PDA

View Full Version : какво има Тя което Аз нямам



bonbonenoizkushenie
01-23-2011, 19:22
той е влюбен в нея а аз в него той я обича и аз него а двете си приличаме - и двете сме ниски слаби с тъмни очи и коси и малко по-тъмни и двете сме сладки но ЗАЩО ТОЙ НЕ МЕ ХАРЕСВА защо ебезразличан защо обича нея .. нима не заслужавам и аз малко щастие... съгласна съм и на негово приятелство... той какви ли не ги върши с другите момичета а аз се радвам само на 1 негов поглед .. докога ще продължаава това кога ще спрада го обичам .. вече не миостанаха сълзи . нерви .. всичко ... защо никога не съм била щастлива .. всички се обичат само мен никой не ме обича ... и никой никога не е проявявал интерес към мен ... никога не са ми отвръщали със същото ...

rtpghhfcz
01-23-2011, 19:25
има време, горе главата, с тази нагласа това ще продължава, така че се вземи в ръце и се дръж на ниво. Когато търсиш - намираш, когато искаш - получаваш, просто търпение.

lunichkataaa
01-23-2011, 19:33
Никой, освен него, не може да ти каже какво има повече тя от теб. Нямаш друг вариант освен да се опиташ да не мислиш за него. Знам, трудно е, но това e. След като не те харесва няма как да промениш нещата.

ledenakrasota
01-23-2011, 19:35
Не можеш да насилиш някого да те обича.То,ако беше така... :oops: За всичко си има време.Спри да ревеш,защото е напразно и се вземи в ръце.Може да те харесват,но да не го показват,защото се тюхкаш за друг. :D

Gavra
01-23-2011, 20:23
пиши сценарий за сериал

tuzaro
01-23-2011, 20:26
дай снимки да решим майна

mArMaLaDkA
01-23-2011, 20:41
Заблудена работа. Нерви не й останали, сълзи не й останали - че кой те кара? Сама си си виновна, че продължаваш да се бориш за вниманието на момчето, при все, че то ясно ти е показало, че те приема за приятелка и нищо повече.

Един мъж не ти е обърнал внимание, голям праз. Не той е виновен, че се чувстваш нещастна, а ти самата. 'Щото си лигава, неблагодарна и филмирана. Кой знае колко прекрасно семейство и приятели си имаш и колко неща правят те за теб всекидневно, а ти продължаваш да си пъхаш главата в пясъка, да мрънкаш и да ревеш за нещо, което никога не е било твое. И няма и да бъде, докато продължаваш да живееш толкова тъжно и безцелно. Намери си хоби, чети книги, оползотвори си времето, че така като гледам, всяка свободна минута е пагубна за теб.

RaisedOnRock
01-23-2011, 21:59
Оох...
Това,че имате общи черти не означава нищо.Явно за теб еднаквото телосложение и еднаквата коса и очи,примерно,те прави автоматично като Нея.Явно ти не разбираш.
Тя не те превъзхожда с нищо.Може би ти дори си по-хубава от нея,може да си по-умна,може да имаш по-хубаво тяло.НО ТОЙ ОБИЧА НЕЯ.За него тя е идеалната.Той е изпитал това чувство към нея.Може да е обикновена,грозновата и тъпа,но я обича.

И ти се питаш защо.Отговорът е един-ЛЮБОВ.Каквото и да направиш,той ще продължава да я обича(едва ли я обича,ама айде...)

А ти,вместо да се оплакваш по форуми,гледай напред.Забрави го.

Несподелената любов боли,разбирам.Но не се отчайвай.Разбира се,че има хора,които те обичат-семейството ти,приятелите ти.

Айде,горе главата! :)

LovEsIckk
01-23-2011, 22:21
В любовта няма "ние си приличаме" , "тя е по-хубава", "аз съм по-хубава".
Няма ли ги искрите и Мис Свят да си, все тая.

TheNewReligion
01-23-2011, 22:29
Заблудена работа. Нерви не й останали, сълзи не й останали - че кой те кара? Сама си си виновна, че продължаваш да се бориш за вниманието на момчето, при все, че то ясно ти е показало, че те приема за приятелка и нищо повече.

Един мъж не ти е обърнал внимание, голям праз. Не той е виновен, че се чувстваш нещастна, а ти самата. 'Щото си лигава, неблагодарна и филмирана. Кой знае колко прекрасно семейство и приятели си имаш и колко неща правят те за теб всекидневно, а ти продължаваш да си пъхаш главата в пясъка, да мрънкаш и да ревеш за нещо, което никога не е било твое. И няма и да бъде, докато продължаваш да живееш толкова тъжно и безцелно. Намери си хоби, чети книги, оползотвори си времето, че така като гледам, всяка свободна минута е пагубна за теб.
За пореден път съм съгласна с теб. ^^

DarkTemplar
01-23-2011, 23:23
какво има Тя което Аз нямам

акъл? :-o

SmilezZz
01-24-2011, 06:25
Ти каза,че си приличате само по ВЪНШЕН ВИД,а дали и характерите ви са еднакви ? Това,че и двете сте сладки,умни и т.н. - не означава,че сте еднакви..

