PDA

View Full Version : просто нямам думи ,, нямам нямам думи



ellmeneo
01-23-2011, 13:57
харесвах едно момче близо година , но той искаше смао секс и аз с времето го забравих ,, появи се друго момче ( негов приятел) и аз силно казано се влюбих в него .. станаха някой събития и чустватата ми към него постепенно взеха да изстиват . Докато един ден не дойде у нас и ме отвори . Оттгова стана по внимателен , звънеше ми и продължава да ми звъни почти всеки ден. Но това другото момченце което бях харесвала дълго време изведнъж ми прописа и решихме "да се видим" у нас . Дойде и се "видяхме" (под видяхме имам предвид нещо съвсем друго :smt077 ).И оттогова насам един ден у нас единия , друг ден - другия . Приятели са и незнам до колко си споделят , но докато на единия не му пука , другия става леко ревнив . А аз не мисля че ВЕЧЕ имам някакви чувства и към двамата . Всичко е просто за секса и забавлението . Но почвам да се чувствам тъпо за това ,че ги въртя така гадно .. Какво да правя ?

FuckedUp
01-23-2011, 14:02
Разкарай ги деликатно :D

ellmeneo
01-23-2011, 14:06
Да е ,, че после кво да прая .. Ще си умра от скука . :D

YoUcANNOtiMaGiNe
01-23-2011, 14:07
Как така изведнъж дошъл у вас и те отворил :shock: Трябваше да обясниш малко по-подробно, че нещо ми се губи. Наясно ли си дали имат чувства към теб, или и тримата си се забавлявате. От една страна ти, която стана ясно, че нямаш чувства, се забавляваш с единия, после с другия. Изобщо знаеш ли те дали не си споделят помежду си? И ти трябва да си много лесна, за да ги обслужваш и двамата като знаеш, че са приятели и ревнуват. Представи си, че четеш това, но написано от друго момиче, за тебе това не е ли к**венска постъпка? Нямам намерение да обиждам ама за мен си е точно такава.

DarkTemplar
01-23-2011, 14:13
Тея 2мата те ползват за учебна пушка.. или ти тях. :D

DarkTemplar
01-23-2011, 14:19
Eй заради такива момиченца момчетата си мислят,че могат да имат всяка... Ти нещо подобно на самоуважение имаш ли?
За самоуважение не знам, но определено си ползва вагината по предназначение. И то често. :D

GLaDOS
01-23-2011, 14:27
Аз ще ти дам един съвет . Не ги върти ,ами направо ги викай двамата на един път .Хем на теб ще ти е по-забавно (няма да ти е скучно) ,хем на тях . :razz:

Заеби ,какви хора има ! :shock: 8-)

След тая тема съм на мнение :
" просто нямам думи ,, нямам нямам думи " :lol:

mmm_sweet
01-23-2011, 14:29
Eй заради такива момиченца момчетата си мислят,че могат да имат всяка... Ти нещо подобно на самоуважение имаш ли?



Това не трябва да ти прави впечатление,почти всички станаха такива днешно време. Жалко,но факт. :?

mmm_sweet
01-23-2011, 14:33
Да е ,, че после кво да прая .. Ще си умра от скука . :D



:shock: :shock: :shock: Това ли е най-важното в живота ти? Така ли се бяга от скуката? No comment.

DarkTemplar
01-23-2011, 14:42
Да е ,, че после кво да прая .. Ще си умра от скука . :D
Купи си Runners - Избягай от скуката. 8)

mincheto
01-23-2011, 14:46
Тя,че самоуважение няма,това е безспорен факт :D
Но така може да си лепне куп венерически болести....
После надали ще и е толко забавно...
Мисля,че трябва да спреш с това,девойче и да ги зарежеш двамата.
Те само те използват и кой знае дали не разгласяват на ляво и на дясно,че си от лесните.
3амисли се над този факт,ако въобще ти дреме де...

babity
01-23-2011, 14:51
Само не разбирам защо винаги бързате да осъждате хората? Т'ва, че вие не сте съгласни с нейните решения не значи, че те непременно са грешни. Откога забавление стана обратното на самоуважение. Един се забавлява като си бърка в носа, друг като се пляка наред. Въпрос на вкус, нали?

mincheto
01-23-2011, 14:55
Babity,в теб усещам лека доза иронизиране...... :D
Или греша?

babity
01-23-2011, 14:57
Ами... в случая не особено. Тъпо ми става като виждам колко лесно слагате етикетите. Особено при положение, че темата надали е истинска... :?

