PDA

View Full Version : Не разбирам?



buttertoast
01-24-2011, 11:53
Така..нашата история с Г. започна през далечния септември 2009,което прави, година и 4 месеца. За тази година и кусур ни се случиха адски много неща, аз го отрязах още в началото,на първия месец, с мъдрия мотив "не си за мен,нито аз за теб". Не се познавахме изобщо.В продължение на една седмица след това той ми звънеше, пишеше ми, засичахме се "случайно" и реших,че не съм била права и че не трябва да го изпускам толкова лесно ... събрахме се отново, дойде реда на първото обичам те.. пропуснах да спомена,че той ми е и първия, направихме го 1 седмица след "тръгването" ни.. Така де, той каза първи заветните думички, и аз не му повярвах, но с всеки изминал ден го чувствах все по-близък, все повече виждах истинското му "аз", което много ми харесваше.. зад маската на безхаберен квартален гъзар се криеше просто едно пораснало момче, наранявано многократно, претърпяло повече провали отколкото успехи,изхранваше домакинството с 20 лв надник на ден,за себе си нищо не заделяше...като всеки човек и той имаше своите кризи тип "няма щастие за мен", ... но точно в този противоположен образ се влюбих .. и то как се влюбих!! В един момент от безсмислена авантюра това нашето се превърна в ... да не кажа любовта на живота ми. Месец след месец си бяхме заедно, обичахме се, помагахме си ... споделих му че като дете много съм искала аквариум с рибки,но не съм го имала .. и един ден цъфна на вратата с огромен аквариум и мноооооого рибки ! Скарах му се как може да си е похарчил малкото пари за мен :D но ми стана приятно .. за първи път и аз си имах някой, който да го е грижа какво искам аз,какво мисля аз... всичко ми беше адски ново с него, всеки ден бях изумена от нещо :) Той ме накара да се чувствам специална, каза, че с друга не се е разбирал както с мен.
Идилия пълна, до едно време.. започнаме да излизаме почти само с аверчетата му, за нас двамата не оставаше време - едно на ръка. Разгледах му компютъра - дебеееели папки снимки с бившите му. Фигурираше папка и с мои/наши снимки. Не издържах и цъкнах хикса, но все пак .. айде,и аз си пазя снимките на бившите.
Реших, че и през скайпа трябва да мина .. километрични хронологии с момиче,което той ми беше представил като "най-добрата ми приятелка".От тях разбрах,че преди са ходили,че много са се харесвали и са се разбирали, нооо .. тя го е оставила. Той й казал, че е "винаги номер едно в сърцето му каквото и да става", тя е отговорила същото,и за мен ставаше въпрос,как няма да разбера ако се видят за кафе с райбер един ден, той я накарал да ме пита дали го ОБИЧАМ...сякаш съм няква .. нз не мога да го определя. Но иначе всичко се отричаше до последно,като зачекнех темата за нея :)
От тогава започнах да се съмнявам в него и във всичко,което ми казва и показва .. и с право,но това го разбрах по-късно.Месец Май започнахме доста често да излизаме с това момиче. Поопознах я и нея, изглеждаше ми доста свястна и дори и имах леко доверие.
Докато на 27.05 не получих смс за доброутро от Г - "късаме стига толкос". И разбира се, беше тръгнал с нея. Това беше най-отвратителния период в досегашния ми живот, защото въпреки че скъсахме,пак се виждахме често, пак се целувахме пак се прегръщахме, пак правихме секс ... аз го делях с нея, аз бях втората. А с мен беше ходил най-дълго от всички :) И го обичах най-много от всички.
Както и да е .... след всички тея вижданки той заряза оная и се върна при мен.. приех го много ясно, но не беше както преди. Заради всички съмнения и простотии които се случиха(хаха тва момиче дори ни видя заедно случайно веднъж) се карахме все по-често, късахме хипотетично за 1 ден и пак се взимахме, аз спрях да му вярвам за каквото и да било, а той дори не се и опита да си върне доверието ми.За оная другата, с която дружно ме лъгаха в очите "неее няма нищо между нас" вече казва че не може да я понася,че му е паднала в очите и т.н.
И така до днес.
От доста време насам се чувствам някакси ненужна за него, все аз го търся, аз го юркам да излизаме, аз го юркам да правим каквото и да било заедно, а той е добър с мен само когато му се е*е или тряя да отида до магазина, или няма пари. Дори като говори по телефона с приятелите си(познаваме се всички) не ме нарича по име, а просто "мойта" ? Няква там да има просто?
След поредното неспазване на обещание от негова страна вчера се ядосах и му драснах по неговия начин смс "свободен си прави каквото искаш нямам повече сили да те държа при мен" иии няма реакция.


