PDA

View Full Version : Какво да правя



addic7edd
01-24-2011, 22:17
Здравейте :)
Бих искала мнението ви по една ситуация... Имам си приятел, ходим от един месец, държи се прекрасно с мен и т.н. Обсъждали сме темата за секса и знае, че не искам да го правя все още (девствена съм) и че не се чувствам готова.
Предложи ми утре да отида у тях, да сме само двамата. Имам му доверие за малкото ни време заедно (но мнението ми за секса не е променено) и ми се иска утре да отида, хем ще можем да си позволим някои неща.. ъмм.. по-така :oops: Но май и малко ме е страх, че ще натисне към секс... :( А пък сме говорили и знае, че още не искам да го правя... Иии... Вие какво бихте направили на мое място?

MedSestrata
01-24-2011, 22:24
Ако те натисне, му казваш, че не искаш още и сама ще му покажеш дали си готова :) Когато видиш утре, че нещата отиват натам сама ще почувстваш какво искаш.

ThisIsMe
01-24-2011, 22:31
Ами щом си решила да не го правиш още ,няма да го правиш.
Да не би на сила ще те накара да спиш с него?
Той може всичко да си мисли или да си планува,ама ти ако си държиш на думата и принципите,няма да му се хванеш.Пък и не е казано ,като сте решили да идете у тях,то значи непременно ще правите секс.Може да изгледате някой филм например.
А иначе то решението си е твое дали да спиш с него,ама за мен лично 1 месец връзка е прекалено нестабилна за секс.

DarkTemplar
01-24-2011, 22:32
Кво да направиш? Ми не му давай. ;)

addic7edd
01-24-2011, 22:43
А иначе то решението си е твое дали да спиш с него,ама за мен лично 1 месец връзка е прекалено нестабилна за секс.

Определено е нестабилна ! Ако си мисли, че толкова лесно ще му се отвори парашута ... (или каквото и да е ..) .. :-D

Идеята ми е как деликатно да откажа?

MedSestrata
01-24-2011, 22:45
Не мисля, че има някакъв деликатен начин. Просто му кажи, че когато си готова той ще разбере определено.

ThisIsMe
01-24-2011, 22:50
А иначе то решението си е твое дали да спиш с него,ама за мен лично 1 месец връзка е прекалено нестабилна за секс.

Определено е нестабилна ! Ако си мисли, че толкова лесно ще му се отвори парашута ... (или каквото и да е ..) .. :-D

Идеята ми е как деликатно да откажа?

Няма деликатно скъпа.Ако ти намекне нещо,казваш му,че не си готова за тази стъпка и така.Ако прояви разбиране,значи държи на теб и уважава мнението ти,но ако продължава да те притиска,добре си помисли дали това момче е за теб!И точно така,харесва ми че си решила да не бъдеш от лесните.Не му се давай!Докажи,че превъзхождаш много от предишните му дами (ако е имал).
Не ставай поредната! :)

vasko9933
01-25-2011, 09:18
Ако наистина държи на теб и те обича, би трябвало да те чака колкото е нужно. Аз лично съм чакал момиче 3-4 месеца. :) 8)

SmilezZz
01-25-2011, 09:23
Ако нещата отиват към секс - просто му кажи,че не си готова все още..
Не се притеснявай,той ако те обича - ще те разбере и ще те изчака..Но това,че те кани у тях - не означава,че ще правите секс..Може просто да се забавлявате,да гледате филм и така нататък .. ((:

YoUcANNOtiMaGiNe
01-25-2011, 16:49
Не знам, ама от това, което ти е казал-поканата, сякаш веднага ми стана ясна работата. Вие може да сте говорили, но това нищо не означава. Като му се доиска на човека, ти си му в кърпа вързана, после иди, че бягай. Така де, ако ме разбираш 8-) И някои като казват, че можело просто да си седят, да гледат филм и да си приказват, абе вие вярвате ли си изобщо? Еб*ти детското мислене. Той и да е говорил, като му дойдат мислите в главата, ще забрави какво е казал... и в този ред на мисли, съвета ми е да не ходиш, за да няма после-аз не исках, ама някакси ме нави и стана работата :D :grin:

DownloadVirus
01-25-2011, 17:53
Е и кво толкова?Направи му една свирка остави го да свърши в устата,направи му кефа,ако и той ти прави кефа..Ако ли не режеш го и тва е..Толкова мислене за няма нищо ;)

addic7edd
01-25-2011, 18:41
Е да ама не искам да го късам, не искам да правя свирки, секс и прочие... ДА, нещо нормално е, но аз не съм готова, и не му имам достатъчно доверие (един месец е нищо...).... Да не говорим, че съм все още малка, макар и много хора да мислят обратното (на 14 съм).

Благодаря за мненията и съветите :* :))

Macallan
01-25-2011, 18:50
Като не си готова за сексуален контакт обясни ми аджеба за какво ти е приятел изобщо?? Нито се обичате, нито правите секс, само някакво тийнейджърско привличане...това е. А пък ако държиш да е толкова с теб направи му една свирка дай да те лиже и това е.

