PDA

View Full Version : 5 години!!!



azafata
01-23-2011, 19:07
Здравейте ,имам един проблем,който ме мъчи от ужасно много време - с гаджето ми сме заедно от 5 години и много се обичаме, само че ... сексът вече е ужасен! Ужасно много ми е омръзнало да съм с него,знам го вече на изуст и изооообщо не мога да се възбудя,въпреки че наистина съм се опитвала. Разнообразявали сме секса, опитвала съм се да се отпусна напълно, да си мисля въздуждащи неща,опитвала съм да си представям други хора ... нищо не помага, в крайна сметка повечето пъти когато правим секс е пълно мъчение ( може би някои момичета знаете колко е гадно да правиш секс,когато не искаш ) Много често ми се е случвало да стена,защото ми е гадно и искам той да се махне от мен,а не защото ми е хубаво. Той ми е първото гадже в живота, първият и единствен човек с когото някога съм правила секс ... и си мисля,че може би това е проблема. Но никога не бих му изневерила. И оттам вече идва дилемата - какво да правя ?! Понякога толкова много ми се иска да съм с някой друг , направо се побърквам от желание ... защото не съм правила ПОНЕ МАЛКО хубав секс от около година,още повече ... не знам дали знаете това чувство ... чувствам се като монахиня,живота просто си минава покрай мен заедно със всичките му хубави момнти - забивки, любовни вълнения и трепети,вълнението от това да правиш секс за първи път с някого,невероятното удоволствие да се забиеш с някого, за когото си се борил няколко месеца примерно ... знаете за какво говоря . Много ,много искам пак да изживея тези неща,защото все пак сега му е времето - не когато сме по на 40 примерно . От друга страна ... като изключим секса,връзката ми с гаджето ми е много,много хармонична ,страшно добре се разбираме ... бих казала като брат и сестра :D
И ... не знам какво да правя :( Дали да остана с него и да си страдам мълчаливо или да го оставя ( колкото и трудно да ми бъде това ) и да си " търся щастието " при някой друг ?
Освен това ... всичките тези неща за секса,от които се оплаках ... правят ли ме курва ?

bybz
01-23-2011, 19:12
Плашиш ме :( Не искам след 4 години да бъда на твоето дередже :( :( :( :( Как се стигна до там? :(

azafata
01-23-2011, 19:13
Като брат и сестра викаш... :?
Или опитайте нещо ново- ролеви игри, различни пози и места, секс играчки, т.н, или поговорете и решете какво да правите.
Тук идва и един друг проблем - той е доста по-консервативен,отколкото на мен ми се иска

Eclipsercho
01-23-2011, 19:19
Ние няма как да ти помогнем много.. поговори с него. Обясни му нещата, момчето може да живее в пълната заблуда, че всичко ви е наред и да не си дава много зор да разнообразява секса.
Ако след разговора нещата продължат му постави ултиматум - или се отпуска и спира да е консервативен задръстеняк или те губи.. Ако те обича толкова силно, че да е с теб от 5 години, ще пренебрегне тъпите си задръжки заради теб, ако ли не, явно си се заблуждавала с него.
Секса не е причина за късане с някой, но нежеланието му/й да оправи нещата или поне да се опита да ги оправи, е.

iwancho
01-23-2011, 19:20
Ела аз ще ти дам квото ти трябва като толкова искаш... 8-)

azafata
01-23-2011, 19:21
@ bybz Еми не знам,5 години са доста време :D

Говорили сме ... той ми казва,че няма да може да ме преживее

TheBeliever
01-23-2011, 19:42
Еми като не може да те преживее да направи нещо по въпроса.

А ти привлечена ли си сексуално от него? Само еднообразието ли ти пречи или той вече не те възбужда?
И това "като брат и сестра" малко ме притеснява. Сигурна ли си, че не си с него по навик? Ако тръпката от връзката ви е изчезнала, няма сексуално привличане и го чувстваш повече като брат отколкото като мъж, не мисля, че има смисъл да сте заедно.

azafata
01-23-2011, 19:48
Ела аз ще ти дам квото ти трябва като толкова искаш... 8-)
Това ще се направя,че не съм го видяла


Ние няма как да ти помогнем много.. поговори с него. Обясни му нещата, момчето може да живее в пълната заблуда, че всичко ви е наред и да не си дава много зор да разнообразява секса.
Ако след разговора нещата продължат му постави ултиматум - или се отпуска и спира да е консервативен задръстеняк или те губи.. Ако те обича толкова силно, че да е с теб от 5 години, ще пренебрегне тъпите си задръжки заради теб, ако ли не, явно си се заблуждавала с него.
Секса не е причина за късане с някой, но нежеланието му/й да оправи нещата или поне да се опита да ги оправи, е.

Ами опитвали сме се да си изпълняваме желанията ,но явно сме много различни темпераменти и се получава толкова изкуствено и кофти, че нито аз свършвам, нито той . Но докато не измисля какво да правя,ще продължим да опитваме .
И да,знам,че сексът не е причина за късане, и точно затова се чувствам ужасно гузна ... точно заради това се опасявам,че съм курва

SEXTRAVAGANTE
01-23-2011, 19:49
Оххх.....много гадно е това дето прочетох....наистина ти съчувствам и напрао не знам какво да съветвам.Тука съм изчел една камара проблеми и повечето все пубертетски лигавщини , но тва твоето е вече доста сериозно.
Аз нз обичаш ли го все още , има ли я тръпката ?
Или си просто си с него , защото си свикнала с него въпреки ,че връзката е изчерпана и сега го чувстваш вече само като приятел.
Хммм....нз нз.... не искам да те плаша , но това което прочетох ме кара да мисля ,че няма бъдеще за вас. Аз по себе си съдя , щото ако на мен ми се случи нещо подобно няма да се поколебая да скъсам с приятелката си , но все пак ще се постарая да запазя приятелските отношения.
Не знам при тебе как стоят нещата , но за мен секса е кажи-речи половината връзка......нещото което ми разпалва огъня ако мога тей да кажа.
Аз съм сигурен ,че каквото и да кажем тука ти вътрешно си знаеш кое е правилно и най-добро за тебе.

И на върпоса дали те правят ку*ва нещата които каза ше ти кажа НЕ , защото ти ако беше такава нямаше да постъпиш така лоялно и да му бъдеш вярна въпреки тея проблеми. Тва ,че искаш да бъдеш щастлива и задоволена не те прави курва. И все пак ако решиш да опиташ с друг първо прекрати старата връзка.


Успех!