TheBeliever
01-23-2011, 14:59
Щом са приятели със сигурност са се похвалили един на друг коя оправят. И нищо чудно да разправят и на други. Ако толкова не можеш да намериш с какво друго да убиваш скуката и нямаш против да ти се разнесе славата на леко момиче продължавай в същия дух. И бъди сигурна, че не ти ги разиграваш, а те теб.

mincheto
01-23-2011, 15:12
Ами... в случая не особено. Тъпо ми става като виждам колко лесно слагате етикетите. Особено при положение, че темата надали е истинска... :?

Еми,замисли се ,първото,което е така човек колко болести може да лепне...
Мани го другото....
И както каза,miminko заради такива момичета като авторката,всички мъже си мислят,че всички жени сме лесни..

ellmeneo
01-23-2011, 15:16
ха ,, аз една година съм била влюбена в единия и ме е спирало отчно това ,че искаше само секс . А към другия имах много силни чувства просто след това изчезнаха . :?

DiamondEye
01-23-2011, 15:35
Не знам... нооо на това момиче определено пчели му жилят мозъка .... Просто нямам коментар .. представям си когато станеш на 20 какви ще ги вършиш ... Съвет: по възможно най-бърз начин ги махай и двамцата, за да не ти излезе етикет в реалността :?

TheBeliever
01-23-2011, 15:35
ха ,, аз една година съм била влюбена в единия и ме е спирало отчно това ,че искаше само секс . А към другия имах много силни чувства просто след това изчезнаха . :?

И това какво променя? Независимо какви чувства си имала преди време ситуацията е същата. Ти си им момичето за секс. И явно си доволна от това. Тогава къде е проблема?

DiamondEye
01-23-2011, 15:38
ха ,, аз една година съм била влюбена в единия и ме е спирало отчно това ,че искаше само секс . А към другия имах много силни чувства просто след това изчезнаха . :?

И това какво променя? Независимо какви чувства си имала преди време ситуацията е същата. Ти си им момичето за секс. И явно си доволна от това. Тогава къде е проблема?
+1 ... сигурно, че няма никакви чувства в цялата тази глупост :?

ellmeneo
01-23-2011, 15:42
ха ,, аз една година съм била влюбена в единия и ме е спирало отчно това ,че искаше само секс . А към другия имах много силни чувства просто след това изчезнаха . :?

И това какво променя? Независимо какви чувства си имала преди време ситуацията е същата. Ти си им момичето за секс. И явно си доволна от това. Тогава къде е проблема?

М да доволна съм . Проблемът е,че единият умник взе да ме разпитва и да ми проявява някви симптоми на ревност . Тва е . Ако наистина съм му само за секс и ако знае за това с приятеля му би трябвало да не му пука за тва ,което правя.

tanch3t093
01-23-2011, 15:44
Абе не знам за тебе, ама след прочетеното аз нямам думи .... Продължавай в същия дух, много добре.

FuckedUp
01-23-2011, 15:56
Още 1 приятел с привилегии приемаш ли? :oops:

TheBeliever
01-23-2011, 16:00
ха ,, аз една година съм била влюбена в единия и ме е спирало отчно това ,че искаше само секс . А към другия имах много силни чувства просто след това изчезнаха . :?

И това какво променя? Независимо какви чувства си имала преди време ситуацията е същата. Ти си им момичето за секс. И явно си доволна от това. Тогава къде е проблема?

М да доволна съм . Проблемът е,че единият умник взе да ме разпитва и да ми проявява някви симптоми на ревност . Тва е . Ако наистина съм му само за секс и ако знае за това с приятеля му би трябвало да не му пука за тва ,което правя.

