PDA

View Full Version : Цените в мола



tainstvenomomi4e
01-24-2011, 18:54
Как са цените в мола. И колко струва ледената пързалка, и другите неща. Как е в playground ? Моля ви кажете ми, за да знам горе долу колко пари да си взема и на кое да отида. :)

machoka
01-24-2011, 18:57
След мола ще можеш да си позволиш да отидеш единствено в социалното.

tainstvenomomi4e
01-24-2011, 19:05
Леле амии мисля че 20 лв ще ми стигнат. 5 за ядене и 15 за нещо др. :grin:

shadow4e
01-24-2011, 21:25
В Дъ Мол има дигитално Не се сърди човече, както и др за маса. Струва 1 лв. Можеш да минеш и с доста под 20 лв;Д

realantisocial
01-24-2011, 21:30
Столкъри и чикиджии минават с по една напитка от заведение за бързо хранене... ехх колко струва билетчето към Рая :D :D :D

assd
01-24-2011, 21:48
у моло само с пара требе се оди, я видех гонзо веднъж там да се вози на ескалаторо. голем бастун тоа ве. също издебнах един път таа рачковица, как и името игнатова резбиш ли. мноу слаба, не ме кефи нешо. у моло голема раота ви казвам

CanisDirus
01-25-2011, 07:49
Вече и пари ли искат за возенето на ескалатора и асансьора? :(

УЖАС!

TheTiger
01-25-2011, 08:13
Цените в Мола -> безмислено високи, естествено това не трябва да ни учудва, след като знаем какви високи наеми плащат :D
Затова съм казал от Мола, дрехи - НЕ :D
И накрая пак от там отидох си взех риза, на цена 60 лева 0.о
Ама поне ризата е готина :D

realantisocial
01-25-2011, 09:17
Цените в Мола -> безмислено високи, естествено това не трябва да ни учудва, след като знаем какви високи наеми плащат :D
Затова съм казал от Мола, дрехи - НЕ :D
И накрая пак от там отидох си взех риза, на цена 60 лева 0.о
Ама поне ризата е готина :D

Той е казал.

w0sh
01-25-2011, 10:35
Това ми звучи като екскурзия :Д

WinstonSmith
01-25-2011, 10:49
Това ми звучи като екскурзия :Д

Затова и новите молове предлагат и услугата туризъм.

Искаш планина - катериш се по стълбите, вместо да ползваш ескалаторите!

Искаш море - топиш си краката във фонтана на най - новия мол. Медузи ще има предостатъчно. 8-)

Искаш на палатка под звездите - отиваш с раница, пълна с провизии ( хамбургери от МакДоналдса отсреща) и спиш в 3D киното, където ти прожектират филм за звездите и ролята им в астрологията.

Искаш романтична екскурзия за двама - оставяш децата в Детския кът и отиваш с половинката си ( на която ти вече отдавна си под половината) на хепи ендинг масаж и липосукция в новооткрития СПА център.

albi951
01-25-2011, 10:57
Как са цените в мола. И колко струва ледената пързалка, и другите неща. Как е в playground ? Моля ви кажете ми, за да знам горе долу колко пари да си взема и на кое да отида. :)

не се лъжи да ходиш на тая пързалка..супер малка е дупките ги пълнят с вода - ще се пребиваш доста ! :? :?

TheTiger
01-25-2011, 11:05
Цените в Мола -> безмислено високи, естествено това не трябва да ни учудва, след като знаем какви високи наеми плащат :D
Затова съм казал от Мола, дрехи - НЕ :D
И накрая пак от там отидох си взех риза, на цена 60 лева 0.о
Ама поне ризата е готина :D

Той е казал.
Няя размери е брат .. отивам в някой магазин, таман си харесам модел ии
"Съжаляваме нямаме по-голям" иии накрая работите опират до "мола" ...