Ilqn94
01-23-2011, 20:04
само ще ти кажа че причината нито е в дългата ви връзка, нито в тва че мн сте свикнали един с друг, нито някаде в теб. Причината е в него. Ако едно момче е страстно, и ебливо (сори ама нямаше как да го кажа по др начин) и е достатъчно перверзно, според мен такова момче няма да писне на 1 момиче и след 20г. Защото ако е такъв какъвто описах той ще умее да експериментира всеки път, то даже ще си му идва отвътре просто защото си е такъв. Но ако момчето ти е както каза консервативен и при всеки секс е еднакъв, едни и същи движения, едни и същи пози, един и същи случай.. Просто няма как да те задържи и бъди сигурна че ако го напуснеш или се праснеш с друг съвсем няма да е твоя вината !!! Но първо поговори с него, и му кажи нещо с което да го подразниш даже да го мотивираш.. напр: Иване, ходим с тебе толко и толко, сичко ни е супер, мн те обичам но сексът който правим започна малко да ми омръзва. Тъй че не искам нищо др от теб, искам само да започнеш вече да ме *** по-диво и по яко от когато и да било! Сигурен съм че едно момче като чуе тези думи от 1 момиче ще поработи над въпроса. Ако и това не подейства и си е пак същия нз. Оглеждай се за др и тва е, изстивай към него малко по малко за да може и той да свикне и си търси щастието кадето и както можеш. И не си мисли че тва те прави курва, не просто е нормално за наща възраст. Peace!

ThisIsMe
01-23-2011, 20:09
Мисли добре!Това е много сериозно решение.Все пак реално погледнато има жени,които с години не изпитват удоволствие от секса,но продължават да опитват.Не казвам да търпиш,но някак си не ми се връзва това,че уж се обичате много,а не ти е приятно да си с него,та даже се е стигнало до там ,че да си търсиш друг сексуален партньор.
Според мен чувствата ти са изстинали и оттам идва нежеланието да се бориш да постигнете нещо в леглото.Ако ти го обичаше толкова много,както си споменала,нямаше и да ти дойде на ум да предприемаш така сериозна крачка.Все пак сте заедно цели 5 години.Мислиш ли,че ще си намериш човек ,който хем да те разбира както той,хем да прави страхотен секс?Може и да си намериш,но той ще ти напомня за миналата ти сериозна връзка и един ден пак ще ти писне и от него и ще тръгнеш по нещо друго.Тогава кво правим?? Не ,не казвам че трябва да търпиш,но и знай,че хората когато се обичат ,се борят с трудностите по пътя си.Изборът е твой.Или говориш с него и му казваш всичко това,което на нас каза и двамата да положите усилия за връзката ви,или казваш край и всеки си хваща пътя.

IzrudaBoss
01-23-2011, 20:15
само ще ти кажа че причината нито е в дългата ви връзка, нито в тва че мн сте свикнали един с друг, нито някаде в теб. Причината е в него. Ако едно момче е страстно, и ебливо (сори ама нямаше как да го кажа по др начин) и е достатъчно перверзно, според мен такова момче няма да писне на 1 момиче и след 20г. Защото ако е такъв какъвто описах той ще умее да експериментира всеки път, то даже ще си му идва отвътре просто защото си е такъв. Но ако момчето ти е както каза консервативен и при всеки секс е еднакъв, едни и същи движения, едни и същи пози, един и същи случай.. Просто няма как да те задържи и бъди сигурна че ако го напуснеш или се праснеш с друг съвсем няма да е твоя вината !!! Но първо поговори с него, и му кажи нещо с което да го подразниш даже да го мотивираш.. напр: Иване, ходим с тебе толко и толко, сичко ни е супер, мн те обичам но сексът който правим започна малко да ми омръзва. Тъй че не искам нищо др от теб, искам само да започнеш вече да ме *** по-диво и по яко от когато и да било! Сигурен съм че едно момче като чуе тези думи от 1 момиче ще поработи над въпроса. Ако и това не подейства и си е пак същия нз. Оглеждай се за др и тва е, изстивай към него малко по малко за да може и той да свикне и си търси щастието кадето и както можеш. И не си мисли че тва те прави к***а, не просто е нормално за наща възраст. Peace!




Ае ти луд ли си....ка ще му каже такива работи , нали ще се почувства като накадърник и ще му подкопае и самочувствие и достойнство и сичко. Аз лично бих се почувствал като неудачник ако ми кажат ,че не ставам в леглото. :-x
Кво е виновен пича......еми изгубили са тръпката и тва е. Изчерпали са се и не се кефят вече един на друг.....варианта е само "чао довиждане мерси" и тва е.

Gavra
01-23-2011, 20:25
накарай го някой път да те изненада и да те рейп-не

d0ni
01-23-2011, 20:30
И аз съм с моята приятелка от 5 години и не мога да си представя връзката ни без хубав, редовен секс. Свикнали сме много един с друг, но това не ни пречи, да продължаваме да го правим с удоволствие почти всеки ден.

От това, което чета оставам с впечатлението, че сте вие сте по-скоро приятели, отколкото гаджета. Ако питаш мен се отдели от него, докато си още млада и си потърси късмета другаде. Може да звучи грубо, но как си представяш живота след 20 години с него, щом сега не ти го вдига (образно казано)? И как така живеете хармонично, щом сексът куца? Това за мен не може да е хармония. Хармонията започва с любовта и свършва в леглото :D

FreakBitch
01-23-2011, 20:36
Интересно ми е на колко години сте?

Много е тъжно това, което ви се случва.
Поговори с него, щом сте заедно от толкова време, разбирате се толкова много и се обичате, би трябвало да можете да поговорите по въпроса като зрели хора. Обясни му, че имаш нужда от разнообразие, като обаче не му обясняваш какъв е некадърник той. Кажи му, че имаш нужда от нещо по-различно. Той неминуемо ще те пита какво точно. Обясни му някоя твоя сексуална фантазия да речем. Ако отново се прояви като консерва и ти откаже да я изпълни (а ти все пак не прекалявай с въображението) чак тогава му кажи, че ако не направи нещо по въпроса, ще се наложи да търсиш сексуалното си удовлетворение при друг. Ще го заболи от тези думи, но ще разбере, че проблема е наистина сериозен.
Не пренебрегвай себе си само заради нечии чужди разбирания за скучен секс.
В една връзка, дори секса да не е от най-голямо значение, ако той не върви, определено ще възникнат и други проблеми. Това, че си неудовлетворена, не ти ли скапва настроението? Не си ли го изкарваш понякога на него?
Колкото и рисковано да звучи.. защо не му предложиш да спиш с някого другиго, колкото да видиш какво е с друг мъж, щом до сега си била само с него. Ако не си му ти единствената, ще е егоистично от негова страна да не ти позволи. Ей така, само колкото да видиш какво е..

Psychologist
01-23-2011, 20:45
Не съм чел всички отговори, някъде, някой може да го е казал и преди мен, но според мен въпросът не опира до това, че сте си писнали, а по-скоро до това, че може би има нещо в твоя телевизор (в главата ти).

