PDA

View Full Version : Дали не ми кръшка?



Shely
01-23-2011, 13:11
Здравейте, искам да ви попитам вие какво мислите по тоя въпрос.
Хванах си гадже от съседния град, и ме съмнява, че ми кръшка и ме лъже.
Миналата седмица ходи на купон и ми прати само 1,2 снимки от там, като не ми показа всичките (аз ги видях от друго място.) На снимките е с едно момче. Защо не иска да ми ги покаже? Защото ми кръшка с него ли? не мога да разбера.... Сега си писахме по скайп, и се уговорила с някакъв си там да я учи да кара кола... и тя по погрешка ми написа "Само кажи кога"....
После ми вика "Ако искаш няма да ходя".... Все едно ще и повярвам след като му е обещала....
Не знам какво да мисля...
Почвам да се съмнявам дали не ме гъбарка, иначе мн държа на нея. Как мога да проверя дали не ми кръшка моля ви дайте съвети... :booooomb:

FromAutumToAshes
01-23-2011, 13:19
Вие колко пъти сте се виждали ? Изобщо виждали ли сте се?

Shely
01-23-2011, 13:20
Вие колко пъти сте се виждали ? Изобщо виждали ли сте се?
Не помня вече
Естествено, че се виждаме даже довечера ще излизаме.

FromAutumToAshes
01-23-2011, 13:25
Еми начини много да разбереш. Друг е въпроса на какво си готов, за да го разбереш :D Примерно говориш с някоя нейна приятелка, да те информира ако излиза там с "някъв" или примерно изтърсваш се там казваш й да излезете и ако тръгне ти се оправдава, може да имаш фактори за съмнение, не знам като цяло не съм много вещ в тия работи. Принципно се доверявам на човека до мен :)

Shely
01-23-2011, 13:26
Еми начини много да разбереш. Друг е въпроса на какво си готов, за да го разбереш :D Примерно говориш с някоя нейна приятелка, да те информира ако излиза там с "някъв" или примерно изтърсваш се там казваш й да излезете и ако тръгне ти се оправдава, може да имаш фактори за съмнение, не знам като цяло не съм много вещ в тия работи. Принципно се доверявам на човека до мен :)
Аз и вярвам, но как да го кажа, тия леки съмнения ме карат да се съмнявам във верността и 8-)

FromAutumToAshes
01-23-2011, 13:38
Леките съмнения те карат да се съмняваш :-o Я повтори пак, че изгубих смисъла :D Съмняваш се от факта, че се съмняваш... ? Общо взето това каза ;д

Shely
01-23-2011, 13:40
Леките съмнения те карат да се съмняваш :-o Я повтори пак, че изгубих смисъла :D Съмняваш се от факта, че се съмняваш... ? Общо взето това каза ;д
Човек, само глупости пиша... акъла ми е само дали ми кръшка...

SeXyMaCka
01-23-2011, 13:43
Попита ли я кое е това момче от снимките, които тя не е пожеала да ти прати?

Shely
01-23-2011, 13:47
Попита ли я кое е това момче от снимките, които тя не е пожеала да ти прати?
Да, било приятел на някаква от компанията им....

SeXyMaCka
01-23-2011, 13:55
Ако имате някакви общи познати поразпитай ги ( деликатно обаче ) дали не са я вуждалис друг или пък дае говорила за дръго момче.

Shely
01-23-2011, 13:57
Ако имате някакви общи познати поразпитай ги ( деликатно обаче ) дали не са я вуждалис друг или пък дае говорила за дръго момче.
така ще направя, благодаря

mincheto
01-23-2011, 14:00
Аз бих имала лека доза съмнение.
Аз на никой нямам сто-процентово доверие.... :D
Ама не се води по чужди фактори...аз и на себе си нямам 100%доверие... :D
Аз на твое място бих я проверила и няма по-добър начин от ходатайство на нейне приятелка.Или си направи рег в някой сайт за запознанство,където и тя има,но все едно си друго момче,и я питай имали си гадже.
Отговорът и ще ти даде ясна предства,и ще разбереш колко държи на теб.

SeXyMaCka
01-23-2011, 14:02
Аз бих имала лека доза съмнение.
Аз на никой нямам сто-процентово доверие.... :D
Ама не се води по чужди фактори...аз и на себе си нямам 100%доверие... :D
Аз на твое място бих я проверила и няма по-добър начин от ходатайство на нейне приятелка.Или си направи рег в някой сайт за запознанство,където и тя има,но все едно си друго момче,и я питай имали си гадже.
Отговорът и ще ти даде ясна предства,и ще разбереш колко държи на теб.

И аз си го мислех това да се представи за друго момче и тн, но реших, че е прекалено хард ;)

DNJ
01-23-2011, 14:04
Мисля, че такива неща по поведението и отношението си проличават. Има ли някаква промяна в нея?

Shely
01-23-2011, 14:11
Мисля, че такива неща по поведението и отношението си проличават. Има ли някаква промяна в нея?
Ами аз не усещам никаква промяна...

mmm_sweet
01-23-2011, 14:12
И аз съм правила така,ама бившото гаджето ми беше супер ревниво и просто му спестявах някои подробности,за да не има скандали,но никога не съм изневерявала и по принцип просто се разбирам повече в момчешка компания,защото от малка се движа в такива и просто ми е приятно. Но той ревнуваше и само "Здрасти!" да кажа на някой :)

DNJ
01-23-2011, 14:15
Тогава недей да дълбаеш, а само наблюдавай. Ако има нещо тя сама ще се издаде. Въпреки всичко мисля, че се параноясваш :)

Shely
01-23-2011, 14:18
Тогава недей да дълбаеш, а само наблюдавай. Ако има нещо тя сама ще се издаде. Въпреки всичко мисля, че се параноясваш :)
Дано да си права

bibi7352
01-23-2011, 16:02
Може пък момичето просто да не се харесва как изглежда на снимките и да не иска да я виждаш "грозна" :D Нищо не ти пречи да си имаш едно наум, но не прекалявай, защото може наистина просто да се "параноясваш", както писаха преди мен :-D

IndependentGirl
01-23-2011, 16:42
Проверката е висша форма на доверие. Щом имаш някакви съмнения, значи имаш повод и причина за тях. Разсей съмненията и сам разбери дали имаш основание за тях или просто си мислиш глупости.. :)


Мисля, че такива неща по поведението и отношението си проличават. Има ли някаква промяна в нея?

Тогава недей да дълбаеш, а само наблюдавай. Ако има нещо тя сама ще се издаде.

Не е нужно да има някаква промяна в държанието й и отношението й към него или връзката им. Ако реши да го лъже и да му изневерява може да го направи и без той да разбере. Просто има хора, които изключително добре умеят да прикриват чувствата, емоцийте и намеренията си. Казвам го от личен опит. За да не останеш с грешни впечатления - не съм изневерявала, а не бих го и направила. Просто бях в подобна ситуация, докато бях с бившия ми и дори да му бях изневерила той нямаше как да разбере. :)

Hilary_
01-23-2011, 17:15
Рано или късно ще се разбере .. не се вкарвай във филма излишно!!

marin4itu
01-24-2011, 08:44
Шашкаш се прекалено. Може да и е просто приятел.. или не й даваш да общува с момчета..? Може да се притеснява, че ако ти покаже снимките ще се ядосаш. Обесни й, че няма да й вдигаш скандали за това, че си е общувала с момче.

dimitar_ak
01-24-2011, 08:56
Пич, защо не си я затвориш в клетка? Прекалено ревниво го раздаваш.