл коя е д-р Емилова и с какво се занимава. Надявам се, че съм бил полезен!



Момиче и аз съм много за д-р Емилова.В лятото между четвърти и пети клас отидох в варна при нея и отслабнах за 5 дни минах само на плодове.Имах едни отвратителни паласки изчезнаха :grin: :grin: :grin:

Deynna
02-01-2011, 18:08
Ами сигурна ли си, че не само в огледалото ами и в реала не си 100 кила а и повече де да знам! Ако има някъв проблем с килограмите кажи на ваште да ти направят липосукция против тлъстини, а ако нямат пари просто да направят рамките на вратите по-широки и проблема е решен

soshy97
02-01-2011, 18:24
Мн си оригинална ...
Айде врачанските селски к***И ... да млъкват !
Искам мнението на компетентни хора по този въпрос ... Горката държава с кви кучки се напълни.. :( нямам думи..
да те Възпитат малко ваще после ми говори за рамката на врата >!!!!

soshy97
02-01-2011, 18:29
ще си останеш с коремчето и целулита.


Аз нямам целулит . Но нз възможно ли е да ми е тежък кокала. ? ....Ама чак пък толко.

elinkaa3
02-01-2011, 18:29
кви комплекси са те подгонили тебе ... престани да си само внушаваш такива простотии ... според мен правиш тази тема ,за да ти казват колко си слаба..не си интересна...

soshy97
02-01-2011, 18:47
кви комплекси са те подгонили тебе ... престани да си само внушаваш такива простотии ... според мен правиш тази тема ,за да ти казват колко си слаба..не си интересна...


Изобщо не я правя заради това видя че не всички ми казват че съм слаба пък и аз знам че не съм. так че изобщо не е за това.

Tuncho
02-01-2011, 18:57
Здрасти, сладур... И аз имах такъв проблем... :) И го реших... Значи аз имах големи бедра от баща ми. И тъй като съм склонна към напълняване, се ограничавам с ядене, правя гимнастика, карам колело. И наистина действа. :grin: През това време(на отслабване), най-важното беше, че се харесвах каквато съм и повярвах в себе си...Така че, ако не се харесваш, знай, че ти си уникално красива, и можеш всичко. :razz:

jennywampii
02-01-2011, 19:46
Такамм .. има деца, които са много по-зле и от теб. Сега моето мнение за това дали си дебела незнам точно дали ще е от значение. Попринцип за да отслабне човек, трябва да има инсктинкта да го направи, защото си казваш: аре 1 седм. плодове обаче си казваш през тази седмица : емм от един чипс нищо няма да мистане. Моя съвет е да имаш повече смелост за да отслабнеш .. пробвай 2 седмици на ябълки .. знам че е трудно но .. и трябва да спортъваш ( най-добре да тичаш ) . :)

Aliceinwonderland
04-16-2011, 20:59
Не определено не си.Аз съм на същата височина и килограми и изглеждам перфектно.Не прави глупави диети и ограничения.Ако желаеш спортувай.Радвай се на живота си,обичай тялото си и ще си щастлива.И не се вманиачавай в подобни неща.Анорексията е сериозно заболяване и това с чувството за 100кг. пред огледалото е доста смущаващо.Успех:)

catalogueofanger
04-17-2011, 00:34
Когато помириш духа с тялото си, тогава ще се получи желаният ефект. Междувременно никакви диети и спортове няма да ти помогнат.

lady6
07-28-2011, 22:06
Защо пускаш такива коментари.
1.Защо ме обиждаш какво съм ти направила.???

2. Излишно спамиш в темата. ;)

SonataArctica
07-28-2011, 22:13
Айде режи си вените... Смърт за дебелите...

Айде стига превземки...

sh3_1s_7h3_0n3
07-28-2011, 22:36
Като гледам откога е темата, момичето сигурно отдавна вече е фиданка тамън за лятото. :)

PinkFloydSound
07-28-2011, 23:16
Когато помириш духа с тялото си, тогава ще се получи желаният ефект. Междувременно никакви диети и спортове няма да ти помогнат.
Аха.
Всичко е до мисленето. :>

ArrowsOfDeath
07-29-2011, 00:07
Стара тема.