PDA

View Full Version : Момчета харесвате ли по-тъмни момичета ?



bonbonenoizkushenie
01-24-2011, 17:18
.. Или изобщо какви момичета харесвате - ниски високи слаби кльощави нормални дебели с бяла кожа с по-тъмна руси по крехки и нежни ... изобщо какни критерии имате за външният вид - блондинко брюнетка минионче или висока

FreakBitch
01-24-2011, 17:24
Момиче съм, но мога да кажа на какви се кефи приятеля ми.
Руси (задължително), слаби, със стегнато малко дупе, нормални гърди. Общо взето май е това.

пп: Странното е, че отговарям само на един от горепосочените критерии. :lol:

anonymous768631
01-24-2011, 17:38
Момиче съм, но мога да кажа на какви се кефи приятеля ми.
Глупости.


Руси (задължително)
Още по-големи глупости. Няма такъв филм като задължително.


слаби, със стегнато малко дупе
Хмм, доста си конкретна.


Странното е, че отговарям само на един от горепосочените критерии
Руса дебеланка с големи цомби, а?

Аз лично харесвам повече чернокоси момичета, по-едри, нямам предвид дългучи, а да имат кила. Не искам някакви бебешки дупета... Да се чудя дали да ги еба или памперс да им сложа... Добре е да има големи гърди, като нямам предвид някакви чалга вимета. Ако може да се говори за цвят на косата, то предпочитам повече брюнетките, но трябва да се забележи, че е строго индивидуално. Има момичета, на които трудно би им отивала тъмна коса, както и такива, на които не им отива руса или червена.

Psychologist
01-24-2011, 18:02
По-тъмни, къдрави, с впито към скулите лице.

Extremescream
01-24-2011, 18:09
Уфффффффффффффффффффффф,н се ли научихте,че за всеки влак си има пътници,бе?Ама вече....Харесвате ли тъмнокоси,по-тъмни,по-светли.Ми всеки харесва различно!Все някой ще те хареса,айде стига с тия безумни теми вече....

DarkTemplar
01-24-2011, 18:17
Май gigii си има още една последователка. :)

Extremescream
01-24-2011, 18:23
УжасТ!Само това му липсва на тоя форум-три кукумявки,които си нямат идея от каквито и да е интимни работи.Мъкаааа.......

Mario95
01-24-2011, 18:39
Какво ли ще питат другия път?!Останете за следващия епизод на Теенпроблем!

SEXTRAVAGANTE
01-24-2011, 18:52
Аз нямам определен тип. Мога да се влюбя и в руса и в чернокоса , и в цицеста и в плоска , и в дебела и кльощава.....всяка има своя чар.

AlokiNn
01-24-2011, 18:53
Бившето ми гадже беше перфектно. Уникално тяло висока 1.70 рука с къдрва коса хубаво дупе и голям бюст.. жалко че се разделихме

JeanClaudeVanDamme
01-24-2011, 18:55
Какво ли ще питат другия път?!Останете за следващия епизод на Теенпроблем!


:D :D :D :D :D

FreakBitch
01-24-2011, 19:29
Момиче съм, но мога да кажа на какви се кефи приятеля ми.
Глупости.


Руси (задължително)
Още по-големи глупости. Няма такъв филм като задължително.


слаби, със стегнато малко дупе
Хмм, доста си конкретна.


Странното е, че отговарям само на един от горепосочените критерии
Руса дебеланка с големи цомби, а?

:D Абе хора, научете се да вниквате във това, което четете. Момичето иска мнения. При положение, че знам предпочитания на приятеля ми (след многобройни разговори на тази тема) мога да дам само един пример за мъжки вкус, след което се включвате вие и давате вашите мнения, след което авторката сама достига до отговора, че ''за всеки влак си има пътници'' вместо да и го давате сдъвкано.

пп: Не позна за външния ми вид.

пп2: О, мамо!!

Isabelle
01-24-2011, 19:38
Аз пък искам да попитам харесвате ли жени с тен през всеки сезон или не харесвате тена ??

anonymous768631
01-24-2011, 19:47
пп: Не позна за външния ми вид.
Значи сама се разконспирираш. Щом отговаряш само на един признак и това не е русата коса, то не е толкова задължителна.
ФАКТ!

TheManTheLegend
01-24-2011, 19:50
Все пак не мога да си обясня защо мачоко локна темата на локо, а тази и още 10 на н-та степен такива остават незакрити :-o

FreakBitch
01-24-2011, 19:54
пп: Не позна за външния ми вид.
Значи сама се разконспирираш. Щом отговаряш само на един признак и това не е русата коса, то не е толкова задължителна.
ФАКТ!

