PDA

View Full Version : Защо,бе,защо?!?



ledenakrasota
01-23-2011, 19:01
Възмутена съм! :x
Защо свестни момчета на въпроса "Защо си нямат приятелки?", отговарят "Защото момичетата се интересуват,само някой да им плати сметката в заведението".
Така аз мога да се изкажа за доста момчета,че гледат само циците и не мислят за сериозна връзка!
Защо гледате само в едната посока?Значи едно момиче,щом изглежда добре и покаже по-дълбоки чувства,го отсвирвате,отивате при по-лесното и после ни псувате.Чак след това търсите "сериозната,забавната...".

В повечето случай това се отнася и за 2-та пола.Не просто до това кой какво има между краката,а какъв е като човек. :?

Ако някой иска да пише!На мен ми олекна 8) Просто ми писна от едно и също. :-o

RaisedOnRock
01-23-2011, 19:08
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Ей,оправи ми настроението!Бравос! :razz:

ForzaFelipe
01-23-2011, 19:13
Ми и аз съм тези момчета и отговарям същото...

rtpghhfcz
01-23-2011, 19:15
То си е до човек. Но в повечето случаи е точно така - основен фактор са парите, не виждам нищо нередно в това, което казват. Това за връзките си е индивидуално.

rtpghhfcz
01-23-2011, 19:43
Просто си попаднала на неподходящ човек, който не обича да се обвързва сериозно, а предпочита да е свободен. Надявам се да намериш момче от другия тип, които искат сериозност в отношенията. Това за парите си е нормално и особено след 18-тата година, което е притесняващо, ноооо животът е гаден. Хайде, горе главата, ще си намериш сериозен човек, ако го желаеш силно. :)

Eclipsercho
01-23-2011, 19:57
И на мен ми писна да чета как разни хора слагат другия пол под общ знаменател.

Това, че си попаднал/а на 1-2-5 използвачки/чикибойци, не значи, че всички или дори 99% представители на дадения пол са такива. Супер арогантно и абсурдно е да се мисли подобно нещо. :-x

Gavra
01-23-2011, 20:22
барай дилдото

TheNewReligion
01-23-2011, 22:15
Аз пък искам да попитам авторката: защо държите да превърнете всеки частен случай в статистика? Защо държите да пуснете тема за нещо толкова безумно? Защо държите да се покажете като много ерудирани и наблюдателни, превръщайки два еднакви отговора в световен проблем?
Тъпо е. Или може би ти.

MaLkaTa_LaDy
01-24-2011, 07:16
Каквото повикало, такова се обадило.

valdesbg
01-24-2011, 07:29
Да ти имам и свестните момчета.

Че то и личи колко комплексиран е въпросния човек, казал това със сметката.

Иначе моя милост си няма приятелка по друга причина, съвсем несвързана с идеята че плявата е повече от житото. В случай че те интересува де.

dimitar_ak
01-24-2011, 07:51
Влади, то това не пита. Аз докато се усетя и вече съм с ново момиче. По-добро

А за да не е офтопик. Глупаво е да се обощава на база думите на 1-2 момчета.

valdesbg
01-24-2011, 07:58
Мите, пита си... просто някои не са свикнали да отказват.

bratignat
01-24-2011, 10:06
Възмутена съм! :x
Защо свестни момчета на въпроса "Защо си нямат приятелки?", отговарят "Защото момичетата се интересуват,само някой да им плати сметката в заведението".
Така аз мога да се изкажа за доста момчета,че гледат само циците и не мислят за сериозна връзка!
Защо гледате само в едната посока?Значи едно момиче,щом изглежда добре и покаже по-дълбоки чувства,го отсвирвате,отивате при по-лесното и после ни псувате.Чак след това търсите "сериозната,забавната...".

В повечето случай това се отнася и за 2-та пола.Не просто до това кой какво има между краката,а какъв е като човек. :?

Ако някой иска да пише!На мен ми олекна 8) Просто ми писна от едно и също. :-o

Привлекателни цици, съвсем не означават несериозна връзка. Напротив, те често са спойката между двама души.... :D

Виж, понякога ни писва от това да ни търсят само защото можем да разрешаваме проблеми, защото сме влиятелни или богати. Понякога ти писва от липсата на лоялност. Защото, както жените идват и си отиват, знаеш, че времето не се връща. Че днес, можеш да се отддадеш на работа и кариера и утре не ти си избиран, а ти избираш.

