PDA

View Full Version : Фитнес програма за крака



courtney
01-23-2011, 13:52
Здравейте. Бих искала някой да ми даде съвет какви упражнения и уреди точно трябва да правя във фитнеса, за да направя по-слаби крака. Изключих вече всичко нездравословно от хранителния си режим, ходя два пъти на плуване, но тъй като нямам време за джогинг и тичане навън, реших да ходя два пъти седмично и на фитнес близо до вкъщи по един час на ходене. Знам само за пътечката, но нямам представа от този един час, колко време трябва да отделям на нея, и колко за други уреди за крака и какви да са те? Ако някой с малко повече опит може да ми опише в какво точно трябва да се състои фитнес програмата ми, ще му бъда много благодарна.

awerw
01-23-2011, 15:50
Щом искаш по-слаби тичай на пътека и на колелото.

DownloadVirus
01-23-2011, 15:50
Понеже мисля,че схванах горе-долу какво искаш..Продължавай да плуваш и тичай много..

HHristov
01-23-2011, 16:52
http://daobg.com/index.php?showtopic=9655
Заповядай :)
Прави тръстерите в табата със 1,5кг гири, а може и повече както си прецениш :) След това може да направиш лека силова и си чук :)

Rhoads
01-24-2011, 19:17
Хах табатата е гениално ;д

ZipFail
01-24-2011, 19:29
Табата за човек, който сега е стъпил във финеса не е най-умното нещо...

Ако искаш слаби крака - важното е храната и кардиото..

И все пак упражненията са много важни, защото: оформени и слаби крака > слаби крака 8-)
За програма най-добре питай в bb-team

selenium
01-25-2011, 11:13
Плувай, бягай, карай колело и скачай на въже. Може да правиш и клекове без тежест, на един или два крака.

Колко: старай се бягането да доминира, колко зависи от твоята физ подготовка. Средно темпо. Колелото - аз лично тия тренажори не ги харесвам, ако ти допада - давай. Най-добрия вариант е да караш колело в парка, ем е по-приятно, ем по-полезно. Въжето е страхотно упражнение! Има няколко варианта на скачане, редувай ги - скачане на ляв, десен, два.