Еми говори тогава с него и му кажи, че не ти харесва да те разпитва и да ти държи сметка.

ellmeneo
01-23-2011, 16:00
Още 1 приятел с привилегии приемаш ли? :oops:
Не,стигат ми толкова. :D

FuckedUp
01-23-2011, 16:03
Още 1 приятел с привилегии приемаш ли? :oops:
Не,стигат ми толкова. :D

Много жалко. :cry:


:lol:

AllEyesInMe
01-23-2011, 17:29
И двамата знаят дгугият коя чука, а ти в крайна сметка си без гадже... :?
Само те използват аз съм почти 100% сигурен. Не искам никога да имам гадже като теб. :) ..само такава приятелка.. :P

AlokiNn
01-23-2011, 17:32
3ойка с 2мата и ги заебаваш после

mecho8888
01-23-2011, 21:12
харесвах едно момче близо година , но той искаше смао секс и аз с времето го забравих ,, появи се друго момче ( негов приятел) и аз силно казано се влюбих в него .. станаха някой събития и чустватата ми към него постепенно взеха да изстиват . Докато един ден не дойде у нас и ме отвори . Оттгова стана по внимателен , звънеше ми и продължава да ми звъни почти всеки ден. Но това другото момченце което бях харесвала дълго време изведнъж ми прописа и решихме "да се видим" у нас . Дойде и се "видяхме" (под видяхме имам предвид нещо съвсем друго :smt077 ).И оттогова насам един ден у нас единия , друг ден - другия . Приятели са и незнам до колко си споделят , но докато на единия не му пука , другия става леко ревнив . А аз не мисля че ВЕЧЕ имам някакви чувства и към двамата . Всичко е просто за секса и забавлението . Но почвам да се чувствам тъпо за това ,че ги въртя така гадно .. Какво да правя ?


Приятели са и незнам до колко си споделят

:D

биди сигурна дека веке имат график 8-)

anonymous768631
01-23-2011, 21:14
Eй заради такива момиченца момчетата си мислят,че могат да имат всяка... Ти нещо подобно на самоуважение имаш ли?
За самоуважение не знам, но определено си ползва вагината по предназначение. И то често. :D
Правилно! Какъв е смисълът да се стиска момичето!

mecho8888
01-23-2011, 21:15
Eй заради такива момиченца момчетата си мислят,че могат да имат всяка... Ти нещо подобно на самоуважение имаш ли?


:x не мъти мозокот на девойчетата со глупости :smt077

anonymous768631
01-23-2011, 21:21
Eй заради такива момиченца момчетата си мислят,че могат да имат всяка... Ти нещо подобно на самоуважение имаш ли?


:x не мъти мозокот на девойчетата со глупости :smt077

Миминко, въпреки сходството в имената, не си Дева Мария!
Не се вживявай толкова!
Няма да почнем да уважаваме женския род повече, ако е пълно с еманципирани феминистки като теб!

Hassell
01-23-2011, 21:25
Да е ,, че после кво да прая .. Ще си умра от скука . :D


...

anonymous768631
01-23-2011, 21:30
Правилно! ЕбЪн да има! :grin:

mrazqkindergarten
01-23-2011, 23:03
И аз нямам думи каква к у р в а си.

rtpghhfcz
01-23-2011, 23:27
:shock: :shock: това мислих, че само по филмите го има :shock: :shock:

DarkTemplar
01-23-2011, 23:36
:shock: :shock: това мислих, че само по филмите го има :shock: :shock:
Филмите пасти да ядат в сравнение с някои случки от реалния живот.

xSANYAx
01-24-2011, 08:16
От малки ги владеете отлично курвенските номера обаче.. а иначе като смяташ,че ще ти е скучно,вземи привлечи още някое момче,та да сте в пълен състав..ужас!

KrisiNik
01-24-2011, 09:31
Eй заради такива момиченца момчетата си мислят,че могат да имат всяка... Ти нещо подобно на самоуважение имаш ли?



Това не трябва да ти прави впечатление,почти всички станаха такива днешно време. Жалко,но факт. :?

Напълно съм съгласна.

kiki1991
01-24-2011, 09:56
Eй заради такива момиченца момчетата си мислят,че могат да имат всяка... Ти нещо подобно на самоуважение имаш ли?



Това не трябва да ти прави впечатление,почти всички станаха такива днешно време. Жалко,но факт. :?

Напълно съм съгласна.

Найстина много жалко,но то нали знаете всичко се връща така че...

Wafrey
01-24-2011, 18:46
харесвах едно момче близо година , но той искаше смао секс и аз с времето го забравих ,, появи се друго момче ( негов приятел) и аз силно казано се влюбих в него .. станаха някой събития и чустватата ми към него постепенно взеха да изстиват . Докато един ден не дойде у нас и ме отвори . Оттгова стана по внимателен , звънеше ми и продължава да ми звъни почти всеки ден. Но това другото момченце което бях харесвала дълго време изведнъж ми прописа и решихме "да се видим" у нас . Дойде и се "видяхме" (под видяхме имам предвид нещо съвсем друго :smt077 ).И оттогова насам един ден у нас единия , друг ден - другия . Приятели са и незнам до колко си споделят , но докато на единия не му пука , другия става леко ревнив . А аз не мисля че ВЕЧЕ имам някакви чувства и към двамата . Всичко е просто за секса и забавлението . Но почвам да се чувствам тъпо за това ,че ги въртя така гадно .. Какво да правя ?