Виж, авторката говори за това, какви момичета предпочитат момчетата. Ама нали знаеш, че понякога не е това, което искаш, а това, което има. (Въпреки, че в нашия случай не е съвсем така). От много разговори знам, че идеала му за жена е това, което описах. И да! Много се дърви на руси путки! Руси, руси, руси! Е да, ама съм черна. Бившата му покриваше всички критерии, за което мога само да се сдухвам де. И какъв е извода? Не е важен толкова външния вид, колкото характера?
Бинго, а?

anonymous768631
01-24-2011, 19:58
Не точно.
Онази е имала пръст в скъсването. Едва ли я е отрязал твоя. И дори да го е направил, то се замисли, защото по-вероятно те е излъгал, за да не излезе сдухан. Много момчета се срамуват да си кажат, че са били отрязани.

FreakBitch
01-24-2011, 20:03
Не точно.
Онази е имала пръст в скъсването. Едва ли я е отрязал твоя. И дори да го е направил, то се замисли, защото по-вероятно те е излъгал, за да не излезе сдухан. Много момчета се срамуват да си кажат, че са били отрязани.

Имам му 100% доверие, тъй като с въпросното момиче сме добри познати. Пък и съм ставала свидетелка на това, как тя се опитва да го сваля, а той я реже. Така, че спокойно мога да твърдя, че въпреки, че не покривам изискванията му за идеален външен вид, това не ни пречи да имаме нормална връзка и да правим хубав секс. Явно го привличам с други неща, щом успява да го вдигне, но тривиалните - не покривам.

anonymous768631
01-24-2011, 20:11
Явно го привличам с други неща, щом успява да го вдигне...
Това не е никакъв критерий. Въпреки че биха го отрекли, 90% от момчетата ще го вдигнат без проблем при вида на всяко нормално изглеждащо момиче, имам предвид полу-голо или голо...

FreakBitch
01-24-2011, 20:14
Явно го привличам с други неща, щом успява да го вдигне...
Това не е никакъв критерий. Въпреки че биха го отрекли, 90% от момчетата ще го вдигнат без проблем при вида на всяко нормално изглеждащо момиче, имам предвид полу-голо или голо...

В едно нормално изглеждащо момиче, намираш неща, които те привличат, нали? Обаче дали ще го вдигнеш при вида на момиче, в което НЕ намираш нещо, което да те привлече??

anonymous768631
01-24-2011, 20:17
От раз, както и 90% от момчетата, въпреки че ще го отрекат, за да не излязат манафи, както ти казах по-рано.

FreakBitch
01-24-2011, 20:18
Добре де, ще го кажа по-брутално. Ще се дървиш ли на 100 кила шопар, със смачкана моцуна? Смятам, че не. :)

anonymous768631
01-24-2011, 20:21
Това никак не спада към нормалното. Под нормално имах предвид момиче, което е в разрез с това, което харесвам...
Например някоя дълга, с малък задник, грозновата.
Е, ще стане, без зор.

britzy
01-24-2011, 20:21
ОФф за вашите "възвишени" спорове има лични съобщения.

ПТ-не ме кефят-момиче съм и все пак

anonymous768631
01-24-2011, 20:23
ОФф за вашите "възвишени" спорове има лични съобщения.

ПТ-не ме кефят-момиче съм и все пак
Госпожице моралист, темата и без това е покварено от сами началото.

FreakBitch
01-24-2011, 20:24
Това никак не спада към нормалното. Под нормално имах предвид момиче, което е в разрез с това, което харесвам...
Например някоя дълга, с малък задник, грозновата.
Е, ще стане, без зор.

Куцо, кьораво, сакато, путка има ли, е злато.
Жалко. Повечето мъже сте меко казано свине. Смятам го за нелепо. Няма повече да спамим темата, която така или иначе е глупава (мое мнение). Ти продължавай да се дървиш на всичко де шава и .. със здраве! 8)

anonymous768631
01-24-2011, 20:29
Куцо, кьораво, сакато, п***а има ли, е злато.
Жалко. Повечето мъже сте меко казано свине. Смятам го за нелепо. Няма повече да спамим темата, която така или иначе е глупава (мое мнение). Ти продължавай да се дървиш на всичко де шава и .. със здраве! 8)
Много правилна приказка.
Това че ни обиждаш на свине, въобще не ме трогва. Вие имате много завишени критерии. Това е положението. Като не ти харесваме, стани монахиня.