Ако искаш пиши на лично и ще го обсъдим.

Успех!

DNA
01-23-2011, 20:45
Най-доброто решение е да си дадете почивка седмица, две вегетарианство. Може и месец.

mecho8888
01-23-2011, 20:55
@ bybz Еми не знам,5 години са доста време :D

Говорили сме ... той ми казва,че няма да може да ме преживее


8-) тъпак

или се жени или го махай

опасно си е де внимавай една 14 годишна навремето си преряза вените заради някакъв

azafata
01-23-2011, 22:01
А ти привлечена ли си сексуално от него? Само еднообразието ли ти пречи или той вече не те възбужда?
И това "като брат и сестра" малко ме притеснява. Сигурна ли си, че не си с него по навик? Ако тръпката от връзката ви е изчезнала, няма сексуално привличане и го чувстваш повече като брат отколкото като мъж, не мисля, че има смисъл да сте заедно.

То точно това е проблемът,че не съм :( Как да кажа,неговото докосване изобщо не ми действа, защото вече толкова съм му свикнала! Иначе не,не съм с него по навик,аз пак си го обичам, но като брат,не като мъж. Пък той си ме обича като гадже :(


Оххх.....много гадно е това дето прочетох....наистина ти съчувствам и напрао не знам какво да съветвам.Тука съм изчел една камара проблеми и повечето все пубертетски лигавщини , но тва твоето е вече доста сериозно.
Аз нз обичаш ли го все още , има ли я тръпката ?
Или си просто си с него , защото си свикнала с него въпреки ,че връзката е изчерпана и сега го чувстваш вече само като приятел.
Хммм....нз нз.... не искам да те плаша , но това което прочетох ме кара да мисля ,че няма бъдеще за вас. Аз по себе си съдя , щото ако на мен ми се случи нещо подобно няма да се поколебая да скъсам с приятелката си , но все пак ще се постарая да запазя приятелските отношения.
Не знам при тебе как стоят нещата , но за мен секса е кажи-речи половината връзка......нещото което ми разпалва огъня ако мога тей да кажа.
Аз съм сигурен ,че каквото и да кажем тука ти вътрешно си знаеш кое е правилно и най-добро за тебе.

И на върпоса дали те правят ку*ва нещата които каза ше ти кажа НЕ , защото ти ако беше такава нямаше да постъпиш така лоялно и да му бъдеш вярна въпреки тея проблеми. Тва ,че искаш да бъдеш щастлива и задоволена не те прави к***а. И все пак ако решиш да опиташ с друг първо прекрати старата връзка.


Успех!

Благодаря :) Но да,и за мен сексът е много важна част от връзката ... защото иначе няма да е връзка между мъж и жена, а само приятелство,нали ?


Ако едно момче е страстно, и ебливо (сори ама нямаше как да го кажа по др начин) и е достатъчно перверзно, според мен такова момче няма да писне на 1 момиче и след 20г. Защото ако е такъв какъвто описах той ще умее да експериментира всеки път, то даже ще си му идва отвътре просто защото си е такъв.

Оглеждай се за др и тва е, изстивай към него малко по малко за да може и той да свикне и си търси щастието кадето и както можеш.
То лошото е,че аз познавам един такъв, ама точно такъв какъвто ми трябва ,сигурна съм :-D Това още повече ме влудява ,защото така не мога да имам най -якия секс , който бих могла да имам някога
За другото - така ще се опитам да направя


Ako ne uspeete da raznoobrazite, poiskai pochivka i se otdalechi ot nego za izvestno vreme.
Toi vsushnost ne osuznava li kakvo stava i kak se chuvstvash ti, ili e napulno zadovolen?
Не знам какво осъзнава и какво не, но е напълно задоволен

DarkTemplar
01-23-2011, 22:15
Явно имаш нужда от разнообразие. Намери си любовник, който по възможност да е и свестен човек.

При толкова дълготрайни връзки продълженията са две - или се жените, или се разделяте. При вас май по-скоро ще е второто.

TheBeliever
01-23-2011, 22:20
Е ти сама си отговори на въпроса. Щом го обичаш само като приятел (брат по твои думи) значи няма смисъл да продължаваш този фарс, който наричаш връзка. Да, няма да ти е лесно, защото си свикнала с него - 5 години не са малко. Държиш на него и не искаш да го нараняваш, но няма смисъл ти да продължаваш да се тормозиш по този начин. В най-скоро време му кажи как се чувстваш и че вече гледаш на него само като на приятел.

azafata
01-23-2011, 22:31
Все пак сте заедно цели 5 години.Мислиш ли,че ще си намериш човек ,който хем да те разбира както той,хем да прави страхотен секс?Може и да си намериш,но той ще ти напомня за миналата ти сериозна връзка и един ден пак ще ти писне и от него и ще тръгнеш по нещо друго.Тогава кво правим??
Да знам,и точно затова не мога да се реша . Но всичко това се проточва вече прекалено дълго ,а аз не съм особено щастлива така,точно че няма тръпка




Кво е виновен пича......еми изгубили са тръпката и тва е. Изчерпали са се и не се кефят вече един на друг.....варианта е само "чао довиждане мерси" и тва е.

Проблема е,че той ми се кефи ( или поне още така си мисли ,имам чувството ,че и на него не би му дошло лошо малко разнообразние ,но предпочита да му е лесно и да не се занимава ) ,а аз на него не . Което е ужасно


накарай го някой път да те изненада и да те рейп-не

:D Ще ми се много , ама на него като не му идва отвътре е гадно и изкуствено,което пак не върши работа . Или съм много капризна ?


И аз съм с моята приятелка от 5 години и не мога да си представя връзката ни без хубав, редовен секс. Свикнали сме много един с друг, но това не ни пречи, да продължаваме да го правим с удоволствие почти всеки ден.

От това, което чета оставам с впечатлението, че сте вие сте по-скоро приятели, отколкото гаджета. Ако питаш мен се отдели от него, докато си още млада и си потърси късмета другаде. Може да звучи грубо, но как си представяш живота след 20 години с него, щом сега не ти го вдига (образно казано)? И как така живеете хармонично, щом сексът куца? Това за мен не може да е хармония. Хармонията започва с любовта и свършва в леглото :D

Браво на вас, това е прекрасно ,много се възхищавам :)
Но наистина, не си представям живот с него след 20 години . Може би е ужасно ... но да съм имала само един мъж в целия ми живот ... е гадно


Интересно ми е на колко години сте?

Много е тъжно това, което ви се случва.
Това, че си неудовлетворена, не ти ли скапва настроението? Не си ли го изкарваш понякога на него?
Колкото и рисковано да звучи.. защо не му предложиш да спиш с някого другиго, колкото да видиш какво е с друг мъж, щом до сега си била само с него. Ако не си му ти единствената, ще е егоистично от негова страна да не ти позволи. Ей така, само колкото да видиш какво е..