Обясних цялата история за да добиете максимална представа,и,евентуално да отговорите на въпроса..
КАК СЕ ПРЕВЪРНАХ ОТ СПЕЦИАЛНА В ПОРЕДНА?

soni4kuu
01-24-2011, 12:02
ами според мен всички по някое време се превръщат в "поредна" на тази възраст...не разбрах на колко години си,но по всичко си личи ,че си още "тиинейджър"...В нашата възраст е съвсем нормално...и все пак мъжете са такива..винаги си казваме "този е различен,той ме обича...",но все пак се оказва ,че ВСИЧКИ са ЕДНАКВИ...

ELiTyYy
01-24-2011, 12:02
доста познато...само ,че при мен продължи 2 години..
Не си ""поредната"" за него вярвай ми...тояяя Гошко Ще ти тича отново след дупенцето рано или късно...
не случайно са казали "Човек не знае какво има,докато не го загуби" ...
Продължавай така..прави се на недостъпна,не го отразявай и грам...сама ще видиш как ще се обърнат нещата... :)

sladur4etyYy
01-24-2011, 12:07
откъде знаеш, че някога си била наистина специална за него? доколкото разбирам, вече бившият ти приятел е някакъв лъжлив мухльо, така че нищо чудно да се е преструвал през повечето време.
а и както е тръгнал с оная, а е идвал при теб м/увременно, защо пък да не е ходил и при нея, докато е бил с теб официално? замисли се.
просто умее да се прикрива.

но това е минало. и да се чудиш, и да дълбаеш в историята, няма никакъв смисъл. за него вече си просто някоя, от която да се възползва, когато му е удобно. не си го позволявай! скъсай всякаква връзка с него, не ти е нужен подобен човек.

и вземи един съвет от мен занапред: не възвеличавай никого чак толкова, ще си спестиш много разочарования. докато ти е хубаво с някого, бъди с него, но не се страхувай да кажеш ''край'', когато нещата не вървят. животът ти е, за да го живееш, а не да си го прогубваш с хора, които не го заслужават. :)

Lady95
01-24-2011, 12:17
мх малее значи този не те заслужава, значи ще е с тебе само когато му се доебе така ли? иначе той пак ще си е с др момичета.. еми първоначално вс момчета са така, карат те да се почустваш специална,единствена, за да се влюбиш в тях, а накрая ти си оставаш поредната, а те са си спокойни "а нали тя ме обича, щи ми върви подир гъзъ, и ще ми прощава всичко" :( :o остави го тоя, а и между другото и аз така се виждах с бившия си, донякъде почти една и съща история, а накрая се осъзнах ама докото се осъзнах мина доста време.. :? :? :? :( :D

buttertoast
01-24-2011, 12:49
Ужасно гадно ми е .. този човек, на който разчитах и с който се чувствах цяла .. вече няма нужда от мен? Знам на 100% ,че не е бил с друга/дори и с оная/ докато е бил с мен, както и аз ... въртяхме си номера цяло лято преди да се съберем отново ..
Че не съм забравила какво се е случвало - не съм, но съм му простила .. по един или друг начин съм намерила сила да го преодолея ...
и след всичко през което сме минали двамата, след всички батаци в които съм влизала и аз заради / с него, след всички приказки за чувства, приятелство, любов ... няма да ми е никак лесно .. :( винаги съм се борила за нас, как да се предам сега ...

soni4kuu
01-24-2011, 12:57
според мен просто няма смисъл да си с човек,който очевидно вече не се интересува от теб... и как може да си сигурна,че докато е бил с теб все пак не е тичал при нея? тя също не е знаела ,че "те посещава" докато те ходят...

sladur4etyYy
01-24-2011, 13:13
какво значи ''човекът, с когото се чувствах цяла''? ти, ако чакаш някой друг да те накара да се почувстваш завършена личност, си на много, ама много грешен път.