Приятели са и незнам до колко си споделят

:D

биди сигурна дека веке имат график 8-)

Това просто ме разби :D :D :razz:

Gadinchica
01-24-2011, 20:04
Само един въпрос : Не изпитваш ли чувство на срам ..?
Не знам просто как не ти е неудобно да ги разправяш наляво надясно тея простотии. То бива бива, ама човек трябва да си постави една граница на поведение, която да не преминава. Не само че нямаш елементарно уважение към самата себе си, ами си тръгнала да обясняваш любовните си подвизи. И какво, да ръкопляскаме ли ? Никoй не е безгрешен, ама това твойто ми се струва прекалено. Ти си знаеш, аз просто изказвам лично мнение.
Късмет !

anonymous768631
01-24-2011, 20:09
В момента гледате 23 епизод на "Женското общество в Teenproblem разкъсва малко по-разкрепостеното момиче".

Isabelle
01-24-2011, 20:21
двамата сигурно се събират и си говорят
- днеска я клатих на задна един час напраооОО я сцепих 8)
- на мен пък ми даде анално :-P
- оле брат пък на мен за анално ми се напрай ама поне ми лапа :grin:

nymphadora
01-24-2011, 21:11
В момента гледате 23 епизод на "Женското общество в Teenproblem разкъсва малко по-разкрепостеното момиче".

Ти или си много тъп,или просто си тъп.А да,или не знаеш нищо за момичетата :)

"Ужас,с какво е заслужило момичето това отношение?" :? .Всяко нормално момиче би се възмутило,още повече че тая даже няма 16 сигурно.Момичета,СТЕГНЕТЕ СЕ ! То верно,че мъже не останаха,ама от друга страна за такива курвета струва ли си да се напрягаш..накъде отива света бе?

MedSestrata
01-24-2011, 22:08
Eй заради такива момиченца момчетата си мислят,че могат да имат всяка... Ти нещо подобно на самоуважение имаш ли?
+1

Момиче, ти да не си на повикване??

Slawi92
01-24-2011, 22:12
След тая тема съм на мнение :
" просто нямам думи ,, нямам нямам думи " :lol: С две думи нямам думи с една ИЧ!

MedSestrata
01-24-2011, 22:20
В момента гледате 23 епизод на "Женското общество в Teenproblem разкъсва малко по-разкрепостеното момиче".

"големият" пуберски разбирач се обади както винаги неподготвен :D

6sense
01-25-2011, 08:32
и да слагаме етикети и да не слагаме , извода е ясен - к*рволяк

Extremescream
01-25-2011, 08:40
Ама какво ви пречи?Така си е решила.Макар че ако няма 18-19-20 години ще съм леко :shock: от подобно държание,но по принцип няма лошо.Но по принцип и дефакто са две мнооооооого различни неща.

buzzzz
01-25-2011, 20:19
хахаха :) ..и си мислиш, че ти ги въртиш и сменяш.. не, точно обратното е.. И си доволна.. е, нищо ново.. На повечето момичета (за жалост) ви харесва да сте леки и лесни.. Моят съвет е да си седнеш на дупето, да помислиш с главата си, щото тя не е само за равновесие на тялото.. и да си измислиш по-различно занимание, за да развалиш скуката. Да си намериш ЕДИН СЕРИОЗЕН приятел, с който да спиш.. Миминко, евала ти казвам.. съгласна съм напълно с теб! :P

neeDaBosS
01-25-2011, 20:32
:shock: :shock: това мислих, че само по филмите го има :shock: :shock:
Филмите пасти да ядат в сравнение с някои случки от реалния живот.

доядоха ми се пасти 8-)

момиче..нямаш достойнство.

Remixa92
01-25-2011, 21:03
Те въртят теб, не ти тях.