Аз съм на 18, той е на 22
Да,скапва ми насторението, но не съм човек, който си изкарва лошото настроение на някой друг. По-скоро си го тая в себе си
А да му предложа това - абсурд! Никога няма да се съгласи ... бях му предложила 3ка ( с жена естествено ,той никога не би се съгласил да има друг мъж ,въпреки че нямам никакви би- наклонности ) ей така за разнообразние , бяхме се разбрали той да я намери и да я навие ,но все още няма никаво развитие по въпроса.

Psychologist
01-23-2011, 22:36
Проблемът си е в теб самата, очевидно нещо те притеснява ... Седни, спри да гледаш телевизия, да си чатиш или да слушаш музика, опитай се да си спомниш абсолютно всяко събитие, от както се е появил този проблем и сама ще разбереш какво ти е...
В такива ситуации със сигурност се говори за стресор, а не за омръзналост от секса ... секса, като инстинкт и като физиологически акт, не омръзва, дишай спокойно ...

TheBeliever
01-23-2011, 22:36
Какво развитие и какво разнообразяване като ти го възприемаш като брат. Колкото и тройки да правите или игри да играете остава налице факта, че ти не си сексуално привлечена от него. Е за каква връзка говорим тогава?

azafata
01-23-2011, 22:51
Най-доброто решение е да си дадете почивка седмица, две вегетарианство. Може и месец.

Може би е така,но мисля,че това по-скоро би било временно решение - нещата ще се оправят за месец два да кажем, но после пак ще си тръгнат постарому




или се жени или го махай

опасно си е де внимавай една 14 годишна навремето си преряза вените заради някакъв

:D Няма да се женя! И не,няма да си прерязвам вените :)


Явно имаш нужда от разнообразие. Намери си любовник, който по възможност да е и свестен човек.

При толкова дълготрайни връзки продълженията са две - или се жените, или се разделяте. При вас май по-скоро ще е второто.

Любовник... няма да стане,докато не скъсаме. Изневярата не е вариант ... въпреки че понякога си мисля,че ако изневерявах, връзката ни сега щеше да е супер


Проблемът си е в теб самата, очевидно нещо те притеснява ... Седни, спри да гледаш телевизия, да си чатиш или да слушаш музика, опитай се да си спомниш абсолютно всяко събитие, от както се е появил този проблем и сама ще разбереш какво ти е...
В такива ситуации със сигурност се говори за стресор, а не за омръзналост от секса ... секса, като инстинкт и като физиологически акт, не омръзва, дишай спокойно ...

Понякога имам чувството, че никога повече няма да мога да изпитам удоволствие от секс отново :(
Но мисля ( въпреки че не знам,все пак нямам никакъв опит, чувствам се направо като девствена :D ) ,че сексът не може да омръзне, може да омръзне сексът с един и същи човек. Но тъй като досега съм била само с един ... не мога да знам това .
И няма какво да си спомням - то стана постепенно и неусетно , не мога да намеря някаква грешка назад в миналото ,която да може да бъде поправена, ако това имаш предвид


Какво развитие и какво разнообразяване като ти го възприемаш като брат. Колкото и тройки да правите или игри да играете остава налице факта, че ти не си сексуално привлечена от него. Е за каква връзка говорим тогава?

... не знам ... :(:(:(

DarkTemplar
01-23-2011, 22:56
Любовник... няма да стане,докато не скъсаме. Изневярата не е вариант ... въпреки че понякога си мисля,че ако изневерявах, връзката ни сега щеше да е супер
Не говоря за изневяра, а точно за сексуален заместител от какъвто явно имаш нужда. Дали ще се разделите за постоянно или ще си дадете почивка е все тая. Говорим за разнообразие и възобновяване на интереса към интимността и секса, което в момента ти липсва.

Psychologist
01-23-2011, 23:06
Любовник... няма да стане,докато не скъсаме. Изневярата не е вариант ... въпреки че понякога си мисля,че ако изневерявах, връзката ни сега щеше да е супер
Не говоря за изневяра, а точно за сексуален заместител от какъвто явно имаш нужда. Дали ще се разделите за постоянно или ще си дадете почивка е все тая. Говорим за разнообразие и възобновяване на интереса към интимността и секса, което в момента ти липсва.

Недей да объркваш момичето с малката възможност да намажеш ...

До сега един съвет не съм видял освен тъпизмите ви, които крещят некомпетентност. Сигурен съм, че разбирате от секс, но това не е просто проблем със сексуалното привличане или пък с това, че си били омръзнали ... Момичето очевидно има някакъв проблем, който я мъчи до толкова, че да не е сексуално активна с партньора. Не знам до къде се простират вашите прозрения относно казуса й, но според мен е нужно сама да се оправи и съвети от форум няма да й помогнат особено. Не сте на по 13, за да вадите толкова бързи заключения, погледенте проблема от 2 страни и спрете да бъдете толкова повърхностни.

TheBeliever
01-23-2011, 23:12
Тя ясно си каза, че той за нея е по-скоро брат и приятел отколкото интимен партньор. Ако това не е източника на проблема кое е тогава? Как да има нормален сексуален живот с човек, когото не възприема като сексуален обект?

azafata
01-23-2011, 23:12
До сега един съвет не съм видял освен тъпизмите ви, които крещят некомпетентност. Сигурен съм, че разбирате от секс, но това не е просто проблем със сексуалното привличане или пък с това, че си били омръзнали ... Момичето очевидно има някакъв проблем, който я мъчи до толкова, че да не е сексуално активна с партньора. Не знам до къде се простират вашите прозрения относно казуса й, но според мен е нужно сама да се оправи и съвети от форум няма да й помогнат особено. Не сте на по 13, за да вадите толкова бързи заключения, погледенте проблема от 2 страни и спрете да бъдете толкова повърхностни.
Добре,какъв проблем бих могла да имам?

DarkTemplar
01-23-2011, 23:16
Да знаеш, че точно тук си търся "какво да намажа". Никъде не съм замесил моето име, не ми вменявай измишльотини. А и нямам нужда от форумни завоевания, не и на тея години. Щом познава подходящ човек, нека се пробва с него, какво лошо има? Не живеем в 17-18 век, когато един мъж е първият и последен за една жена.

Като си много компетентен и вещ, викни я на кафе и й обясни как ги виждаш нещата лице в лице.

И защо според теб се е регистрирала ако не са й нужни съветите ни?

Psychologist
01-23-2011, 23:21
Да знаеш, че точно тук си търся "какво да намажа". Никъде не съм замесил моето име, не ми вменявай измишльотини. А и нямам нужда от форумни завоевания, не и на тея години. Щом познава подходящ човек, нека се пробва с него, какво лошо има? Не живеем в 17-18 век, когато един мъж е първият и последен за една жена.

