PDA

View Full Version : Страни болки в корема и гадене?



BlackEyedPeas
01-24-2011, 20:19
В петък сутринта имах страшни болки в корема, толкова много ме болеше. Нашите ми казаха да пия Нурофен и да си легна пак. Легнах, свих се на топка, колкото да поотмине болката, но тя беше ужасна и не минаваше. Едвам, едвам заспах отново. Като се събудих после ми нямаше нищо. До тук добре, но снощти, като си легнах, пак едни леки болки имах в корема, не ме болеше толкова, но пак боля и едвам заспах. Само че отскоро едно такова ми се гади. В смисъл, в гърлото ми, сякаш ми се повръща, но знам, че няма да повърна. Просто ми се гади. Така е от няколко дена. Утре мисля ако личната ми лекарка е втора смяна да ида и да ме прегледа, но искам да попитам и тук - От какво може да е това или какво е? Знам, че не сте експерти, но някой от Вас да е имал такова нещо?

BlackEyedPeas
01-24-2011, 20:30
Между другото - болките в корема ми от петък бяха така, сякъш имах едва ли не камък в корема си.

L0ST
01-24-2011, 21:41
Е кажи по-точно къде те боли...ляво, дясно и т.н. . Смис, дай повече информация - боля ме корема е твърде обширно..

едит:

Температура? Колко време те боля и не можа да заспиш? Постоянна болка ли е или отшумява за момент и пак се появява после? На колко си години? Женско/Мъжко?

ImmortalSportFreak
01-24-2011, 22:09
Да не е от Алпийското меню от МКД? :lol:

сега сериозно...
Опиши по-подробно тази болка,къде е и т.н.,отговори на въпросите,които ти зададе L0ST.Може да е някое вирусче,заради което се чувстваш дискомфортно,може и друго да е.Утре отиди на преглед.Продължителните коремни болки са лошо нещо и трябва скоро да те види лекар. :) Успех

BlackEyedPeas
01-25-2011, 04:28
Ами болката е точно в стомаха. Нямам температура. Може би от Нурофена болката се поуспокой и когато заспах и след 1 час ме събудиха вече беше отшумяла. След 2 месеца правя 14, иначе при заспиването ми беше трудно, заради самата болка, но за 20-30 мин заспах.

П.п: Не е от менюто, защото това стана ден преди да го ям :D
П.п 2: Женско съм...

kalpazanka
01-25-2011, 06:23
Цигари? Кафе? Алкохол?
Диети пазиш ли?

BlackEyedPeas
01-25-2011, 10:58
Днеска стана нещо много странно - Още 2 момичета бяха като мен, боля ги корема и им се гадеше. Иначе, не пуша, не пия, не пазя диети, но не ям и много. Всъщност много хора ми казват, че трябва да ям повече, само вечерям и ако в училище си купя нещо, това ми е яденето.

BlackEyedPeas
01-25-2011, 11:08
Ей ся си премерих случайно температурата и имам 37 и нещо. Ей ся ще ходя при личната.

maksimal
01-25-2011, 11:22
Хранително натравяне? :-o

BlackEyedPeas
01-25-2011, 12:41
Отидох и ми казаха, че просто съм имала някакъв вирус.

ImmortalSportFreak
01-25-2011, 13:59
E.. вирусче,както аз предположих. Радвам се че е нищо сериозно. :)

п.п.Това че ядеш само вечер и в даскало не е никак полезно.. тр да имаш 3 основни яденета и междинни по желание,но основните са задължителни! ;)

jasmins
11-02-2012, 21:15
Оо боже и аз съм същата о.О мен ме боля 4 дена същите симптоми като твоите...от време на време само се успокояваше и пак почваше да ме боли ама страшно силно и гадно.Женска съм, на 13 :)

ALetterFromTheSky
11-02-2012, 21:30
Момичето вече отдаааавна е забравила за това, кого го интересува на колко си въобще защо вдигна тематта?!