Другата страна е, че ако ти е просто за секса, изобщо не ти е нужна жена - дълго ухажване, срещи, прекарано време заедно, време в което можеш да печелиш слава. И наистина, за какъв дявол ти е някоя мома, ако не тие нужна? Ако правиш нещо, прави го качествено, иначе изобщо не се захващай.

Права си има гнили ябълки във всяка градина и при двата пола. Съгласен съм и с твърденията да не правиш заключения от един-два случая. Но ще допълня - виж статистиката, за да разбереш, че все пак си права.

С други думи - не се вайкай, а прави това, в което си добра. Останалото ще дойде само.

ledenakrasota
01-24-2011, 13:12
Никого не слагам под общ знаменател.Може би,трябваше да го отбележа. :)

Просто се бях ядосала на братовчед ми за изказването. :? Все едно и също. :-o

И ето,пак се завъртяха парите :D Не ви ли е минавало през главата,че първо едно момиче ще се поинтересува от самите ВАС,след това за това как си изкарвате прехраната?

Justify
01-24-2011, 13:30
И ето,пак се завъртяха парите :D Не ви ли е минавало през главата,че първо едно момиче ще се поинтересува от самите ВАС,след това за това как си изкарвате прехраната?

Не ми говори глупости,само да видиш какъв интерес имаше като си купих БМВ-кабрио.А преди това даже здрасти не ми казваха :?

ledenakrasota
01-24-2011, 13:35
И ето,пак се завъртяха парите :D Не ви ли е минавало през главата,че първо едно момиче ще се поинтересува от самите ВАС,след това за това как си изкарвате прехраната?

Не ми говори глупости,само да видиш какъв интерес имаше като си купих БМВ-кабрио.А преди това даже здрасти не ми казваха :?

Всички, онези към който зяпаш или другата страна?!?Защото има и трета,четвърта... :)

Justify
01-24-2011, 14:00
Карането с 20 в стил "Голфърска поза" не ми е приоритет. :-)

djipsito
01-24-2011, 14:24
^Добре бе, пич. Аз не мога да разбера кво ви прави тая държава, честно. В смисъл, не искам да се изхвърлям или нещо такова, ама ми прави ужасно лошо впечатление как всеки втори говори кви били момичетата и всяка втора кви били момчетата. Описвате го като някакъв ад, все едно няма свестни и сте обречени всичките на самота. Гледате само кой ква кола кара (и за двата пола говоря).. Ако някоя те загледа, веднага решаваш, че е заради колата или нещо от сорта. Ок, може и само заради тва да е, ама може и да не е. Ако видите някое момиче, което си личи че има пари веднага лепвате някъв етикет.. или ще е с богат чичко или ще е от мама и тати... а може и да не е така.
Стига сте гледали толкова повърхностно на нещата.
И не почвайте сега с онова клише "хорското мнение след мойто погребение..", защото на ВСЕКИ му пука какво мислят останалите за него, малко или много. На мен няма да ми е приятно да се говорят глупости за мен, като знам че съм си скъсвала задника да постигна нещо и ако реша случайно с МОИ пари да си купя хубава кола да ме изкарват няква дрисла...Разбира се няма да го приема навътре просто не ми се ще околните да ме приемат само по това, което нося или колата която карам...защото съм контактна и ми се ще да ме приемат сериозно и с уважение...
Ти 100% като си си взел кабриото си си казал "Еей сега ще почнат да ми се лепят" или поне че ще те заглеждат повече и си вдигаш акциите..
А материалното не трябва да те прави надут...