FreakBitch
01-24-2011, 20:34
Като не ти харесваме, стани монахиня.

Къде е опцията за промяна на сексуалната ориентация?
Не казах ВСИЧКИ мъже, а ПОВЕЧЕТО. Смятам, че съм намерила това, което ми трябва и ме удовлетворява, което е доказателство, че явно не всички сте такива. Шанс.

anonymous768631
01-24-2011, 20:35
Като не ти харесваме, стани монахиня.

Къде е опцията за промяна на сексуалната ориентация?
Не казах ВСИЧКИ мъже, а ПОВЕЧЕТО. Смятам, че съм намерила това, което ми трябва и ме удовлетворява, което е доказателство, че явно не всички сте такива. Шанс.
Или просто сме и изкусни лъжци. Ще го осъзнаеш малко по-късно.

glamouros
01-24-2011, 20:38
Като не ти харесваме, стани монахиня.

Къде е опцията за промяна на сексуалната ориентация?
Не казах ВСИЧКИ мъже, а ПОВЕЧЕТО. Смятам, че съм намерила това, което ми трябва и ме удовлетворява, което е доказателство, че явно не всички сте такива. Шанс.
Или просто сме и изкусни лъжци. Ще го осъзнаеш малко по-късно.
Хах да да... И кво - жените тр си сменят сексуалната ориентация защото повечето мъже са лъжливи свине?? Ми не... А на теб да ти е идвало на ум, че жените са изкусни манипулаторки...

anonymous768631
01-24-2011, 20:40
Хах да да... И кво - жените тр си сменят сексуалната ориентация защото повечето мъже са лъжливи свине?? Ми не... А на теб да ти е идвало на ум, че жените са изкусни манипулаторки...
Не съм си отворил и устата за сексуалната ориентация.
Ясно ми е за манипулацията. Мъчат се да ме манипулират по 10 пъти на ден. НЯМА или почти няма мъж, който да не знае, че го манипулират. Просто на някои им е удобно да се носят по течението и не ги бръсне, че се обезличават.

FreakBitch
01-24-2011, 20:44
Боже, къде се дянаха любовта, хармонията, личностното напасване и взаимните компромиси!??
Защо една връзка трябва да опира само до лъжи, манипулиране и секс?

anonymous768631
01-24-2011, 20:45
Боже, къде се дянаха любовта, хармонията, личностното напасване и взаимните компромиси!??
Защо една връзка трябва да опира само до лъжи, манипулиране и секс?
Дянаха се там, откъдето са дошли. В романтичните книжки и истории...

glamouros
01-24-2011, 20:45
А не си ли се замислял, че има толкова изкусни манипулаторки, които манипулират лъжците така. че да не се усетят... 8-) Не съм виждала такива, но 100% има такива жени. + това лъжеца понякога сам лъже себе си и може изобщо да не усети, че е манипулиран :D Нали?

anonymous768631
01-24-2011, 20:46
почти няма мъж, който да не знае, че го манипулират.

FreakBitch
01-24-2011, 20:49
Боже, къде се дянаха любовта, хармонията, личностното напасване и взаимните компромиси!??
Защо една връзка трябва да опира само до лъжи, манипулиране и секс?
Дянаха се там, откъдето са дошли. В романтичните книжки и истории...

По тази логика, предпочитам да си живея в романчето, от колкото в действителността, каквото е според теб.
Няма я красотата. Няма го щастието. Има само взаимополза, а методите са лъжи и манипулации. Отказвам да живея в това!

DarkTemplar
01-24-2011, 22:30
kartacha обаче ме кефи. Почти колкото umri. :D

По темата - не харесвам мангалки.

Extremescream
01-25-2011, 07:55
kartacha обаче ме кефи. Почти колкото umri. :D

По темата - не харесвам мангалки.

Те са форумните богове.Няма техен коментар,който да не ме развеселява адски много. :D

Dimchobg
01-25-2011, 18:08
Абе хора едва ли някой се интересува от моето мнение ама пак ще го кажа коса предпочитаемо руса може и брунетка ама никога червенокоса.
нали някъде към 1.60 см. Да не са някви огромни гърдите и колкото крака ми ама да не са някви плоски.тялото нали да е тънко ама не няква като клечка.хубаво стегнато дупе и много хубави бедра

LostSelf
01-25-2011, 19:15
Перфектен човек няма! Няма и да има.Всеки си има положителни и отрицателни страни (форми),но щом обичаш този някой всичко губи значение.
Като искате руса мацка с 3 метра крака,100 гръдна и 60 см талия...ами купете си Барбита.