PDA

View Full Version : Пред дилема...



Converse333
01-23-2011, 21:14
От близо два месеца ссъм си сама, без приятел. Последния беше пълен провал, след 3 месеца любов и 2 месеца караници, бях тотално съсипана. Не исках нищо, не исках приятел, нито любов.
И ето, че пак си промених мнението. Началото на януари един приятел (познаваме се от 2 години, преди го харесвах, но нищо сериозно не се получи) ме заговори в училище. Така няколко дена, писа ми в скайп и от тогава започнахме да си пишем, в училище си говорехме от време на време, но реших да спазвам дистанция. Предложи ми да се видим, или по-точно да му отида на гости. Знаех какво иска, в началото му казах, че не си падам по такива неща. Но след това си помислих, със сигурност не исках сериозна връзка, защо пък да не пробвам нещо такова? Предупредих го, че влагам прекалено много чувства и че накрая аз ще си остана прецаканата ако нещо се обърка. Но той най-спокойно ми каза да не се притеснявам и че от този тип връзки ставали много хубави, неочаквани обрати и че не бил от типа, които разбиват сърца, всичко идвало с времето си, особено като имало привличане.
Решихме да не казваме на никoй за това, дори на приятелите си. В петък се видяхме, но не се стигна до секс. По-късно ме взе с него в един негов приятел, където се бяха събрали, говорихме си, смяхме се. Осъзнах, че започвам наистина да го харесвам, а не съм сигурна, че това ще доведе до нещо хубаво.
Тази седмица пак ще се видим, но съм пред дилема дали вобще да излизам с него... Страх ме е, че отново ще ме наранят, че ще бъда излъгана, въпреки че той не е такова момче. Мисля, че е рано да му показвам, че имам чуства към него, които стават все по-силни, но рано или късно всичко ще си проличи.
Благодаря на всички прочели темата ми, ако някой може да ми помогне с някое съветче, да пише. :)

JDeel
01-23-2011, 21:22
Каквото и да направиш - ще е глупост...
Каквото не направиш - също глупост...

Любов - можеш ли да я обясниш? :-) :oops: :smt007 :-)

FuckedUp
01-23-2011, 21:25
Не знам..тия реплики..тия работи..Не ми изглежда добра идея. Ти си решаваш.

w0sh
01-23-2011, 21:26
Каквото и да направиш - ще е глупост...
Каквото не направиш - също глупост...

Любов - можеш ли да я обясниш? :-) :oops: :smt007 :-)

Геният ти е неописуем.

Ако я е страх много-много ще я докара до под кривата круша.

Всеки и казва да опита, ние също ще и кажем същото и накрая ще я наранят, защото животът протича така.

Само че винаги следва нов опит, защото искаме хубави моменти, пък и те присъстват преди нараняването, right.

lubomirky
01-23-2011, 21:39
и без т'ва накрая пак ще си наранена, поне го направи, че да не съжаляваш.

modjodjodjo
01-23-2011, 21:55
Не влагай никфи чувства, зарежи го и ако ти се прави толкова секс, ела при мене, поне ми е по-голям патлака. Мой пък да се влюбиш

FreakBitch
01-23-2011, 21:57
Do it ! (like a dude) 8)

mincheto
01-24-2011, 05:49
Мисля,че не си струва.
Дай си малко време,за да останеш сама и да си починеш......
Не се впускай веднага в нова връзка.
Просто няма смисъл.
Почини си малко ,дай си време,зада поразмислиш..

MaLkaTa_LaDy
01-24-2011, 06:55
Разбирам те, защото се чувствам по подобен начин. И ако продължиш с това момче, най-вероятно наистина да се влюбиш. Трябваше още от началото да си набиеш в главата, че той не е за теб и нищо по сериозно от секс няма да стане. Друг е въпроса, че и не трябваше да му казваш, че влагаш прекалено много чувства. На мен ми изглежда като загубена кауза.

katericArofl
01-24-2011, 07:34
Каквото и да направиш - ще е глупост...
Каквото не направиш - също глупост...

Любов - можеш ли да я обясниш? :-) :oops: :smt007 :-)

аз съм на абсолютно същото мнение.. и все пак мисля, че по-малкото зло е да се отдръпнеш навреме, защото после мн трудно се излиза от този омагьосан кръг!

kalpazanka
01-24-2011, 07:41
Но той най-спокойно ми каза да не се притеснявам и че от този тип връзки ставали много хубави, неочаквани обрати и че не бил от типа, които разбиват сърца, всичко идвало с времето си, особено като имало привличане.
От това си мисля, че момчето има по-сериозни намерения от това да те вика само за задоволяване на нагона. Имал е взможност да те опраши, но не го е направил. Иска да се поотпуснеш, може би да го поопознаеш. Решил е да те "покаже" и на приятелите си /някак не искам да вярвам, че те води на оглед да преценят дали ставаш за тройка и да преценяват дали да се включат ;)/.

marin4itu
01-24-2011, 08:30
Kalpazanka е права според мен. ;)

Converse333
01-24-2011, 16:19
Благодаря на всички за отговорите, реших да опитам, пък кавото ще да става...
Сега обаче друго ме тормози... Излизахме в петък, в събота имаше малко активност от негова страна във facebook. Вчера той цял ден не ме потърси, вечерта си писахме малко в скайп, Казах му, че съм си изкарала добре в петък и го попитах кога ще повторим, той ми каза, че тези дни сме щели да се видим. Аз се съгласих, естествено. Днес не сме се засичали в училище, мярнах го на няколко пъти само. Не ми е писал, нито ме е търсил. Мисля си да не би да чака аз да поема инициативата за каквото и да било или пък просто ми върти типичните мъжки номерца - не ме търси, за да ме накара да го искам повече. :-o

Danny9
01-24-2011, 16:37
Типичните мъжки номерца.. добре го каза :D. Недей се/го насилвай много.. и не се притеснявай толкова. :) Ще те потърси.. :-)