Justify
01-24-2011, 15:17
^Добре бе, пич. Аз не мога да разбера кво ви прави тая държава, честно. В смисъл, не искам да се изхвърлям или нещо такова, ама ми прави ужасно лошо впечатление как всеки втори говори кви били момичетата и всяка втора кви били момчетата. Описвате го като някакъв ад, все едно няма свестни и сте обречени всичките на самота. Гледате само кой ква кола кара (и за двата пола говоря).. Ако някоя те загледа, веднага решаваш, че е заради колата или нещо от сорта. Ок, може и само заради тва да е, ама може и да не е. Ако видите някое момиче, което си личи че има пари веднага лепвате някъв етикет.. или ще е с богат чичко или ще е от мама и тати... а може и да не е така.
Стига сте гледали толкова повърхностно на нещата.
И не почвайте сега с онова клише "хорското мнение след мойто погребение..", защото на ВСЕКИ му пука какво мислят останалите за него, малко или много. На мен няма да ми е приятно да се говорят глупости за мен, като знам че съм си скъсвала задника да постигна нещо и ако реша случайно с МОИ пари да си купя хубава кола да ме изкарват няква дрисла...Разбира се няма да го приема навътре просто не ми се ще околните да ме приемат само по това, което нося или колата която карам...защото съм контактна и ми се ще да ме приемат сериозно и с уважение...
Ти 100% като си си взел кабриото си си казал "Еей сега ще почнат да ми се лепят" или поне че ще те заглеждат повече и си вдигаш акциите..
А материалното не трябва да те прави надут...

Абе пич,аз не ти говоря коя ме е погледнала или прочие.Не слагам и всички под общ знаменател.Имам предвид ,че такива които до вчера здрати не ми казваха,днес вече ме гледат с друго око и се е стигало до моменти в който момиче да ме кани на среща.............Да не ти разправям за скайп или фейсбук,немога да го проумея просто.Никога несъм слагал етикети на който и да било, и несъм гледал някой отвисоко - защото знам какво е да си най-отдоло. Несъм целял да засегна някой с коментара си така ,че не се чувствай длъжен да отговаряш. :)

w0sh
01-24-2011, 15:18
Който твърди,че не се вглежда във външния вид на жената и съответно в паричното и социално състояние на мъжа лъже себе си и лъже другите много безочливо

Приемете го : това е част от естествения подбор на природата.

Gavra
01-24-2011, 15:59
точно така дебеличките и не-пичовете са обречени на самота, wank-ване и жалкареене :evil:

ledenakrasota
01-24-2011, 16:02
Приемете го : това е част от естествения подбор на природата.

Не и когато толкова много хора го изкарват приоритет!Ето това ме дразни :x

djipsito
01-24-2011, 16:15
Добре, Justify, съжалявам ако съм те обидила. Не целях тва а и повече говорих като цяло.. Няма значение :-)

Justify
01-24-2011, 16:31
Добре, Justify, съжалявам ако съм те обидила. Не целях тва "а и повече говорих като цяло".. Няма значение :-)

Не си ме обидила,напротив.И не е редно да говориш като цяло за всички,и от двата пола си има както и лекета така и свестни хора. :-)

Peace![/b]

valdesbg
01-24-2011, 17:45
Авторке не знам ти на какъв етап от живота си, и какво си представяш под връзка.

За тийнейджърите е ясно - излизат пт време навреме заедно, взимат пари от родителите и седят по кафетата. Или отиват у някой и готвят или с наличните продукти, или с продукти, купени с пари на родителите.

Докато на моята възраст парите играят доста голяма роля вече. Щото връзка не е да се видите два пъти в седмицата за по едно кафе. Общо взето само да черпиш човека до теб не върви. И той/тя само да те черпи пак е куцо. Безплатен обяд няма. Какво имам предвид - искаш да знаеш че въпросното момиче, с което си не ти е дете, което да издържаш. Искаш да знаеш че тя сама може да се грижи за себе си, в противен случай просто не ти трябва. И искаш да знаеш че можеш да разчиташ на нея, така както тя може да разчита на теб. Щото се предполага че сме самостоятелни на 22-23-24 години и парите не са като салфетките. В една връзка се споделя и се гради от двамата. В това число влиза и кой с колко джобни разполага.

Така че парите са важни.

Ако ти не си на вълна че с човека до теб ще споделяте всичко, или че искаш да живеете заедно или нещо от тоя род - няма да ме разбереш. А и не на последно място - заплатата на един човек е показателна за това, което той може и струва като човек. Или по простичко казано един умен, креативен човек, който държи на себе си няма в никой случай да получава 300 лева. Просто защото ще намери начин да се развие и да получава толкова колкото заслужава. Докато мърльото ще взима 300 лева, в работа ще го тъпчат буквално и преносно и ще си казва "Е кво пък, на мен ми е добре така, тя да се оправя."

