PDA

View Full Version : Той...



ShtrudeL
01-23-2011, 22:46
Той нямаше перфектните черти,сините очи и русата коса, за която всяка мечтае. Не беше лигаво романтичен и никога не обещаваше безмислени неща като свалянето на звезди, Луната, песъчинките на плажа или стоте кичозни червени рози, които така или иначе не обичам. Обичам слънчогледи.
Дори не беше сладък. Не обичам сладникави. О, извинете! За кого става въпрос ли? За него...от представите и красивия хаос в главата ми. Плод на съзнанието и ума ми. Иначе кой би бил толкова готин?
Той е очарователен. Не обичам красиви. Облика е нещо преходно, а ако не сме чаровни дори когато сме грозни, какво значение има дали очите ти са симетрични? Не си представяйте изрод с уста на челото все пак... Той от мечтите ми има невероятно големи и изпъкнали сиви очи с най-магнетичния и чаровен поглед. Чип нос,рошава коса и набола брадичка. Винаги е един такъв спокоен,хладнокръвен,страш но пленяващ. Умеещ да сдържа толкова много емоциите си, че дори най-смешния виц не би погъделичкало. Дори най-тъжната трагедия не би го разплакала. Защото е очарователен. Понякога е като дете, също като мен, а това е толкова красиво. Не си мислете, че е безчувствен. Може да плаче само пред мен. Само пред мен може веднага след това да се изхили на нещо страшно глупаво,но чаровно. Само него мога да прегръщам, защото знам, че няма да ме пита очудено защо го правя. Само пред него мога да съблека душата и тялото си. Само с него мога да съм себе си и само той не би ми се разсърдил, защото знае, че е загуба на време това да се сърдиш на някого. Само с него мога да стоя с часове без да си кажа нищо и да не ми омръзне. Мога да допра глава до неговата и да гледаме тавана с часове,мога да държа ръката му и знам, че той също ще държи моята, а не просто да отпусне своята. Мога да го докосвам с пръсти,да галя кожата му и да притъпявам сетивата му.
Обичам го, защото може без мен, но не би ме напуснал, защото ме обича. Защото не би се клел във вярност. По-скоро би ме излъгал, за да не ме нарани, защото ме обича. А аз бих му повярвала, защото...така предпочитам. Защото не би дал живота си за мен. По-скоро би искал да живеем, за да бъдем заедно.

kementari
01-24-2011, 21:13
"това е толкова красиво"...

ysmivka
01-25-2011, 16:18
Една дума - ХУБАВО! :-)

bratignat
01-25-2011, 22:33
Хареса ми, особено моментите със закачки. Не ми се видя реалистично, това как няма да се смее на вицове (или пък няма чувство за хумор) и частта за плача пред теб. Като изключим това, определено имаш потенциал да пишеш. Развивай го. Браво!

iveetyy
01-27-2011, 00:04
Real..