Като си много компетентен и вещ, викни я на кафе и й обясни как ги виждаш нещата лице в лице.

И защо според теб се е регистрирала ако не са й нужни съветите ни?

Защото очевидно самата тя не знае какво й се случва. Вие не гледате на проблема по начин, по който търсите решение, а се опитвате да го избегнете. Ако направи, както казваш ти - да иде и да се изч*** с някой друг, то това би било бягство от един проблем, който може отново да се появи, с друг човек. Ако момичето действа така, ще бъде обречено на живот, с приоритет плътско удоволствие, вместо да седне и да си каже, "абе имам някакъв проблем как да го разреша?!". Върл противник съм на това да сменя партньора в момент, в който проблемът може отново да се появи след още 5 години, когато ще е по-лошо, защото ще е по-улегнала и няма да има тийнпроблем.нет, който да и помогне ...

Не мисля, че е нужно да й казвам нещатата лице в лице, когато е нужно просто малко усилие от нейна страна и това усилие вече съм й го написал н ЛС.

Извинявай, че те вкарах при онези, които дават мненията "заеби го, ела с мен", просто такова впечетление ми направи, когато видях поста ти.

DarkTemplar
01-23-2011, 23:31
Решенията могат да са най-разнообразни, аз просто изказах моята гледна точка. Тя сподели, че чувства половинката си по-скоро като приятел, отколкото като интимен партньор. Естествено, че е объркана и не знае какво се случва, защото се сблъксват две противоположности - от една страна хармонична връзка с взаимно доверие и привързаност, от друга трагичен, еднообразен и крайно НЕзадоволителен секс. Да обаче наличието и на 2те е еднакво важно за настоящето и бъдещето на тея отношения. Затова й предложих някаква алтернатива (нямам претенции да е вярната и точна).

Дано съветите ти към нея дадат резултат, но според мен рано или късно тя ще се ориентира към друг, въпрос на време е.

Прав си, няма да има тийнпроблем, ще има бг-мама. ;)

Толкова от мен, дано ситуацията има удовлетворяваща за нея развръзка.

Psychologist
01-23-2011, 23:34
Нека се ориентира към друг, но поне да разреши сегашния си проблем ;-)

kiki1991
01-24-2011, 03:22
Кога започна да изпитваш нужда от разнообразие и да не ти е хубаво като праавите секс?Ти казваш за себе си,а той дали е загубил тръпката..има и друго колко често го правите?Казаха ти много съвети и различни,аз ще ти кажа че ако мислиш да изневериш било то сега или след време,първо се разделете,защото е много гадно така,другото което е не си казала дали секса ви е разнообразен от към пози,и той как се държи,дали само в него е причината,защото аз когато правя секс с моя приятел повечето пъти аз съм активната,не знам при вас как е???Отговори ми на въпросите пък ще го мислим:)

marti93
01-24-2011, 08:14
има мн начини да разнообразиш секса ,1. да му кажеш какво те влудява и какво искаш да прави с теб ,вярвай ми няма мъж ,които да не откликне на желанието .2. различни пози и различни места (тоалетната на ресторант,дискотека,в кола,на мотел,на терасата ,в някой парк и т .н .)3 .сметана ,мед и въображение qнакарай го да те желае и когато видиш пламъчето в очите му и твоето ще пламне

marin4itu
01-24-2011, 09:11
Ама тя дори си е представяла други хора.. За какво разнообразие става въпрос като вече всичко е изчерпано?
Ти си на 18, следователно имате 5 години връзка.. Просто не си се наживяла на всичките тинейджърски щуротии, защото си имала сериозна връзка.. И просто всеки период трябва да мине.. Тази тенденция я забелязвам в повечето ми приятелки и познати, които от малки имат сериозна връзка.
Няма я вече химията между вас.. Няма как мъжът, когото обичаш, да не те възбужда с докосванията си.. Ти просто нямаш чувства вече! Това е! Колкото и да се мъчиш да си с този мъж, няма да стане и ще се стигне до изневяра от твоя страна рано или късно..

Mi6inka
01-24-2011, 09:22
Ама тя дори си е представяла други хора.. За какво разнообразие става въпрос като вече всичко е изчерпано?
Ти си на 18, следователно имате 5 години връзка.. Просто не си се наживяла на всичките тинейджърски щуротии, защото си имала сериозна връзка.. И просто всеки период трябва да мине.. Тази тенденция я забелязвам в повечето ми приятелки и познати, които от малки имат сериозна връзка.
Няма я вече химията между вас.. Няма как мъжът, когото обичаш, да не те възбужда с докосванията си.. Ти просто нямаш чувства вече! Това е! Колкото и да се мъчиш да си с този мъж, няма да стане и ще се стигне до изневяра от твоя страна рано или късно..


И според мен е така, останало е само онова чувство на привързаност заради всичките тези години, които си прекарала с него... точно тези 5 години, през които си била с него, са времето, в което се случват най-много неща, когато човек се оформя като личност и т.н. И ... може би наистина си искаш своите тинейджърски щуротии..

Justify
01-24-2011, 13:06
Аз знам какво ще стане,ще го изтърпи още малко и ще го зареже.След това ще се изчука с 3-4 човека ,ще разбере ,че евентуално не са кой знае какво повече от него,ще се сети за бившия си и за всичките им хубави моменти заедно,ще се сети колко много го обича и ще почне да му пали телефона.Той вероятно ще я отблъсне и тя ще напише нова тема тук,в която ще иска помощ и съвети как да си го върне отново.

Каква е поуката?
-Не си хващайте девствено гадже,или ако си хванете не го дръжте повече от няколко месеца след като сте го изчукали,защото рано или късно тя ще си каже "ама какво ли е с друг,сигурно ще е по яко" и ще се здобиете с баджанаци.

Това е от мен, нищо лично към авторката.Просто знам не 1 или 2 случая като нейния.

Macallan
01-24-2011, 14:21
Единствения начин, който аз виждам е така наречената "отворена връзка" поговори с него за това, ако мислите, че няма да издържите няма смисъл да сте заедно колкото и да се обичате. Секса е много голяма част от връзката, иначе сте както ти сама каза "брат и сестра".

krem4et0
01-24-2011, 17:32
azafata, аз също съм имала само един мъж в живота си, а съм на 25. Заедно сме 6 години и 4-5 месеца, но имаме сексуален живот от около 5 години. Живея с него и определено искам да прекарам живота си с него. Мисълта, че ще имам само един партньор в живота си (а, дано) не ми е гадна, а ме прави щастлива. И не само заради секса. И моята половинка е по-скоро консервативна. Идват ни разни идеи, но не иска други неща. Оргазмът по време на самият акт е рядкост, но аз обичам да правя секс с него, заради самия секс...а и не ме оставя незадоволена. Най-вече го обичам като мъж, привлича ме много и съм готова всеки момент да му скоча на врата, да го нацелувам и да....продължим нататък. Не мисля, че продължителността на връзката е от значение, за да има химия.

