PDA

View Full Version : Продукти



glezenafukla
01-24-2011, 14:13
Имам няколко въпроса, относно различни продукти, не че не мога да седна да потърся информация или да ида директно в магазина/аптеката да питам, просто искам и информация от хора, използвали продукта..така..

Попринцип нямам много пъпки, чат-пат ми излизат, когато съм неразположена или от някои продукти, обаче излезат ли ми набират толкова много, че даже козметичката едвам ми ги е махала или даже някога не е успявала.. Та, искам някое кремче, което щом ми излезе пъпката и още малка, да се намажа, за да започне да изчезва и кожата ми е доста суха, така че.. не трябва да е нещо, което да я изсушава.. Акне аут или?!

Косата също ми е суха, ползвах до сега Елсев за пълно възстановяване, обаче последния път фризьорката ми каза, че косата в корените ми е доста излющена :grin: сиг. е от шампоана, не знам.. попринцип в крайщата си ми е суха, но в корените, ако нямам обем доста бързо ми се омазнява.. някое похранващо шампоанче от което се доволни?

И, някой продукт да ми предпазва косата от пресата, нещо пак за укрепване.. Heat Protectora na Сайъс или?!


Цял роман стана..ама.. мерсии все пак :D

kalpazanka
01-24-2011, 16:54
За акнето- лосион Акне аут. Какъв продукт за измиване ползваш?
За косата- вземи си шампоан с хума. Нанасяй и разпенвай само в корените, а връхчетата ги цапай с пяната непосредствено преди изплакване, за да не ги изтощаваш и изсушаваш прекалено.

glezenafukla
01-25-2011, 11:56
Еми използвам Гарниер Пюр 3 в 1..

ggb
01-25-2011, 13:31
Еми използвам Гарниер Пюр 3 в 1..

То е за черни точки,а не пъпки.Купи си Акне аут ,помага.

glezenafukla
01-25-2011, 20:05
Знам, ама kalpazanka ме беше питала какъв продук за измиване използвам..

Еми, за тфа питах дали Акне аут става за тфа.. обаче крема ли? Понеже и някакъв лосин, има..?!