PDA

View Full Version : Отговор на често задаваните въпроси



mincheto
01-23-2011, 11:13
Реших да направя тази тема,защото много често срещам подобни въпроси от малките,най-вече,които нищо не знаят,a са тръгнали да правят секс.

От първият път почти (НИКОГА) не може да се забременее.
Ако не искате изненади винаги правете секса с презерватив или пийте противозачатъчни,макар че не е особено полезно да се почва с противозачатъчните от малка~(нестабилна) възръст,когато дори момичето още не се е развило съвсем.
Добре е поне 2 пъти на месец да ходите на гинеколог,след почването на половият живот,за профилактичен преглед.
Едно много важно нещо е ,не правете сефтето просто да не останете назад от другите,направето го когато се почувствате готови за това,и като сте сигурни ,че знаете какво правите,зада си поемете отговорността,ако след това има последствия.Не може да се забременее,ако, не е свършил във вас,дори да е останала малко сперма по вас,пак няма шанс да се забременее.
Който иска да допълва.Надявам се да е поне малко,полезна тази тема,за начинаещите в секса.

Macallan
01-23-2011, 11:17
Само да допълня ВИНАГИ преди да правите секс без презерватив си направете изследвания, не се знае на какво може да сте носители.

ThisIsMe
01-23-2011, 11:20
:shock: Не видя ли,че точно над теб има такава тема?
И то важна.

kremen4eto
01-23-2011, 11:26
Не може да се забременее,ако, не е свършил във вас

Аха. Изключително 'компетентно'!

Titanic_baby
01-23-2011, 11:32
Не може да се забременее,ако, не е свършил във вас

Аха. Изключително 'компетентно'!

Може,но възможността клони към 0.Така,че смятай колко е възможно.
Знам,че следват сега куп обяснения как имало девойки забременели така.Знам я тази песен.Ок,както казах възможно е ,но много рядко и с почти нищожен шанс.

Extremescream
01-23-2011, 11:32
Може да се забременее от първия път,точно толкова,колкото и от втория!
И да,може да се забременее,дори да не е свършил в теб,макар че шансът е малък.

bonbon4e_to
01-23-2011, 11:35
Не може да се забременее,ако, не е свършил във вас

Аха. Изключително 'компетентно'!

Може,но възможността клони към 0.Така,че смятай колко е възможно.
Знам,че следват сега куп обяснения как имало девойки забременели така.Знам я тази песен.Ок,както казах възможно е ,но много рядко и с почти нищожен шанс.

+
И това ,което каза Extremescream е също вярно.
И доколкото знам за профилактичен преглед се ходи 2 пъти годишно,а не месечно.Не съм ли права ?

kremen4eto
01-23-2011, 11:46
^ От 'не може', до 'вероятността е малка' има голяяяма разлика. Разликата е цяло бебе. Като имате впредвид, че децата го правят от 12 годишни вече и не знаят какво е клитор, помислете дали съветите не трябва да са АБСОЛЮТНО точни и верни.

Плюс това съвети от хора, които използват думата 'сефте' за първия си път, не приемам. Детско е, несериозно и леко грубо.

И аз се замислих за профилактичния преглед. 2 пъти в годината трябва, да.

Naive
01-23-2011, 12:04
Девойко, ти ходиш ли два пъти месечно на гинеколог?

Extremescream
01-23-2011, 12:11
Таиз тема ми се струва лоша идея,дори и да е с добър замисъл.

FuckedUp
01-23-2011, 12:26
Таиз тема ми се струва лоша идея,дори и да е с добър замисъл.