PDA

View Full Version : Как да и го призная ?!?



yamaha911
01-24-2011, 21:15
Та харесвам едно момиче и преди свети Валентин мисля да и го кажа ,но досега не съм имал приятелка и незнам под каква точно форма да и го поднеса някакви идеи.Как да и призная ?Или по точно как да и предложа?

w0sh
01-24-2011, 21:17
Направи и кифла и втътре сложи бележка "Бъди моя кифла"

симпъл

jghgh
01-24-2011, 21:21
Абе най-лесно е да отидеш и да кажеш на някого, че го харесваш.
По-трудно е да направиш така, че той да започне да ходи след теб или да го спечелиш ;)

Не се набутвай да си признаваш, лесно и скучно е, и няма да те отрази после, освен ако не е мечтала тайно точно за теб и те е харесала много отдавна, ама ме съмнява че в твоя случай е така.

sisinata
01-24-2011, 21:21
Направи и кифла и втътре сложи бележка "Бъди моя кифла"

симпъл

:razz:
Някъде една, две седмици преди това я караш да ти обърне внимание. Искам да кажа, че си говориш свободно с нея, разсмиваш я и така. После ако искаш я покани да се разходите някъде сами. И там намираш най-добрият момент и я :-) Но трябва да си сигурен, че изпитва симпатии към теб. А вие на колко години сте?

lunichkataaa
01-24-2011, 21:44
Абе какво ви става на всички??? Що пък трябва да е точно около 14 февруари? Само тоя ден ли признавате? Така нагласени нещата почти никога не стават! Освен това най-лесно е да отидеш и да й кажеш....после обаче ако тя не отвърне на чувствата ти какво правиш? Пускаш тема как да я забравя..

GD
01-25-2011, 06:09
Изпрати й букет с цветя и картичка и напиши нещо мило. :)

bratignat
01-25-2011, 09:22
Изпрати й букет с цветя и картичка и напиши нещо мило. :)

Това го направи и забрави за нея. Така съвсем няма да ти върже. Прекарвай повече време с нея и я награби. Никакви приказки. Да не си момиче, да и обясняваш колко я харесваш? До колкото разбирам ти я харесваш. Показвай ѝ го, не го обяснявай. И никакви цветя, бонбони и панделики. Всякакви 14февуарски обяснения или изпълнения, са мнoго вървежни по американските филми със задръстеняци. Знам, че момичетата пищят колко обичат романтика, но ти гарантирам, че тръгнеш ли с ромнтика, няма да е твоя.

BaffaLsc
01-25-2011, 09:25
За случая недей да използваш скайп или нещо от сорта.. ако ще правиш нещо, прави го като хората.. действай очи в очи..

darinnkaa
01-28-2011, 18:00
За случая недей да използваш скайп или нещо от сорта.. ако ще правиш нещо, прави го като хората.. действай очи в очи..

Подкрепям :) :) :)

TheNewReligion
01-28-2011, 18:38
По-добре уста в уста.

wolf23
01-28-2011, 19:14
човек ако я познаваш от 3-4 месеца действай недей да губиш време защото дори тя да има чувства към теб след време може да си помисли че не се интересуваш от нея и да я изгубиш с мен се случи поочти същото но много късно разбрах че тя е имала чуваства към мен :-o :-o :-o и я изгубих така че според мен трябва да действаш защото след време ще станете много блиски и тя може да те възприеме като приятел а тогава ще ти стане още по трудно