PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ СЪС СКАЙП 5.1



dimi93
01-24-2011, 19:55
Здравейте! Имам проблем със новата версия на скайп: когато се опитам да отворя втория си профил ми изписва следната грешка: В/И грешка. Щракнете с десен бутон по иконката на Skype в лентата на задачите и посочете "Изход". Пуснете повторно Skype. Свържете се с "Поддръжка", ако грешката продължи.
Знаете ли някакъв алтернативен начин, чрез който мога да заредя два скайп акаунта на един компютър (за най-новата версия на скайп 5.1) ?

Petrow
01-25-2011, 17:55
Мммм имам спомен че някой ми беше казал че на най-новата версия на скайп т.е 5.0 не може да се отворят 2 скайпа.. мини на 4,2 и няма да имаш проблеми :)

elf4o
01-27-2011, 16:03
Здравейте! Имам проблем със новата версия на скайп: когато се опитам да отворя втория си профил ми изписва следната грешка: В/И грешка. Щракнете с десен бутон по иконката на Skype в лентата на задачите и посочете "Изход". Пуснете повторно Skype. Свържете се с "Поддръжка", ако грешката продължи.
Знаете ли някакъв алтернативен начин, чрез който мога да заредя два скайп акаунта на един компютър (за най-новата версия на скайп 5.1) ?Да
ето ти решение ползвай стария скайп и си изтегли skype launcher И няма да имаш проблеми :)