PDA

View Full Version : Не минава ..



transformable
01-23-2011, 20:34
Здравейте . От седмица ме боли малкия пръст . В понеделник се скарах с приятелката си и от яд ударих стената ( с опънати кокълчета ) и тогава адски много ме заболя малкия пръст на дясната ръка . Времето минава , минава , но пръста все още ме боли . В четвъртак отидах при личната ми лекърка и тя каза да отида на ( някакъв си там забравих му името ) да ми издърпа пръста , ако ме боли и другата седмица . Та сега се чудя дали да ходя .. Реших да пиша тук , та да се надявам някой да знае проблема . Дърпаха ми пръста ( рязко ) но не минава .. Някой знае ли кво ми има или да ходя на лекър

ImmortalSportFreak
01-23-2011, 21:28
Отиди и поискай да ти направят една снимка.Може да е изкълчен.Явно като са ти дръпнали пръста,не са успели да ти го наместят.

Hassell
01-23-2011, 21:36
ходи на лекАр

transformable
01-23-2011, 22:31
Отиди и поискай да ти направят една снимка.Може да е изкълчен.Явно като са ти дръпнали пръста,не са успели да ти го наместят.Да , може би това е решението . Приятел ми го дърпа , не специалист . Ще видя .. Ще отида пак при лекар . Ако и тогава не подейства отивам да ми правят снимка

mimencety9009
01-24-2011, 05:49
отиди да ти направят снимка ако е изкълчен отиди на чакракчия (май така се пише) да ти го намести

kalpazanka
01-24-2011, 05:55
отиди да ти направят снимка ако е изкълчен отиди на чакракчия (май така се пише) да ти го намести
Простотии неземни!!!!
Ходи се при ортопед в такива ситуации!!!

crazyme
01-24-2011, 11:12
отиди да ти направят снимка ако е изкълчен отиди на чакракчия (май така се пише) да ти го намести

чакракчия :lol: :lol: :lol: както казаха по-горе отивай на снимки :)

JustForFun
01-24-2011, 19:40
Срещнала си го. Това не минава много бързо и боли. Посиняло ли е ? Това с ваденето на пръста не е задължително. Може да не си го вадиш просто по-дълго ще продължи, не повече от 2 седмици. Но ако ти го извади , болките ще спрат, но докато го вади, болката е УЖАСНА! Ти реши :)

anonimen213
01-24-2011, 19:49
До сега явно не си пресрещала нищо...пресрещал съм всичките си пръсти на ръцете,без изключение,като единия се оказа счупен ... при теб съм 100% убеден,че е само пресрещнато и не си го дърпай...сам ще ти мине.Давам му максимум още 3 седмици,като болката постепенно че изчезва,а може би ще отшуми напълно след 1-2 месеца :?

L0ST
01-24-2011, 21:46
Вместо да гадаете рпез форумо, по добре момичето да иде на лекар и евентуално ако се налага на снимка, вместо да чака 1 месец или някви хлапетии да му дърпат пръста да му го наместват

unknown0inlowe
01-25-2011, 11:16
В същата ситуация съм обаче вече 2-ра седмица и си ударих показалеца и май утре ще отида на лекарр 8)

ImmortalSportFreak
01-25-2011, 14:06
Аз преди няколко години си срещнах безименния пръст с пръста на един приятел,докато играхме с някакъв балон на рожден ден... не ходих на лекар,мазах с реванол,майка ми го беше превързала... Беше на път даме води в Пирогов,тъй като мн се уплаши в началото но така и не отидох на лекар и ми мина напълно за около 2-3 седмици или месец. :lol: Обаче не взимайте пример от мен,защото може да е нещо малко по-сериозно(изкълчване например).

Е.. и какво стана с твоя пръст,авторе?