На първо място смятам, че нещата се дължат на темперамента ти. Ти просто искаш да опиташ нещо друго. Откриеш ли голямата любов, истинската връзка, истинското партньорство, няма да искаш нещо друго. Според мен ти просто не обичаш истински този човек. Ако беше така нямаше да смяташ фактът, че си била само с него като недостатък, а като неземно щастие, че си попаднала на точния мъж от раз.
Съветвам те да не се мъчиш. На 18 си и животът е пред теб. Няма любов, няма химия, няма страст. Не си на 50 години с 2 деца и ипотека, че да стоиш до който и да е мъж, щом не чувстваш истинска и дълбока любов към партньора си. А да ти е гадно от сексът с него, си е жива мъка. Обясни му причините и му дай гратисен период месец-2...може и да се стресне. После бъди безкомпромисна. Вероятно ще загубиш приятел, но ще спечелиш нови възможности за друга връзка, изпълнена със страст и обич. Аз лично не поставям сексът на първо място във връзката, но да желаеш партньора си, да те привлича, да има искра и страст между вас е нещо изключително важно...В крайна сметка това ни е събрало.

Psychologist
01-24-2011, 18:00
azafata, аз също съм имала само един мъж в живота си, а съм на 25. Заедно сме 6 години и 4-5 месеца, но имаме сексуален живот от около 5 години. Живея с него и определено искам да прекарам живота си с него. Мисълта, че ще имам само един партньор в живота си (а, дано) не ми е гадна, а ме прави щастлива. И не само заради секса. И моята половинка е по-скоро консервативна. Идват ни разни идеи, но не иска други неща. Оргазмът по време на самият акт е рядкост, но аз обичам да правя секс с него, заради самия секс...а и не ме оставя незадоволена. Най-вече го обичам като мъж, привлича ме много и съм готова всеки момент да му скоча на врата, да го нацелувам и да....продължим нататък. Не мисля, че продължителността на връзката е от значение, за да има химия.

На първо място смятам, че нещата се дължат на темперамента ти. Ти просто искаш да опиташ нещо друго. Откриеш ли голямата любов, истинската връзка, истинското партньорство, няма да искаш нещо друго. Според мен ти просто не обичаш истински този човек. Ако беше така нямаше да смяташ фактът, че си била само с него като недостатък, а като неземно щастие, че си попаднала на точния мъж от раз.
Съветвам те да не се мъчиш. На 18 си и животът е пред теб. Няма любов, няма химия, няма страст. Не си на 50 години с 2 деца и ипотека, че да стоиш до който и да е мъж, щом не чувстваш истинска и дълбока любов към партньора си. А да ти е гадно от сексът с него, си е жива мъка. Обясни му причините и му дай гратисен период месец-2...може и да се стресне. После бъди безкомпромисна. Вероятно ще загубиш приятел, но ще спечелиш нови възможности за друга връзка, изпълнена със страст и обич. Аз лично не поставям сексът на първо място във връзката, но да желаеш партньора си, да те привлича, да има искра и страст между вас е нещо изключително важно...В крайна сметка това ни е събрало.

Ти явно си от хората, за които животът е само розички и теменужки.

SEXTRAVAGANTE
01-24-2011, 18:59
azafata, аз също съм имала само един мъж в живота си, а съм на 25. Заедно сме 6 години и 4-5 месеца, но имаме сексуален живот от около 5 години. Живея с него и определено искам да прекарам живота си с него. Мисълта, че ще имам само един партньор в живота си (а, дано) не ми е гадна, а ме прави щастлива. И не само заради секса. И моята половинка е по-скоро консервативна. Идват ни разни идеи, но не иска други неща. Оргазмът по време на самият акт е рядкост, но аз обичам да правя секс с него, заради самия секс...а и не ме оставя незадоволена. Най-вече го обичам като мъж, привлича ме много и съм готова всеки момент да му скоча на врата, да го нацелувам и да....продължим нататък. Не мисля, че продължителността на връзката е от значение, за да има химия.

На първо място смятам, че нещата се дължат на темперамента ти. Ти просто искаш да опиташ нещо друго. Откриеш ли голямата любов, истинската връзка, истинското партньорство, няма да искаш нещо друго. Според мен ти просто не обичаш истински този човек. Ако беше така нямаше да смяташ фактът, че си била само с него като недостатък, а като неземно щастие, че си попаднала на точния мъж от раз.
Съветвам те да не се мъчиш. На 18 си и животът е пред теб. Няма любов, няма химия, няма страст. Не си на 50 години с 2 деца и ипотека, че да стоиш до който и да е мъж, щом не чувстваш истинска и дълбока любов към партньора си. А да ти е гадно от сексът с него, си е жива мъка. Обясни му причините и му дай гратисен период месец-2...може и да се стресне. После бъди безкомпромисна. Вероятно ще загубиш приятел, но ще спечелиш нови възможности за друга връзка, изпълнена със страст и обич. Аз лично не поставям сексът на първо място във връзката, но да желаеш партньора си, да те привлича, да има искра и страст между вас е нещо изключително важно...В крайна сметка това ни е събрало.

Ти явно си от хората, за които животът е само розички и теменужки.



Я ти като си толкова умен и кометентен , я направи анализ на проблема и дай някакъв съвет. Да видим какъв филосов си ти. :) Нали викаш,че тука сички мислят повърхностно....дай да видим твоето дълбокомислие....стига критикува на хората коментарите. :)

krem4et0
01-24-2011, 19:36
Psychologist, тц..не те бива за психолог. Даже съм супер песимист и негативист.
Какво лошо има да кажеш на момиче на 18 години да търси щастие и удовлетворение? На 18 е, не е на 100. Преди 5 години е била на 13, сега е на 18-променила се е, променили са се нуждите й, мисленето, ценностите. Ако беше в друг етап на живота си, 5 години не са много за подобна промяна. Но тя е била именно в тези години, в които най-много узрява и то не само физически. От моята си позиция и години едва ли бих оставила партньора си, ако имаме проблем в секса и само това. Но да не го харесвам, да не го желая, да не ме привлича като мъж е сериозна тема за размисъл - защо сме заедно. И защо я едва ли не съветваш да промени себе си? Аз не мисля, че проблемът е само в нея. В нея е до там, че не е приключила връзката си при първото изстиване на чувствата и отношенията. Човешко е да искаш повече, да се стремиш към още, да търсиш нещо по-добро, ако не си удовлетворен от настоящето. Хора сме и трябва да се развиваме, за да има смисъл да живеем. Просто връзката се е изчерпала. Тъпо, романтично и повърхността ако ще да е, но аз с мъж, който не обичам, не желая, не ме привлича и ми е гадно да правя секс с него, няма да стоя, освен ако нямаме няколко дечица, общи имоти или бизнес или съм на 65-70 години. И не става въпрос да правите секс нон-стоп, а просто да намирате удоволствие от близостта и ласките на партньора.

