PDA

View Full Version : Вицове



dem0to
01-24-2011, 09:21
Потърсих из сайта но неможах да намеря подобна тема и реших аз да направя.Та нека тук да пишем някви смешни вицове няма значение на каква тема просто вицове:

Прибират един бандит в ареста за убийство на бабичка. В процеса на следствието се установява, че тоя е утрепал бабето, за да и открадне чантата, в която имало пет лева.
На разпита следователя му вика:
- Може ли да си толкова прост, бе! Да утрепеш бабичка за пет кирливи лева!
- Ех, г-н следовател... Една бабичка - пет лева, две бабички - десет лева, а сто бабички, ааа?


Майката на Иванчо му дала 50 стотинки и му казала:

- Вземи тези стотинки за закуска..

И той ги изял .


Компютърен маниак разказва на свой приятел:
- Представяш ли си, вчера се връщам от работа по-рано от обикновено. Влизам в спалнята, а там в леглото - жена ми и някакъв непознат мъж. И на двамата очите им едни такива хитри-хитри... Веднага заподозрях нещо, затичах се към компютъра, опитвам се да вляза в Интернет - а те, гадовете, паролата ми сменили, бе..


П.П-Ако има такава тема изтриите я

mtp1992
02-08-2011, 12:49
На една селянка й писнало мъжът й да я чука и направила дупка на външния кенеф да се чука със съседа. Много често ходила дотам и мъжът й се усъмнил и я питал защо като ходи там не си взима тоалетна хартия. Тя му отговорила:
- Няма нужда, телето на съседа ме облизва.
На другия ден мъжът отишъл до кенефа без хартия, изходил се, подал си задника на дупката и след малко извикал:
- Еее, не с рогата, Белчо, с езика!

CanisDirus
02-08-2011, 13:04
Къци, оставиха те без работа :(