аз не вждам смисъл да пишеш тук и да търсиш помощ. трябва сама да си помогнеш най- напред и да осъзнаеш, че не може да живееш в миналото, със спомените за това, което е било. било е, но вече не е. време е да продължиш и да загърбиш тези неща. всичко- и хубавото, и лошото- все някога отминава и ние не можем да се противопоставим на тези процеси, като се мъчим да върнем загубеното.

ledenakrasota
01-24-2011, 13:32
Това са детски изпълнения,но доста объркани,чак плашещи. :-o Не е трябвало да правиш с него секс,след като си знаела,че си втората цигулка,а е трябвало да седнете да поговорите.Какво е това?!?С теб и с друга... :shock: Или...или. :)

w0sh
01-24-2011, 14:41
Тъй де.

Прочетох този малък разказ-повест-роман.

Имай малко себеуважение.

В момента ти липсва.
Не е последният, който ще те кара "да се чувстваш цяла"


уатевър.
Животът прави гадни работи - ние ги преодоляваме - ставаме по-силни хора-променяме живота си сами-срещаме нови хора - те ни правят гадни работи - цикълът се повтаря

kristal3
01-24-2011, 16:51
Ей, я чакай малко...Не ми стана ясно-ти играчка ли си или едно момиче с достойнство?! Ами не, не би трябвало да позволяваш това, защото той се е възползвал .. просто да разнообрази. А какво е това нещо ту с едната - ту с другата? Това, че му разрешаваш да прави каквото си поиска показва колко си слаба духом. Я се стегни, та той няма право да проявява такава безотговорност! Покажи, че и ти имаш поне малко достойнство!

FreakBitch
01-24-2011, 17:11
Иииибаси боклука е този!

Явно напоследък се държи ужасно с теб, а ти продължаваш да го обичаш.
Потърси сили в себе си и ако можеш го остави. Знам, че е ужасно трудно. Понякога се чувствам като теб. Смятам, че не ме заслужава, но продължавам и продължавам да се боря за него. В един момент обаче осъзнавам, че усилията ми са оправдани и вярвам, че и той ме обича. Ти вярваш ли, че той те обича? Мислиш ли, че те обича?
Отговори си на този въпрос и тогава ще разбереш, дали си заслужава да продължаваш да си с него.

Не е толкова лесно както ти казват другите. ''Просто го остави''.. - Що не ходите да си заровите домашния любимец, който имате отдавна, обаче напоследък ръмжи и хапе повечко? Ами защото сте привързани към него и не можете ей така да го загърбите, ей за това :)

BaffaLsc
01-24-2011, 17:21
Ох, чак на мен ми стана гадно и кофти като прочетох цялата история..
Недей да му играеш по свирката.. сама каза, че се държи мило само, когато му се ебе или там другите работи, дето ги изброи.. от специална, та в поредна.. да не се превърнеш и в играчка ?!
Сложи КРАЙ най - сетне.. и да се свършва с цялата тази история.. хем лъжец, хем.. :?

thund3rstorm
01-24-2011, 17:43
Скъпа, ще ти го кажа директно - ти си се превърнала в подметка на момчето. Трябва да си стъпиш на краката и да си върнеш достойнството, защото ТОЙ НЕ ТЕ ЗАСЛУЖАВА...
А той самия е манипулативно копеле, което те върти на малкия си пръст, защото го обичаш - според мене трябва да го разкараш просто заради самата теб.. Все пак никой не заслужава да бъде така унижаван..

Все пак ,както се казва - "Никога не оставяй някой да бъде всичко за теб, защото когато си тръгне, ти нямаш нищо.. "
:oops: