PDA

View Full Version : Проблем с общуването.



unknown0inlowe
01-24-2011, 18:51
Та така имам един проблем от няколко години... Значи всички ми казват че съм хубава,забавна и оптимистична обачее стигаме до проблема,когато едно момче ме заговори започват да ми летят пеперуди в корема и да забравям че трябва да говоря а пък ако ли не изръсвам глупост от типа на : "Охх ходи ми се до тоалета чао-чао..." :o Ехх бе моля ви се помогнете ми защото не знам вече какво да правя. Пред приятели не съм срамежлива а пък момчета що за същества стее изкарвате срамежливост от МЕН.... :x :x :oops: :oops:

SuperBadSuperFresh
01-24-2011, 19:05
...А някога,някое сладко момче,ще намери този твой "недостатък" за очарователен.С мен се случи нещо подобно.В днешно време срамежливите момичета са рядкост,превърни го в предимство.

wolf23
01-24-2011, 19:10
И аз бях така с момичетата но по едно време осъзнах че няма от какво да се срамувам и започнах и аз да ги заговорвам освен те мен :D щом ти казват че си красива и тем подобни значи те харесват. Няма защо да се срамуваш просто се дръж като себе си не да се правиш на недостъпна или да ръсиш глупости защото така можеш само да ги отблъснеш. Просто бъди такава каквато си :):):)

wolf23
01-24-2011, 19:12
...А някога,някое сладко момче,ще намери този твой "недостатък" за очарователен.С мен се случи нещо подобно.В днешно време срамежливите момичета са рядкост,превърни го в предимство.
Виж и това е вярно аз се влюбих точно в такова момиче :) това в никакъв случей не е недостатък

unknown0inlowe
01-24-2011, 19:13
...А някога,някое сладко момче,ще намери този твой "недостатък" за очарователен.С мен се случи нещо подобно.В днешно време срамежливите момичета са рядкост,превърни го в предимство.
Ахх че такива момчета срещат ли се още?? :shock:

И аз бях така с момичетата но по едно време осъзнах че няма от какво да се срамувам и започнах и аз да ги заговорвам освен те мен щом ти казват че си красива и тем подобни значи те харесват. Няма защо да се срамуваш просто се дръж като себе си не да се правиш на недостъпна или да ръсиш глупости защото така можеш само да ги отблъснеш. Просто бъди такава каквато си
И аз това си го натяквам :)

FromAutumToAshes
01-24-2011, 20:21
...А някога,някое сладко момче,ще намери този твой "недостатък" за очарователен.С мен се случи нещо подобно.В днешно време срамежливите момичета са рядкост,превърни го в предимство.
Ахх че такива момчета срещат ли се още?? :shock:


Че аз намирам срамежливото за сладко, стига да не е прекалено срамежливо =)

unknown0inlowe
01-24-2011, 20:23
...А някога,някое сладко момче,ще намери този твой "недостатък" за очарователен.С мен се случи нещо подобно.В днешно време срамежливите момичета са рядкост,превърни го в предимство.
Ахх че такива момчета срещат ли се още?? :shock:


Че аз намирам срамежливото за сладко, стига да не е прекалено срамежливо =)
Еее ти си от малцинството :)

FromAutumToAshes
01-24-2011, 20:24
Възможно е :D

mincheto
01-25-2011, 06:54
Опитай се да се отпуснеш.
Няма нищо страшно.

bratignat
01-25-2011, 09:17
Та така имам един проблем от няколко години... Значи всички ми казват че съм хубава,забавна и оптимистична обачее стигаме до проблема,когато едно момче ме заговори започват да ми летят пеперуди в корема и да забравям че трябва да говоря а пък ако ли не изръсвам глупост от типа на : "Охх ходи ми се до тоалета чао-чао..." :o Ехх бе моля ви се помогнете ми защото не знам вече какво да правя. Пред приятели не съм срамежлива а пък момчета що за същества стее изкарвате срамежливост от МЕН.... :x :x :oops: :oops:

По-скоро се паникьосваш, когато ти обърнат по-специално внимание. Отпусни се - свеки греши. И ако сгрешиш, никой няма да те изяде. Най-важното е да ти е леко на сърцето, а останалото се нарежда само.

w0sh
01-25-2011, 09:18
2-3 ракии и нямаш проблем.

BaffaLsc
01-25-2011, 09:23
Направи маалко усилие.. дишай, издишай.. не е чак толкова страшно колкото си мислиш.. просто направи опит да се отпуснеш.. : ))

Scouser
01-25-2011, 09:43
2-3 ракии и нямаш проблем.

Ми така ми. :-D

Иначе смятам, че ако някое момче те е харесало, то няма да има проблем със срамежливостта ти, пък и ти ще се отпуснеш. Бил съм с такова момиче, което беше толкова срамежливо, че на всеки мой комплимент казваше "Да бе", хах представи си колко тъпо се чувствах, но пък знаех, че ме харесва и че мисли другояче. След време тя се отпъсна, сега не сме заедно, а тя ги сменя момчетата като носни кърпи, че дори като онея новите - "мокрите" кърпички. :D Желая ти успех!

unknown0inlowe
01-25-2011, 10:51
Мерси за отговорите :)