Dollystar
01-26-2011, 07:42
Ами в случая и на двамата си им много удобна и нищо повече :D

Macallan
01-26-2011, 09:48
Ти си си виновна, че се даваш толкова лесно. С право се възползват от теб. Колкото искате ги обиждайте ама една жена като се държи като кyрва и води всеки втори у тях, който и е казал 2-3 хубави приказки, си заслужава такова внимание. После ревете ама той ме заряза,а аз го обичам ама ходя с още 93859034503475 мъже...като нямате достойнство и мислите с путките си така ще е.

boniboon
01-26-2011, 23:27
Господи кажи ми че темата е ебавка . . :shock:

andreaaaaa
01-27-2011, 08:18
НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ ЧЕ ИМА ХОРА,КОИТО ЗАЩИТАВАТ ТАКОВА МОМИЧЕ!!!!!! Абе мъже я се замислете дали ще ви харесва ако това момиче е вашата приятелка? На колко години е това момиче.... ? НЯМАМ ДУМИ ПРОСТО.......МИМИНКО БРАВО ЗА КОМЕНТАРА И ЖАЛКО.... НАИСТИНА ЖАЛКО ЧЕ ИМА ТАКИВА "МОМИЧЕТА" К*РВИ.....

vampire_girl_
01-27-2011, 09:47
Най-добре им изясни и на двамата,че сте само friends with benefits и т.н. ...
Ох,абе...не знам 8-) докато всички се чувстват добре - нещата са наред.Ако почнеш дори леко да се чувстваш кофти - време е да сложиш край ;)
Иначе,да не ти пука за чуждото мнение.Винаги ще се намери кой да ти държи сметка.

andreaaaaa
01-27-2011, 10:18
Да,наистина момчета, замислете се щяхте ли да одобрите такова поведение ако ставаше въпрос за сестра ви,приятелката ви,братовчедка ви.. дори най-добрата ви приятелка? Винаги ще има мъже,които ще защитават леките момичета,защото им е угодно да има такива,но това говори колкото лошо за момичетата,толкова и за въпросните "мъже". Да така е,удобно им е,но за това нека момичетата се замислят дали с поведение на к*рва,ще намерят момче,което да гледа сериозно на тях или да ги обича????? Аз лично се съмнявам.......

Jus7DreamBoy
01-27-2011, 10:57
харесвах едно момче близо година , но той искаше смао секс и аз с времето го забравих ,, появи се друго момче ( негов приятел) и аз силно казано се влюбих в него .. станаха някой събития и чустватата ми към него постепенно взеха да изстиват . Докато един ден не дойде у нас и ме отвори . Оттгова стана по внимателен , звънеше ми и продължава да ми звъни почти всеки ден. Но това другото момченце което бях харесвала дълго време изведнъж ми прописа и решихме "да се видим" у нас . Дойде и се "видяхме" (под видяхме имам предвид нещо съвсем друго :smt077 ).И оттогова насам един ден у нас единия , друг ден - другия . Приятели са и незнам до колко си споделят , но докато на единия не му пука , другия става леко ревнив . А аз не мисля че ВЕЧЕ имам някакви чувства и към двамата . Всичко е просто за секса и забавлението . Но почвам да се чувствам тъпо за това ,че ги въртя така гадно .. Какво да правя ?


Приятели са и незнам до колко си споделят

:D

биди сигурна дека веке имат график 8-)

хахахахах :razz: :razz: Сигурно от понеделник до сряда единия топва чушлето, а после другия от сряда до петък а събота и неделя се редуват :)

NomNomNom
01-27-2011, 17:22
Разкарай ги и си намери трети.
Но ако секса още не ти е писнал - забавлявай се.

Евала на хората, на които сексът им носи такова удоволствие :D

jettlii
01-27-2011, 17:36
Ами в случая и на двамата си им много удобна и нищо повече :D

именно, не се занимавай повече с тях :)

ri41
01-27-2011, 20:58
офф нагледала съм се на такива момиченца като теб които се ебат за кеф със всички, а на всичкото отгоре имат и сериозни приятели, отвратих се от такива вече...

MarkKnight
01-28-2011, 00:58
ебаси курвата бас ловя,че не си над 16

anonymous768631
01-28-2011, 07:23
офф нагледала съм се на такива момиченца като теб които се ебат за кеф със всички, а на всичкото отгоре имат и сериозни приятели, отвратих се от такива вече...
Нагледала се! Я ми кажи някое такова парче, че аз почти не намирам!

chrisy94
01-28-2011, 09:49
тва не е яко, което го правиш.