PDA

View Full Version : Помощ, моля ви много



Pomoshtt
01-24-2011, 09:42
Моля не ми се подигравайте, когато четете тази история...
На почти 18 години съм. Никога не имал истинска връзка. Всички смятат, че съм ужасно грозен. Едно пияно момиче веднъж и предложиха да се забие с мен и тя каза "аууу само не и с Марто, отврат е" защото мислеше, че аз не съм в стаята. Искам и аз да си имам приятелка... а не знам вече какво да направя. Винаги когато поканя момиче да излезем на среща, за да и предложа ме режат и не излизат с мен на срещата и дори нямам възможност да предложа връзка. Някои ден ако си хвана приятелка какво ще правя след това - аз съм 10см и тя веднага ще ме напусне.
Моля ви помогнете. Какво да правя?

kiki1991
01-24-2011, 09:49
:-D :-D чакай че не разбрах кое ти е 10 см :D ???
подържаш ли си външния вид???Как изглеждаш?Дай снимка да те видим с какво толкова плашиш тея момичета...???

Hassell
01-24-2011, 09:50
:-D :-D чакай че не разбрах кое ти е 10 см :D ???
подържаш ли си външния вид???Как изглеждаш?Дай снима да те видим с какво толкова палшиш тея момичета...???

Pomoshtt
01-24-2011, 10:02
е нали исках да не ми се подигравате ;(
иначе къпя се всеки ден, мия си лицето, мажа се с мазила, бръсна се през ден, но целия съм в пъпки, а и не знам какво ми е грозното, но всички други така мислят, иначе защо още не съм имал гадже?

kiki1991
01-24-2011, 10:14
дай снимка!!!
ти хубаво се капеш и бръснеш,ама тея пъпки ???и аз не бих се занимавала с момче цялото в пъпки,ти на колко си години?
мажеш ли се с нещо като имаш пъпки ???

Hassell
01-24-2011, 10:17
Пич, никой не ти се подиграва. Ние нямаме кристални топки, за да гадаем.
Нека да кажем, че ти влизаме в положението и за да сме максимално полезни, трябва да уточниш, дали оная ти работа е 10 см или кичура на косата ти. Аз пък ще ти кажа, че с 10см се правят чудеса, повярвай.

Отностно снимката, прати ми на лично съобщение, ако не искаш да показваш тук.

Задай си въпроса: Грозен ли съм? и се гледай в огледалото и помисли над въпроса си. Няма грозни хора, има хора, които си мислят, че са грозни.

Ако под грозни разбираш с увиснало чене, едното око по-голЕмо от другото и т.н, познавам 2ма такива и въпреки вида им, са уникално готини хора, заобиколени от мадами, защото знаят какво искат.

Сложи снимка или ми я прати на лично и ще ти дам мнение.

Hassell
01-24-2011, 10:20
За пъпките. Понякога не са от бръсненето, а от хормоните - от там и митът, че след като правиш секс, пъпките изчезват. Напълно нормално е, след времето ще започнат да се махат. Пробвай с Лептен, ако се продава още.

kiki1991
01-24-2011, 10:29
За пъпките. Понякога не са от бръсненето, а от хормоните - от там и митът, че след като правиш секс, пъпките изчезват. Напълно нормално е, след времето ще започнат да се махат. Пробвай с Лептен, ако се продава още.

оууу лептен не,чувала съм че е страшен боклук,ако искаш си вземи акне аут,на мен не ми излизат пъпки попринцип,но в определени дни от месеца ми се появяват по 1-2 и само като усетя че излизат и се намажа и се скриват без да са излязли напълно,така че пробвай,цялата серия на акне аут е много хубава!Прави нещо за тея пъпки щом имаш такъв проблем,или най-добре иди на лекар защото както ти казаха може да е на хормонална основа и тогава ко ще и с най-ефикасния и скъп продукт да ги мажеш няма да ти минат,а ще си излизат постоянно!!!Особено ако си минал пубертета и излизат със сигорност е на хормонална основа!Затова те питах на колко си???

Pomoshtt
01-24-2011, 10:44
Не искам да пращам снимки не е ли достатъчно доказателство че на 18 не си имал гадже?

Знам кво искам - симпатично момиче коет да се чувства щастливо с мен. Но никое симпатично момиче не иска да приеме среща на която да и предложа. И съм бесилен всички момичета които познавам казаха НЕ.

Като гледам две тела не могат да са плътно едно до друго и реално въобще няма да мога да вляза в момиче(ако някога си намеря) защото при повечето пози предниците на мъжа и жената са раздалечени заради краката нали?

AlokiNn
01-24-2011, 10:50
FAKE & GAY

Hassell
01-24-2011, 11:05
Аз пък ще ти отговоря съвсем компетентно.
Моето първо гадже беше на 18, бях девстен до почти 19 годишнината си, това по-малко човек ли ме прави?

И 2ро, да ТИ СИ ИДИОТ!


Съжалявам, че го казвам, но си без грам самочувствие и искаш само да си поплачеш на някой на рамото, вместо да се вземеш в ръце и да оправиш проблема. Бях готов да ти помогна с каквото мога, но вече не искам. Бий си главата в стената.

Pomoshtt
01-24-2011, 11:31
Опитах всичко за коет се сетих - наречи ме глупак, но не и идиот. И може би само аз знам дали наистина не съм опитал да взема нещата в ръце но явно никои никога няма да разбере

Hassell
01-24-2011, 11:41
Ми честно казано другите няма как да разберат, готин. От теб зависят нещата.

Вземи пусни една снимка и си напиши телефона, може и да ти излезе късмета.

FuckedUp
01-24-2011, 12:13
Мирише ми на фейк :D

DownloadVirus
01-24-2011, 12:23
Дай снимка..И аз съм много зле ама не се оплаквам..Трая си..Може да тренирам да се грижа ама се тая..То си е и до гений ;)

FuckedUp
01-24-2011, 12:28
Дай снимка..И аз съм много зле ама не се оплаквам..Трая си..Може да тренирам да се грижа ама се тая..То си е и до гений ;)


гений

ГЕНИ, Г.Е.Н.И му се вика :shock:

Аре качи снимка, де?

DownloadVirus
01-24-2011, 12:40
гени де :D аз понеже съм гений за такива мисля :D

ПС Аз ли да кача снимка?

Pomoshtt
01-24-2011, 12:46
разделът е за секс тогава ми отговорете кои пози стават за 10см размер че мацките да се кефят

явно друга информация как да компенсирам лошия външен вид няма да получа

Macallan
01-24-2011, 14:11
Виж какво никое момиче не харесва самосъжаляващи се момчета и някоя няма да прави секс с теб от съжаление. Ще престанеш да бъдеш грозен, когато престанеш да мислиш така. Едно истиснко момиче каквото искаш ти се печели с характер. Естествено външния вид влиае, но не е всичко. При твоя случай никога няма да забиеш от първия път, иска се време. То всъщност така е при всеки 2-ри, които не е модел. Самочувствието тука не можем да ти го налеем, трябва сам да уважаваш себе си, да си държиш на принципите и да те интересува мнението само на най-близките. Това, че си още девствен не означава да гледаш всяко момиче като ходеща вагина. Първо се сприятелявай с тях после може да стане нещо сериозно.

Една ободряваща песен (моя любима) - Eminem - Beautiful (http://www.youtube.com/watch?v=lgT1AidzRWM&ob=av2el)