"Никога не съм била щастлива - няма и да бъда" - няма такова нещо..Ти сама си го причиняваш това,а обвиняваш него и нея..Няма значение как изглежда тя,за него тя и идеалната..Към нея е почувствал някакво по-особено чувство и е щастлив с нея..

Просто спри да се самонараняваш..Продължи си живота..Намери си някакво хоби,вземи да прочетеш по някоя книжка,запознай се с нови хора..И един ден ще откриеш момчета за теб,с което да си щастлива..Но трябва да имаш търпение..

valdesbg
01-24-2011, 06:31
Има хубави цици и може да прави чудесни свирки. И не мрънка за глупости по форумите :)

kalpazanka
01-24-2011, 06:38
Щеше ми се да напиша "Сърцето му", обаче valdesbg ме заля със студена вода.

sladkish_14
01-24-2011, 06:38
За влюбването не са нужни само външни белези, като - очи, коса и т.н., приеми, че е влюбен в друга и си намери друго момче. Причините да е тя, а не ти, може да са много :))

valdesbg
01-24-2011, 06:43
Калпазанке предполагам че може да готви лазаня, ама тя не е НДУ :)

kalpazanka
01-24-2011, 06:46
Верно ли това ви е в главите- йедине, пийнйе и размноженйе? :D

valdesbg
01-24-2011, 06:49
А и други високодуховни неща има в моята глава.

Обаче каквато темата - такъв и отговора, нали знаеш :)

П.П. Пийнйето е опция. Без него може.

mincheto
01-24-2011, 06:49
Той обича нея и ти нищо не можеш да направиш.
Престани да се самосъжаляваш и не му ходи по задника,
престани да го преследваш....
3ащото това е жалка гледка.....
Излизай с приятели,забавлявай се..живота си продължава,ти си толкова млада...Един ден ще намериш и ти твоят човек...бъди сигурна,защото за всеки влак си има пътници.....

valdesbg
01-24-2011, 06:58
Тва с влака не ви ли писна да го повтаряте?

Значи няма значение кой съм, как изглеждам и за какво се боря един ден живота ще ме запознае с бъдещата ми съпруга, независимо от моето желание? Тогава цялата идея за личностното развитие и усъвършенстването къде отива? Селекцията и нея я пращаме да пие една топла бира.

Хвала на подобни изказвания :)

kalpazanka
01-24-2011, 07:04
Преиначаваш нещата, valdesbg. Не е идеята да си седи у тях и да чака принца да звънне на вратата, а да не насилва нещата. Да си чете книжките, да си учи уроците, да си излиза с приятели, но да се научи да не гледа на всеки пич в компанията като на бъдещо гадже.

valdesbg
01-24-2011, 07:16
Е това, което ти описа хич не звучи смислово дори подобно със "за всеки влак си има пътници". Или поне на мен ми е различно.

Иначе съвсем правилно мислиш, с малка добавка от моя страна. Самочувствието би трябвало да се подхранва от вътрешен източник, а не от външен такъв(в случая на девойката е външен - момчето). Иначе каквото и да правиш ще ти носи удовлетворение, само ако знаеш че някой го забелязва.

И тъй, отклонихме се от темата.

bonbonenoizkushenie
01-24-2011, 16:17
много ви благодаря .. мисля че яма смисъл да си причинявам гова ще се откажа от него и нека да са си щастливи ... много ми е струдно но ще се опитам да съм по-силна отчувствата си ... време е да кажа край на депресиите

GunSnSteelflowers
01-24-2011, 18:17
[quote="valdesbg"]Тва с влака не ви ли писна да го повтаряте?

Значи няма значение кой съм, как изглеждам и за какво се боря един ден живота ще ме запознае с бъдещата ми съпруга, независимо от моето желание? Тогава цялата идея за личностното развитие и усъвършенстването къде отива? Селекцията и нея я пращаме да пие една топла бира.