LostSelf
01-24-2011, 19:48
Толкова много мнения,да взема и аз да се включа. :D
Имах същият проблем,е почти същия.Бяхме заедно 2 години,всиичко беше пепел и рози в началото,но с времето започнахме да охладняваме един към друг.Мъчеше ме същият въпрос "Той моят единствен ли ще е?" и се побърквах понеже го обичах (и все още го обичам),но не можех да си затворя очите за онова,което пропускам.Така времето си вървеше а аз реших,че това е глупава причина за да прекъсна такава връзка,след още известно време секса вече не беше същия,почти всичко в него взе да ме дразни и в крайна сметка се разделихме.Прекъснахме всякаква връзка за 1 месец,тогава един ден се засякохме и беше сякаш се виждаме за пръв път,и така се събрахме отново.После историята се повтори и потрети...Поддържаме връзка един с друг и наскоро се отвори въпросът за "нас" и двамата осъзнахме,че все още държим един на друг и че не всичко е свършено и още има чувства,но е твърде късно и не ни се рискува да минем през всичко това още веднъж.Сега той е в друг град с друга,щастлив може би,поне се надявам,но не минава и ден в който да не съм съжалила,че така опропастих всичко между нас.
Затова помисли преди да действаш,сигурна съм че би взела правилното решение.Просто се замисли,готова ли си да го оставиш и да продължиш нататък?

marin4itu
01-24-2011, 20:33
Откриеш ли голямата любов, истинската връзка, истинското партньорство, няма да искаш нещо друго.

Именно!

falsehouse
01-24-2011, 20:46
ЦЕНЗУРА!

По-полека с изразните средства!
krem4et0

MedSestrata
01-24-2011, 22:34
Psychologist, тц..не те бива за психолог. Даже съм супер песимист и негативист.
Какво лошо има да кажеш на момиче на 18 години да търси щастие и удовлетворение? На 18 е, не е на 100. Преди 5 години е била на 13, сега е на 18-променила се е, променили са се нуждите й, мисленето, ценностите. Ако беше в друг етап на живота си, 5 години не са много за подобна промяна. Но тя е била именно в тези години, в които най-много узрява и то не само физически. От моята си позиция и години едва ли бих оставила партньора си, ако имаме проблем в секса и само това. Но да не го харесвам, да не го желая, да не ме привлича като мъж е сериозна тема за размисъл - защо сме заедно. И защо я едва ли не съветваш да промени себе си? Аз не мисля, че проблемът е само в нея. В нея е до там, че не е приключила връзката си при първото изстиване на чувствата и отношенията. Човешко е да искаш повече, да се стремиш към още, да търсиш нещо по-добро, ако не си удовлетворен от настоящето. Хора сме и трябва да се развиваме, за да има смисъл да живеем. Просто връзката се е изчерпала. Тъпо, романтично и повърхността ако ще да е, но аз с мъж, който не обичам, не желая, не ме привлича и ми е гадно да правя секс с него, няма да стоя, освен ако нямаме няколко дечица, общи имоти или бизнес или съм на 65-70 години. И не става въпрос да правите секс нон-стоп, а просто да намирате удоволствие от близостта и ласките на партньора.
+1
Едно от малките смислени неща, които съм прочела във форума!

До авторката- трябва да си дадеш период, в който да с евиждате по-рядко и да се замислиш над всички тези неща, които те мъчат

kiki1991
01-25-2011, 04:22
Прочети последните мнения,много са верни помисли си хубаво,сега си на 18 живота е пред теб,ако не го обичаш и не те привличз като мъж се разделете,аз не виждам какво може да правиш с мъж който не желаеш сексуално просто няма смисла да си губите времето заедно,но ако го обичаш и проблема е само в секса,трябва да поговорите и да му кажеш че искаш да разнообразявате,има много варианти,помисли си добре да не съжаляваш и да страдаш после,секса не е всичко в една връзка,но я крепи и когато не е хубав или незадоволяващ просто нещата не вървят,едно че си мислиш за други мъже и как ти се прави с някой който е нещо ново за теб,друго че когато правиш секс с твоя приятел едва ли не го правиш по задължение..помисли си,много неща ти казахме и то хора който имаме сериозни връзки като теб!

Mi6inka
01-25-2011, 06:01
Krem4eto, на мен ми харесва твоята история, ама някак си си мисля, че..ти си била на вече по-нормална възраст за създаване на сериозна връзка..А авторката в "най-тийнейджърските" години, когато трябва да има много свалки, много флирт ( не задължително секс с различни момчета!), просто самите тръпки от новото, е само с едно момче, и това някак си остава неизживяно.... Наистина много познати и приятелки, които имат сериозни връзки от по 13-14 годишни, които продължават години, в един момент започват да се чувстват като авторката ...

Пс: Разбира се, това е мое мнение и мое наблюдение.

krem4et0
01-25-2011, 06:20
Mi6inka, да, така е. От моята си позиция АЗ не бих се разделила с мъжа си, само защото сексът не е ок. Но аз съм на 25. Тя от друга страна е на 18 и тъкмо сега й е времето да търси мъжа, с който ще остане дълго или за цял живот. Съветите ми към нея изцяло изключват мнението ми по принцип, че сексът не е чак толкова важен. Не е чак толкова важен за мен. Определено не е причина, заради която бих се разделила с партньора си. И ние имаме различно светоусещане за секса, но сме намерили своя компромисен вариант, в който и на двама ни е добре и сме доволни. Но всеки е направил нещо, пречупил се е, за да ни е по-добре и сексуално.
...
И все пак не съм толкова остаряла и обвързана, за да остана с мъж, който не ме привлича физически, който не желая, който не ме възбужда, за чиито целувки и ласки не умирам. До колкото разбирам от мненията й, тя чисто физически не обича партньора си. Не мога да си представя да живея с мъж, към който не чувствам тръпка, от чиято близост не изпитвам удоволствие. Не виждам защо младо момиче трябва да търпи това. Още повече, че подобна връзка е до време, особено на тези години.

П.С. Само да вметна, че и аз съм била тийн, не съм имала кой знае какви свалки и флиртове, предвид, че най-дълго преди моя съм била с момче за 2 седмици и съм имала 2-3 "забивки" за 4 години. С друг мъж сексуално, а и като цяло по-интимно не съм била и нямам и никога не съм имала усещането, че съм пропуснала нещо. Но аз съм търсила любов и истински чувства...Намерила съм ги, така че съм доволна и щастлива. През целия ми съзнателен живот не ми се е искало да правя секс с никой друг. Това си е до човека.

