PDA

View Full Version : Circa



IchLiebeHardcore
01-24-2011, 18:06
Здравейте, не успях да намеря такава тема, такаче да ви попитам откъде мога да си намеря кецки на Circa в София? Благодаря ви предварително : ))

WinstonSmith
01-24-2011, 18:12
Не си успял да намериш тема за кецове?

НЕ СИ УСПЯЛ ДА НАМЕРИШ ТЕМА ЗА КЕЦОВЕ? :shock: :shock: :shock:

Веднага да ти се връчи награда Златна Платненка.

machoka
01-24-2011, 18:15
Канис ще те упъти до най-популярният столичен дилърски обект на яки кецки.

BioX
01-24-2011, 18:57
http://contrabanda.bg/index.php?loc=store&catID=44#topMenu
съботажа примерно..

iLovePussyJuice
01-24-2011, 20:10
http://contrabanda.bg/index.php?loc=store&catID=44#topMenu
съботажа примерно..или corporide
ул. хан Аспарух
номера май е 53, близо до Раковска xD

имаше и 1 ... break point и там мисля, че имаше :)

machoka
01-24-2011, 20:18
... и как няма, като цената на баницата със сирене се изравни с тая на кецовете. :o

kalpazanka
01-24-2011, 20:26
Не искаш да знаеш какво си помислих, като видях заглавието. :D

assd
01-24-2011, 21:51
е кой носи кецове бе, бати селското 8-)

CanisDirus
01-25-2011, 07:50
... и как няма, като цената на баницата със сирене се изравни с тая на кецовете. :o
И баничките станаха гадни като подметки на кецове!
:-x

iLovePussyJuice
01-25-2011, 11:31
оо има едно много яко място за баници!!!
олд скуул са, само че трябва да питам човека, който знае къде беше точно :D

BioX
01-25-2011, 12:11
ако сте от Варна препоръчвам баничките на чичо Митко 8-) почти всяка вечер сме там на поста да хапнем ;д :D :D

Liar
01-25-2011, 16:40
Ако сте от Пловдив ви препоръчвам верига "При Енгин". Автентични цигански банички от истински цигани.

semantics
01-25-2011, 16:48
Най-смислената тема за кецки, кълна се! Всички се обогатихме с малко инфо за баничките и техните родни места!

semantics
01-25-2011, 19:14
Много е силна баничарницата на пазара Вазов! Също и има една зад градинката зад спирката на автобусите след Моста на влюбените посока Стадиона (егати обяснението) - бе в една диагонална уличка след магазин 345.

WinstonSmith
01-25-2011, 19:25
Баниците, ок. Но без какво не върви една баница? Правилно, без боза!

Споделете къде още продават от любимата ви наливна боза? Да, от онази в халбите за стотинки на литър!

Като дете ходех с баба ми в някаква сладкарница в Надежда, обаче я затвориха... Сега се сещам за сладкарница "Пчела" до пазара Римската стена.

shadow4e
01-25-2011, 19:32
Пчела има и на много по-удобно място за теб - на Искър и Раковска. :)

WinstonSmith
01-25-2011, 19:49
Пчела има и на много по-удобно място за теб - на Искър и Раковска. :)

С онази пчела обаче свързвам много спомени от детството си. Преди ежедневно запивахме у един приятел като се възползвахме от един от необитаемите апартаменти на техните в района. Класика беше след като вече в 4-5 следобед си се напил като тапа да слезеш надолу и да пиеш 1-2 големи наливни бози, обсъждайки домашното по Родинознание със съученика ти Горан.

Ех спомени... Ех детство... :(

realantisocial
01-25-2011, 20:59
Баниците, ок. Но без какво не върви една баница? Правилно, без боза!

Споделете къде още продават от любимата ви наливна боза? Да, от онази в халбите за стотинки на литър!

Като дете ходех с баба ми в някаква сладкарница в Надежда, обаче я затвориха... Сега се сещам за сладкарница "Пчела" до пазара Римската стена.

В тая гадорийка "Пчела" ли е, "Оса" ли е, к'ва е .. не се пуши. И не се пушеше от преди ограниченията. Не ме питайте как разбрах.. Не беше по каналния път.

iLovePussyJuice
01-25-2011, 21:57
Баниците, ок. Но без какво не върви една баница? Правилно, без боза!

Споделете къде още продават от любимата ви наливна боза? Да, от онази в халбите за стотинки на литър!

Като дете ходех с баба ми в някаква сладкарница в Надежда, обаче я затвориха... Сега се сещам за сладкарница "Пчела" до пазара Римската стена.има такава боза около Княжево xD
тоест преди Княжево вдясно :D

realantisocial
01-26-2011, 06:49
Баниците, ок. Но без какво не върви една баница? Правилно, без боза!

Споделете къде още продават от любимата ви наливна боза? Да, от онази в халбите за стотинки на литър!

Като дете ходех с баба ми в някаква сладкарница в Надежда, обаче я затвориха... Сега се сещам за сладкарница "Пчела" до пазара Римската стена.

В тая гадорийка "Пчела" ли е, "Оса" ли е, к'ва е .. не се пуши. И не се пушеше от преди ограниченията. Не ме питайте как разбрах.. Не беше по каналния път.

Много ясно, че няма да се пуши - това е сладкарница, а не бунище...

Леле, че сме агресивни... :shock:

CanisDirus
01-26-2011, 08:18
Тук на най-централно място има две сладкарници, където ходят предимно пенсионери. Веднъж с майката на един приятел се озоваваме вътре, оглеждаме се и все едно сме първи клас отново. Даже майка му се радваше, че се чувствала млада. 8-)

term0t0
01-26-2011, 09:29
ако сте от Варна препоръчвам баничките на чичо Митко 8-) почти всяка вечер сме там на поста да хапнем ;д :D :D

чичо Митко ftw

BioX
01-26-2011, 17:50
ако сте от Варна препоръчвам баничките на чичо Митко 8-) почти всяка вечер сме там на поста да хапнем ;д :D :D

чичо Митко ftw до канала с/у черно море ама работят само вечер от 8 някъде нз до колко сутринта 8-) 8-)

semantics
01-26-2011, 22:11
Предлагам да преименувате темата на "За Circa-та и баничките".

dirtyyy
01-27-2011, 19:46
Circa и банички можеш да намериш почти навсякъде в София.

IchLiebeHardcore
01-31-2011, 17:09
Баси яката тема стана ;ддд Все пак мерси за сайта и за баничките ! На пазара Иван Вазов верно са мн вкусни аз живея там и преди все от там си взимах една мазна тлъста баница с боза ! 8-)

realantisocial
01-31-2011, 21:56
Баси яката тема стана ;ддд Все пак мерси за сайта и за баничките ! На пазара Иван Вазов верно са мн вкусни аз живея там и преди все от там си взимах една мазна тлъста баница с боза ! 8-)

Това е добре за вторичните полови белези.

Pliok0019
01-31-2011, 22:15
Също и има една зад градинката зад спирката на автобусите след Моста на влюбените посока Стадиона (егати обяснението) - бе в една диагонална уличка след магазин 345.
Аз те разбрах. В училище се подвизават под името "големите баници" ама на мен изобщо не ми харесват.

Има една баничарница тука до нас - с/у пожарната до Герена. Колко са мазнички...