PDA

View Full Version : За стипендиите! Важно!!!



MayFlower
01-24-2011, 15:54
Здравейте! Извинявам се ако се повтарям, но бих искала да попитам как стоят нещата със стипендиите. Аз съм 9 клас и миналата година не взимах стпендия, защото съм в езикова гимназия и годината се водеше нулева. Та искам да попитам абсолютно всички предмети ли влизат в края на годината ( вкл. Физическо, Музика и Изобр.) ? :?

Благодаря за отговорите! :) :) :) :)

HoKKurT
01-24-2011, 15:57
Да!
И още нещо. В 10ти клас, първия срок не изкараш ли пак над 5.50, ще го бараш като мене :D
Искат ти годишен успех за стипендия, ама после ти гледат и срочните, ама тва е друг въпрос.

На твоя въпрос, отговора още веднъж е - да :D

GLaDOS
01-24-2011, 16:01
Да! Сбора от годишните оценки по всичко не трябва да е по-малко от 5.50 .
Ако годишния успех ти е над 5.50 ,следващата година вземаш стипендия от 20+някой друг лев само първия срок . След това 10ти клас ...за да взимаш и втория срок ,трябва успеха ти от първия да не пада под 5.50 ...
Не знам дали ме разбра ,но това е общо взето . :) :) :)

Издава ти се карта и парите си ги взимаш от банкомат. Точно така е в езиковата гимназия . :)

MayFlower
01-24-2011, 16:03
Аха, ясно ми стана :-D А аз си мислех, че изобразителното и музиката не влизат! :-o :-o Даже някой ми беше казал, че се гледали само разказвателните :? :?

HoKKurT
01-24-2011, 16:09
Аха, ясно ми стана :-D А аз си мислех, че изобразителното и музиката не влизат! :-o :-o Даже някой ми беше казал, че се гледали само разказвателните :? :?

Ем излъгали са те, случва се :D
Поне е бил някой на твоята възраст, на мене класната ми каза, че в 9ти клас оценките да не съм ги взимал на сериозно, за стипендия да съм мислел в 10ти клас :D
Едно, че някои оценки влизат в дипломата от 9ти клас и второ, тая стипендия няма как да я взема в 10ти клас ей така от нищото, ама добре че я знам колко е проста и не и се вързах. Сега 1 срок намазах поне 8-)