PDA

View Full Version : Възможно ли е момиче да се роди отворено?



Lenux1
01-23-2011, 20:43
Според вас възможно ли е момиче да е по рождение отворено? И има ли такива случаи някаде по света за които сте чували?!

FuckedUp
01-23-2011, 21:04
Спрете с БЕЗСМИСЛЕНИТЕ ТЕМИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111

FreakBitch
01-23-2011, 21:05
Отворени момичета принципно НЯМА!
Има девствени и такиви, които са имали полови контакти.
Има такива със здрав химен, такива с разкъсан и такива без.
Мисля, че точно за последните питаш. Чела съм някъде, че има момичета, които просто се раждат без девствена ципа, което не значи обаче че са отворени или недевствени.

Lenux1
01-23-2011, 21:13
Спрете с БЕЗСМИСЛЕНИТЕ ТЕМИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111
Ти пък си много див бе, и не са ли ти много удивителните а?! Имаш ли нещо против да се държиш по-прилично при следващия ти коментар и да не се правиш на този който определя кои теми са безмислени и кои не?! Мерси.

Да, по принцип точно тези ме интересуват, които са родени без девствена ципа (химен). Значи реално съществуват такива момичета така ли?

Bukmop
01-23-2011, 22:09
Според вас възможно ли е момиче да е по рождение отворено? И има ли такива случаи някаде по света за които сте чували?!

Просто се замисли ! Може ли някой да се роди примерно без развит крайник или нещо такова ? - Може
Това че шанса е мега малък да се роди без химен ... не значи че е невъзможно ;)

Hassell
01-23-2011, 22:25
Спрете с БЕЗСМИСЛЕНИТЕ ТЕМИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111

Как си плачеш за бан, малък.


Отностно темата: Няма момичета без химен, има такива с разтеглив.

FuckedUp
01-24-2011, 00:04
Спрете с БЕЗСМИСЛЕНИТЕ ТЕМИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111

Как си плачеш за бан, малък.


Отностно темата: Няма момичета без химен, има такива с разтеглив.

LOL.

Хубаво, де. Нека съм ограничен, ама какъв е замисъла на темата? И да има и да няма к'во?

SmilezZz
01-24-2011, 07:11
ДА,има такава вероятност..Аз също съм чела,че има момичета,които са родени без девствена ципа..Но вероятността е наистина малка,но не е невъзможно...

Hassell
01-24-2011, 07:12
Спрете с БЕЗСМИСЛЕНИТЕ ТЕМИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111

Как си плачеш за бан, малък.


Отностно темата: Няма момичета без химен, има такива с разтеглив.

LOL.

Хубаво, де. Нека съм ограничен, ама какъв е замисъла на темата? И да има и да няма к'во?

Какъв е замисъла на твоите коментари, като само спамиш насам-натам, като ощипана госпожица. Въпроса си е хубав и съм сигурен, че много хора си го задават. Ще ти кажа и още нещо. Много връзки са пропадали именно, защото когато и на 2мата им е първи път и като почнат да го правят, момичето неизпитва болки, няма кървища, няма нищо, тогава момчето си мисли, че просто е поредния и т.н и т.н иии т.н.

rammstein123
01-24-2011, 11:18
Аз съм от тях. Следователно предполагам, че има шанс момиче да се роди без ципа.

machoka
01-24-2011, 15:38
Първото ми детско увлечение, като съм бил сигурно на 13-14 беше така ) Интересното е, че има еднояйчна близначка, която си има химен... :-o

ест винаги съществува вариант да са ме 'хлъзгали, тъй като не съм проверявал лично нито едно от двете твърдения..

merchoy
01-24-2011, 17:50
абе не знам дали се е раждало отворено момиче,ама всички си тръгваме отворени,живота наебава всеки

ThisIsMe
01-24-2011, 17:55
Може би имаш предвид дали има момичета,които се раждат без девствена ципа?
ДА.Има момичета ,които се раждат без химен.

mmm_sweet
01-24-2011, 17:57
Шансовете ти да си точно пък такава са нулеви :D

ZaicheNaXeroin
01-24-2011, 20:30
ми едва ли има момиче което е родено ''изчукано'' , защото това разбирам под ''отворено''
има момичета които са родени без химен (девствена ципа) но много рядко се среща..

Lenux1
01-24-2011, 20:56
Ясно. Значи правилно съм чувал и аз тук там че има такива случаи по света. По принцип не задавам въпроса безпричинно. Свързано е с приятелката ми.
Добре, в такъв случай, как би изглеждал ако мога така да се изразя отвора на едно момиче което е родено без химен. При тези които са отворени при сексуален контакт, отвора изглежда като разкъсан и дупката не е равномерно кръгла. А дали при тези които са родени без химен отвора би изглеждал по същия начин, или според вас ще е със правилна кръгла форма, без следи от разкъсване?!

MedSestrata
01-24-2011, 22:43
хахаха не мисля, че повечето тук са доктори, които да ти отговорят. Всичко е супер индивидуално. Може да си имала химен и пак да "не ти изглежда разкъсан"

ZaicheNaXeroin
01-25-2011, 00:19
химена е малка ципичка,може да изглежда по всевъзможни начини

ето някои от тях

Hymen annularis - пръстеновиден химен — хименалният отвор е разположен почти централно
Hymen semilunaris - полулунен химен — хименалният отвор лежи по-високо, така че долният ръб на химена е по-високо. Много честа форма.
Hymen falciformis - сърповиден химен — липсва вентралната част на химена, така че хименалното отвърстие има формата на сърп.
Hymen fimbriatus - краищата на химена са назъбени. Тази форма на химена има важно практическо значение, тъй като може да даде повод да се допусне неправилно станала дефлорация
Hymen bifenestratus (septus) - хименът има два отвора, разделени най-често с разположена вертикално преградка
Hymen cribriformis - решетъчен химен — има множество малки отворчета. Обикновено се налага разсичане на преградата.
Hymen imperforatus s. atresia hymenalis — атрезия на химена, отворът му липсва. Това е рядко състояние, при което влагалището е затворено към външните полови органи. При първата менструация менструалната кръв не може да се оттече свободно навън и се натрупва във влагалището (на латински: haematocolpos), а в по-тежки случаи и в матката (на латински: haematometra). Това налага оперативното отваряне на химена.