Хвала на подобни изказвания :)[/quotе]

Колкото повече ти чета мненията, толкова повече се убеждавам, че някои хора живеят по форумите. Никой не ти говори как срещаш човека на мечтите си и спира да те е грижа за това как изглеждаш, спираш да гледаш други мъже/жени, спираш да се самоизграждаш като личност и такива глупости. Наистина няма такова нещо като "завинаги", обаче с израза "за всеки влак си има пътници" хората целят друго нещо - да покажат, че дори и в даден момент да си в дупка и да се чувстваш по горепосочения начин, все ще има кой да те дооцени и не само в любовен план. А това, че някои се чувстват така през целия си живот и обвиняват орисията си, е признък на слабост .. даже песимизъм не е. Така че не се мисли за много остроумен с типично мачовските си изказвания и иронични постове lol

valdesbg
01-24-2011, 18:49
...

Нещо друго да добавиш?

Примерно смисъл на заедно сглобените изречения и някаква, макар и имагинерна връзка към темата и конкретно моя милост? Това в случай, че искаш да те разбера и по някакъв начин да ти отговоря.

Мисли извън кутийката и ще видиш какво лишено от смисъл клише е това с влака. Ама ако ти е нужно да се успокояваш с него.. недей :)

Когато човек е в дупка получава в най-добрия случай съжаление, в най-лошия подигравки. Никога не получава възможности обаче. Възможностите идват чак след като започнеш сам на себе си да си помагаш и да се катериш по стените. Тогава ти подават и въже, и стълба и всичко. И в тоя ред на мисли, никой няма да ти обърне (сериозно) внимание докато си в дупката и просто си седиш и чакаш. Най-много да те затрупат с кал.

mmm_sweet
01-24-2011, 19:11
И ти заобичай друг и му покажи,че не си за всеки

jghgh
01-24-2011, 19:18
Заблудена работа. Нерви не й останали, сълзи не й останали - че кой те кара? Сама си си виновна, че продължаваш да се бориш за вниманието на момчето, при все, че то ясно ти е показало, че те приема за приятелка и нищо повече.

Един мъж не ти е обърнал внимание, голям праз. Не той е виновен, че се чувстваш нещастна, а ти самата. 'Щото си лигава, неблагодарна и филмирана. Кой знае колко прекрасно семейство и приятели си имаш и колко неща правят те за теб всекидневно, а ти продължаваш да си пъхаш главата в пясъка, да мрънкаш и да ревеш за нещо, което никога не е било твое. И няма и да бъде, докато продължаваш да живееш толкова тъжно и безцелно. Намери си хоби, чети книги, оползотвори си времето, че така като гледам, всяка свободна минута е пагубна за теб.

Мисля, че малко прекаляваш с киселенеето.

На кой не е била такава 1вата любов?
И на мен тогава не ми бяха останали сълзи и нерви и повярвай, не е нещо, което може да се контролира.

Аз като чета този постинг във форума и си мисля - "Това ми е толкова познато..." За щастие, далечно от мен, защото се случи отдавна.
Много добре знам какво ти е.
Но истината е, че времето лекува.
И когато се стигне до оня момент, в който го забравиш и престанеш да се сравняваш за каквото и да е било с другите, тогава ще изпиташ истинско щастие, а започнеш ли да работиш над своята самоувереност ще се случи така, че да ти отвърнат (някога) на любовта ти с любов.


Всеки е имал несподелена любов.
След време ще си спомняш с огромна усмивка за това.

jghgh
01-24-2011, 19:23
Щеше ми се да напиша "Сърцето му", обаче valdesbg ме заля със студена вода.
double post: Голямата студена вода.
Той като я е избирал, едва ли е знаел какви свирки върти.
Нещо в характера ще да е, което да е привлякло него към другото момиче - по-отворена, по-нахакана, повече общи теми, сигурно е и по-недостъпна, или популярна, и всичко това й работи като плюс ...

fenastz
01-24-2011, 19:28
http://www.smiteahippie.com/wp-content/uploads/2009/07/simpsons_nelson_haha2.jpg

GunSnSteelflowers
01-24-2011, 19:47
...
...



Напротив, ти си този, който гледа да използва повече артъ думи в изреченията си, за да се докаже колко е мъдър пред съфорумниците, навярно 10 години по-малки от теб. Съжалавам, ако това те жегва, не е мой проблем, но не ми говори за неразбираеми накъсани изречения.

И все пак нека изясня - генералната идея на поста ми беше просто да споделя мнение , че супер много преиначаваш чуждите думи. Пример, някой да е казал, че израза с влака значи да седиш, да си си същия сульо години наред и да чакаш перфектния, без да правиш никакви усилия. Просто ако живееш с идеята, че винаги ще си сам, че слънцето не грее за теб етц, на където авторката е тръгнала, нищо добро не те чака. А за това как биха гледали околните на теб и на това, че на 25 години примерно и звучиш като 60 годишен бивш пияница, няма да коментирам.