Пак казвам - ако нагласата ти за една връзка е да се виждате отвреме навреме, или все още живееш при вашите - не би ме разбрала за какво ти говоря. Пробвай да се изнесеш на квартира съвсем сама за примерно месец. И тогава ще разбереш, колко важни са парите, с които разполагаш.

Аз съм живял и сам, живял съм и с приятелката ми(вече бивша) и знам за какво говоря :)

И тъй :)

ledenakrasota
01-24-2011, 19:19
valdesbg , всичко казано от теб е вярно.Да,работя от 16 годишна и знам какво е.Но темата засяга,онази другата крайност.

fenastz
01-24-2011, 19:29
Защото съм още млад и неопитен.

valdesbg
01-24-2011, 20:35
Коя друга крайност, лейди?

"Тате носи, мама меси, аз само ям" ли?

Щото човек или е сериозен, или не е. А ако не е - защо трябва да се отнасям сериозно и с уважение към него? Другата крайност просто не си заслужава вниманието?

Justify
01-24-2011, 20:41
- защо трябва да се отнасям сериозно и с уважение към него?

Мен ли визираш?

valdesbg
01-24-2011, 20:47
До господина с яките цайси и голата глава - гузен негонен бяга. Не, не визирам теб.

Justify
01-24-2011, 21:13
До господина с яките цайси и голата глава - гузен негонен бяга. Не, не визирам теб.

Не ми се прави на умен.Няма за какво да бягам и не само ти работиш и живееш сам,не само ти си започнал да работиш още преди да завършиш.Недей да се мислиш за умника на форума заради това ,че живота те е шибнал от малък.И мене ме шибна,но не съм тръгнал да се хваля във форума.Когато тръгнах от дъното нямах приятели и съответно приятелки-ела да видиш сега когато ми е друго положението.С лопата да ги ринеш приятели(ки).......... пълни охлюви-хора на интересите.

И не с рогата нали знаеш :-o

w0sh
01-24-2011, 21:15
Приемете го : това е част от естествения подбор на природата.

Не и когато толкова много хора го изкарват приоритет!Ето това ме дразни :x

Нормално е да е приоритет, когато хората са първични.

А те са първични (иначе чалга клубовете нямаше да са пълни до дупка)

valdesbg
01-24-2011, 21:23
Пича с бмв-то (не ти знам името, затова се обръщам както ми скимне) - казах ти не визирам теб. Не ме интересува кой си и за какво се бориш. Никаква мисъл за теб не ми е минавала докато пишех поста. Що ми се обясняваш?

Офанзивния си ти. Аз си говорех с авторката.

Justify
01-24-2011, 21:27
Подразни ме заядливия ти тон.
Rest in peace. :smt028

eXxXciTeD
01-24-2011, 21:51
Момче съм и от доста познати съм чувал същото... Независимо дали е така намирам за супер грозно парите да са съществена част от връзка между двама души :(

againstyou
01-25-2011, 11:46
Ми то и за мен всички момчета са еднакви . :D Винаги си има изключения разбира се,но са рядко.Те мислят,че ние сме се интересували само от парите,ха еми те пък са лесни.Момичетата тва,момичетата онова еми като не ни харесват да станат гейове бе !

antifashionshit
01-25-2011, 16:23
Когато тръгнах от дъното нямах приятели и съответно приятелки-ела да видиш сега когато ми е друго положението.С лопата да ги ринеш приятели(ки).......... пълни охлюви-хора на интересите.
то за това е по-умно да не демонстрираш твърде много, че имаш някакво състояние. караш по-дискретно. за да не бъдат хората около теб заради това, което имаш, а заради теб самия.

rtpghhfcz
01-25-2011, 17:08
Те мислят,че ние сме се интересували само от парите
Не си мислим, ние знаем.
пс. Оправи си пунктуацията, че ти куца.

Нали знаеш приказката за дебелите...
1)Как викат жените на дебелите мъже без пари - Свиня
2) Как викат жените на дебелите мъже с пари - Мечо