PDA

View Full Version : Отряза ме заради друг...



yamaha436
01-23-2011, 16:38
Хора бих искал да се посъветвам с вас как по точно да го убия с нож или с пистолет не ми пука след т'ва к'во ще става ще го излежа но ще бъда спокоен че е мъртъв копелето долно.

rtpghhfcz
01-23-2011, 16:46
Горе главата, брат. Животът продължава
Насилието води до насилие, а то не води до нещо различно от своя страна. :? Ще си намериш друга, тази не е била за теб.

fUcKsMiLe
01-23-2011, 16:48
А защо първо не вземеш да се успокоиш?
К'во като те е отрязала, заради друг? Това означава, че не те е оценила достатъчно добре.. :?
Не че знам, историята ви [...], но няма смисъл да си хабиш нервите, заради момиче, което не си заслужава. :)

nepowtorima
01-23-2011, 16:54
По-добре убий нея... няма да има кой да обичаш, а оня другия какво ти пречи :D :D

yamaha436
01-23-2011, 17:12
По-добре убий нея... няма да има кой да обичаш, а оня другия какво ти пречи :D :D


Мерси за идеята отивам в тях по най бързият възможен начин разчленявам я и я хвърлям в казана.

Hilary_
01-23-2011, 17:13
леко тигре .. :lol: :lol:

момчето не е виновно, че тя е решила кой да избере!! ..

yamaha436
01-23-2011, 17:20
Дообре нека ви разкажа цяяялата история...
Така нека започнем от началото преди 3години бяхме гаджета аз я зарязах 2седмици не ходих на училище да съжалявам като отидох нямах смелост да и предложа пак тогава тя ме обичаше истински а аз бях зарибен по една игра както всеки във възрастта 13-16години и тя ми пишеше по skype но аз директно я отблъсквах с едно изречение - NMZ. Но когато събрах кураж да и кажа че я обичам отново тя беше при друг при същия при който е сега.Вече не е като преди вече я обичам истински но тя го заряза аз и предлагах всеки божи ден и чувах само незнам... не скоро тя отново тръгна с този боклук. Сега трябва да чакам тя да скъса с него или той с нея.... Това е истинската история измислих си защото бях ядосан и то много ...

SmilezZz
01-23-2011, 17:40
Тогава грешката си е твоята,момче..
Не си осъзнал какво искаш и не си забелязал,какво е чувствала тя към теб..И ето,че "Всичко рано или късно се връща"..
Сега ти я обичаш,но тя вече явно не чувства нищо към теб..И си е щастлива с другия..
Остави ги намира и си намери друга,която да обичаш ИСТИНСКИ..

4o4ina
01-23-2011, 17:46
Убий ги и двамата.......с пистолет :D

Hilary_
01-23-2011, 17:47
в такъв случай търси вината в себе си .. :?
винаги се сещате ама късно ..

JDeel
01-23-2011, 18:02
E, следващия път ще знаеш какво се случва след систематичното отблъскване с NMZ :)
И аз съм правил такива глупости :neutral:

rPtAz
01-23-2011, 18:16
забрави я!!! :? :? :?

DNA
01-23-2011, 18:29
По-добре убий нея... няма да има кой да обичаш, а оня другия какво ти пречи :D :D

Може да му отмъкне някоя друга :razz:

DiDinKaKiSs
01-23-2011, 19:00
да наистина забрави я :? и не си давай толкова зор с убииството :D просто си потърси друга в момента в който намериш по-готина тази ще я гледаш през рамо не буквално де

nepowtorima
01-23-2011, 19:01
По-добре убий нея... няма да има кой да обичаш, а оня другия какво ти пречи :D :D

Може да му отмъкне някоя друга :razz:


А вярно бе не се сетих... Не убиваш никого.. Само ги измъчваш в някоя клетка разделени на 1 метър един от друг, да видим какво ще стане...
Добре айде стига с бъзици...

По-добре поговори с тая флиьорца и й кажи, че я обичаш, но няма да изтърпиш и следващия път да те зареже и да отиде при оня идиот... Опитваш се да я забравиш и продължаваш напред.