Extremescream
01-25-2011, 07:45
Ммм,аз бях така с бившия ми,макар че се него бяхме заедно само около година.И ми липсваха всички тийн лудории,които можех да направя,а и исках да направя.5 години са много време,обаче ако не обичаш този човек като мъж,а по-скоро като приятел или брат,за мен тази връзка няма бъдеще.Да,евентуално много добри приятели.За мен секса е важен,но не в отношение 'оооо,супер доброто е с него,само затова оставаме заедно.'По-скоро е заради искрата,която свързвам със секса.Ако я няма нея,значи нещо не е наред.Имам един приятел,който си ми беше приятел за секс.Да,хубаво беше,но нямаше чувства и не носеше толкова удоволствие,колкото с човек,когото обичам.
Затова си помисли много добре дали искаш още да си с човек,когото обичаш само като брат,или искаш да намериш друг,който те възбужда и пали онова пламъче.Моя съвет е второто,но ти решаваш.Успех :*

Psychologist
01-25-2011, 11:00
azafata, аз също съм имала само един мъж в живота си, а съм на 25. Заедно сме 6 години и 4-5 месеца, но имаме сексуален живот от около 5 години. Живея с него и определено искам да прекарам живота си с него. Мисълта, че ще имам само един партньор в живота си (а, дано) не ми е гадна, а ме прави щастлива. И не само заради секса. И моята половинка е по-скоро консервативна. Идват ни разни идеи, но не иска други неща. Оргазмът по време на самият акт е рядкост, но аз обичам да правя секс с него, заради самия секс...а и не ме оставя незадоволена. Най-вече го обичам като мъж, привлича ме много и съм готова всеки момент да му скоча на врата, да го нацелувам и да....продължим нататък. Не мисля, че продължителността на връзката е от значение, за да има химия.

На първо място смятам, че нещата се дължат на темперамента ти. Ти просто искаш да опиташ нещо друго. Откриеш ли голямата любов, истинската връзка, истинското партньорство, няма да искаш нещо друго. Според мен ти просто не обичаш истински този човек. Ако беше така нямаше да смяташ фактът, че си била само с него като недостатък, а като неземно щастие, че си попаднала на точния мъж от раз.
Съветвам те да не се мъчиш. На 18 си и животът е пред теб. Няма любов, няма химия, няма страст. Не си на 50 години с 2 деца и ипотека, че да стоиш до който и да е мъж, щом не чувстваш истинска и дълбока любов към партньора си. А да ти е гадно от сексът с него, си е жива мъка. Обясни му причините и му дай гратисен период месец-2...може и да се стресне. После бъди безкомпромисна. Вероятно ще загубиш приятел, но ще спечелиш нови възможности за друга връзка, изпълнена със страст и обич. Аз лично не поставям сексът на първо място във връзката, но да желаеш партньора си, да те привлича, да има искра и страст между вас е нещо изключително важно...В крайна сметка това ни е събрало.

Ти явно си от хората, за които животът е само розички и теменужки.



Я ти като си толкова умен и кометентен , я направи анализ на проблема и дай някакъв съвет. Да видим какъв филосов си ти. :) Нали викаш,че тука сички мислят повърхностно....дай да видим твоето дълбокомислие....стига критикува на хората коментарите. :)


Аз каквото съм имал да й казвам, съм й го казал, защо трябва да го правя публично достояние като го прочетат и другите? Все още стоя зад твърдението си, че някои мислят повърхностно и не е нужно да си философ (аз съм далеееч далеееч от това), за да погледнеш даден проблем от повече от една страна.

kremen4eto
01-25-2011, 12:53
Ако останеш с него и той не узнае за тези проблеми, ще се измъчваш и все повече ще охладняваш към него. Ако се разделите, ще се из*укаш с 5ма, 6ма (с извинение) и ще започнеш отново да търсиш любовта. Тогава ще се сетиш за него и ще съжаляваш, че си го оставила.

Ако поговорите, той може да е много засегнат от факта, че не те привлича. Аз бих била. А мъжкото его е доста ранимо. Оттам да тръгнат проблеми. НО може и да оцени това, че му споделяш вместо да го захвърлиш с лека ръка и да се опитате заедно да разрешите проблема. В последния вариант ти е надеждата.

Като цяло мисля, че прибързаните решения само могат да ти навредят. Преди да действаш, мисли!

POLLINA
01-25-2011, 14:01
от написаното мога само да ти кажа ,че ти не го обичаш!щом мислиш за тези неща...
заедно съм с приятеля ми близо 4 години и всичко е толкова хубаво както винаги до сега е било и продължава да бъде :)

SEXTRAVAGANTE
01-25-2011, 20:44
Добре де дай да видим твоето становище . Притесняваш ли се от нещо ? Като си толкова убеден ,че ти си правия , какъв е проблема да споделиш мнение по въпроса. Аре като искаш пиши ми на лично какво мислиш щом не искаш да става "публично достояние" хехе...........

zority7
01-25-2011, 21:27
Махни го,и аз бях в същата ситуация,да не го наранявам,си избрах аз да страдам и за какво? За едното нищо той ще си продължава така,а ти ще си страдаш.Остави го и всичко ще потръгне вярвай ми :)

Psychologist
01-25-2011, 21:34
Добре де дай да видим твоето становище . Притесняваш ли се от нещо ? Като си толкова убеден ,че ти си правия , какъв е проблема да споделиш мнение по въпроса. Аре като искаш пиши ми на лично какво мислиш щом не искаш да става "публично достояние" хехе...........

Подигравателно и глупаво. Не знаеш значението на "личен" разговор ли?

Gavra
01-26-2011, 22:30
нуру масаж :oops:

GaBs_BaBs
01-27-2011, 00:34
Мацка, щом пича не те привлича сексуално, а го чувстваш само като брат, то този фарс, който разиграваш наречен "връзка" е безмислен. Седни и му обясни, че просто вече не е както преди, че го обичаш все още, но като приятел. Не е нужно да мъчиш себе си и него. Не го обичаш като мъж, ти сама каза, тогава не бива да си с него само защото сте били заедно 5 години. Щом я няма тръпката и желанието, всичко е безмислено. Знам, че ще го нараниш, че ще страда, че ще го боли, но вие сте възрастни хора вече и все някак ще го преживеете. Апък ако е било писано да сте заедно, всичко ще си дойде на мястото. Видиш ли след 10 години се срещнете пак, пламъка се запали отново и вие се ожените... (филмарче съм си, знам 8-) ) Затова, направи това, което сама каза - това което те посъветвах. Просто мисля, че е безмислено да се мъчиш за една вече изгубена кауза : ) Успех!

п.с. Боже, колко много изписах ;х :D