PDA

View Full Version : разделих се с любовта на живота ми... ПОМОГНЕТЕ МИ...



kitty1
01-24-2011, 08:33
Така ето и моята история.. ходя с едно момче от година и половина и преди един месец се разделихме :cry: той ми каза,че вече чувствата му не са такива каквито бяха преди.. но аз не спирам да го обичам и да мисля за него :cry: когато бях с него се чувствах истински щастлива... моля ви кажете ми как мога пак да го спечеля и да сме заедно,защото не мога да живея без него :cry: :cry: :cry: :cry: :( :(

cvetitoyoy
01-24-2011, 08:56
Ами на колко си 14 15 16 мислиш ли че той ще ти е последният ?
1 намери си друг
2 намери си хоби което да ти помогне да не мислиш за него
Ако го обичаш и знаеш че той не е щастлив с теб защо го мъчиш ? :-D

Или все пак ако решиш че ще го мъчиш : поговори с него и разбери какво се е случило за да му се променат чувствата. :) :-o

rand0m
01-24-2011, 23:59
Той просто не заслужава момиче като теб, което толкова много да го обича. Не изпадай в депресия и не се опитвай да го молиш отново да се съберете - ако го направи би било против волята му.
Излизай, забавлявай се, спортувай. Знам, че звучи трудно, но бях чела някъде "Дори в най-тъжните моменти не сваляй усмивката си. Не знаеш кой може да се влюби в нея." Горе главата :)

SmilezZz
01-25-2011, 06:34
Каква е тази "любовта на живота" на тези години ?
Силно се съмнявам той да е наистина тази любов..Но както и да е..Не му се сърди..Това можеше да се случи и на теб,нали знаеш ?
Просто се опитай да не мислиш за това..Намери си някакво хоби,излизай с приятели..
Той не е нито първият,нито последният..Така,че си живей живота..Недей още от първото разочарование да се откажеш от живота или от това да бъдеш силна..

mincheto
01-25-2011, 06:58
Шанс винаги има...
Но нали знаеш,че за една връзка трябват двама.
Ако той вече няма чувства и продължите да сте заедно,това ще е мъчение за теб.Така,че се опитай да го забравиш.
Занимавай се с нещо друго.

viviana
01-29-2011, 14:06
Ей момиче споко бе има още много момчета ам хфани си някой и го накарай да ревнува ''бившия'' ако не обръща внимание абе кво ти пука поредният тъпак значи не те заслужава 8)

elenka3
01-29-2011, 22:45
ми никък неможеш ..той не иска .. какво да го насилваш да е с теб ли . просто продържаваш да живееш без него ..Всичко идва за да си отиде... някой ден ..
[/b]

againstyou
02-14-2011, 17:59
Всички двойки рано или късно се разделят.Колкото и да сме обичали човека до нас,трябва да погледнем напред.Да,има си много спомени и когато се сетим ще ни става саднато,но миналото заслужава само и единствено една усмивка.Не мисля,че трябва да си го връщаш при положение че той явно вече не те обича.Насила хубост не става..остави го да бъде щастлив,а пък ако го обичаш наистина както казваш трябва и ти да си щастлива ако и той е щастлив.

semantics
02-14-2011, 18:08
ТИ си се разделила с момчето на ТВОЯ живот. Потребителите в някакъв си форум, които дори не те познават, нямат роля в този сценарий.

В такива моменти първата крачка е да разбереш, че не самото събитие те кара да се чувстваш зле, а мисълта за събитието. Разграничи мислите и чувствата си от това събитие, проумей, че само ти имаш контрол над тях и ги насочи в друга посока. След това времето е твое и ще играе само за теб.

iLovePussyJuice
02-14-2011, 18:45
Той просто не заслужава момиче като теб, което толкова много да го обича. Не изпадай в депресия и не се опитвай да го молиш отново да се съберете - ако го направи би било против волята му.
Излизай, забавлявай се, спортувай. Знам, че звучи трудно, но бях чела някъде "Дори в най-тъжните моменти не сваляй усмивката си. Не знаеш кой може да се влюби в нея." Горе главата :)а от къде знаеш, че не е в нея вината? :-o

XTREMEFREERIDE
02-14-2011, 19:12
Почти винаги първата любов изглежда безкрайна. Това е страхотно. Лошото е, че не винаги се получава. Трябва просто да вдигнеш глава. Ще те боли, ще ти се иска да останеш вкъщи и да си изплачеш очите, ще се чувстваш празна, ненужна, неискана, недостатъчна. В този момент опри до приятелите си. Излизай навън, колкото и трудно да е. Разсейвай се, самосъхранявай се, не унивай. След време ще говориш съвсем спокойно за това. Времето лекува, учи, всичко прави. :)

Mooo6no
02-14-2011, 19:50
Най-правилното е да си дадеш време да го преживееш и да продължиш напред.

MakeMeHappy
02-15-2011, 08:13
Просто трябва да продължиш напред.... как да го спечелиш отново при положение,че ти е казал,че вече чувствата не са като преди :(