ThisIsMe
01-25-2011, 19:07
Като не си готова за сексуален контакт обясни ми аджеба за какво ти е приятел изобщо?? Нито се обичате, нито правите секс, само някакво тийнейджърско привличане...това е. А пък ако държиш да е толкова с теб направи му една свирка дай да те лиже и това е.

За какво ли?
Ами не е казано ,като са гаджета че веднага трябва да правят секс.Не всичко се основава на секса.
Заедно са ,за да се опознаят по-добре и евентуално ако си допаднат,да предприемат стъпката да го направят.

addic7edd
01-25-2011, 19:24
Като не си готова за сексуален контакт обясни ми аджеба за какво ти е приятел изобщо?? Нито се обичате, нито правите секс, само някакво тийнейджърско привличане...това е. А пък ако държиш да е толкова с теб направи му една свирка дай да те лиже и това е.

О нима ти си из***ал (с извинение) най-първото си гадже?! Извинявай, но не вярвам... :-o

AlokiNn
01-25-2011, 19:26
На кви години си?

Macallan
01-25-2011, 19:53
Като не си готова за сексуален контакт обясни ми аджеба за какво ти е приятел изобщо?? Нито се обичате, нито правите секс, само някакво тийнейджърско привличане...това е. А пък ако държиш да е толкова с теб направи му една свирка дай да те лиже и това е.

За какво ли?
Ами не е казано ,като са гаджета че веднага трябва да правят секс.Не всичко се основава на секса.
Заедно са ,за да се опознаят по-добре и евентуално ако си допаднат,да предприемат стъпката да го направят.
Тя е на 14, тя е дете не знае какво иска...ако питаш мен още й трябват 3-4 год. преди да прави секс. Кажи ми сега кое нормално момче ще я чака толкова време??

AlokiNn
01-25-2011, 19:54
Не мога да преценя до колко и е развито тялото и каква е , но тя си знае най-добре ;) Ако не искаш , а те насилва го заеби

buzzzz
01-25-2011, 20:31
и аз мисля, че не би те извикал у вас просто да гледате филм или да си приказвате :D ее все пак ти го познаваш и можеш да прецениш по-добре.. Щом не си готова не му давай :) но има и друго - да започне да те целува тук и там, и хоп да ти се прииска.. и да го направиш, а после той да те смята за поредната и да те зареже ;) трябва да го опознаеш още и да му имаш пълно доверие.

bazingaaaa
01-25-2011, 21:06
Абе човека иска да ти покаже колекцията си салфетки бе. :lol:
Ей само за секс мислите.

addic7edd
01-25-2011, 21:09
Абе човека иска да ти покаже колекцията си салфетки бе. :lol:
Ей само за секс мислите.

Аз съм по салфетките, той събира карти Ю Ги О :razz:

mecho8888
01-25-2011, 21:44
Здравейте :)
Бих искала мнението ви по една ситуация... Имам си приятел, ходим от един месец, държи се прекрасно с мен и т.н. Обсъждали сме темата за секса и знае, че не искам да го правя все още (девствена съм) и че не се чувствам готова.
Предложи ми утре да отида у тях, да сме само двамата. Имам му доверие за малкото ни време заедно (но мнението ми за секса не е променено) и ми се иска утре да отида, хем ще можем да си позволим някои неща.. ъмм.. по-така :oops: Но май и малко ме е страх, че ще натисне към секс... :( А пък сме говорили и знае, че още не искам да го правя... Иии... Вие какво бихте направили на мое място?


ти като оная дето правила секс с бившия дето му легнала на леглото, ама с гръб :D

мацка само ще ти кажа, че завреш ли му се в леглото вече правно термина изнасилване липсва. Винаги може момчето да каже, че си му казала че си падаш по груба игра и искаш секс, а после си го обвинила в изнасилване и си психопатка. Ходи после обяснявай как си изнасилена като си била полугола в леглото му в тях :D

Psychologist
01-25-2011, 21:51
Ако не искаш, кажи му го, когато отидеш в тях. Ако се натискате и му го изръсиш може да стане агресивен.

addic7edd
01-25-2011, 21:51
Здравейте :)
Бих искала мнението ви по една ситуация... Имам си приятел, ходим от един месец, държи се прекрасно с мен и т.н. Обсъждали сме темата за секса и знае, че не искам да го правя все още (девствена съм) и че не се чувствам готова.
Предложи ми утре да отида у тях, да сме само двамата. Имам му доверие за малкото ни време заедно (но мнението ми за секса не е променено) и ми се иска утре да отида, хем ще можем да си позволим някои неща.. ъмм.. по-така :oops: Но май и малко ме е страх, че ще натисне към секс... :( А пък сме говорили и знае, че още не искам да го правя... Иии... Вие какво бихте направили на мое място?


ти като оная дето правила секс с бившия дето му легнала на леглото, ама с гръб :D

мацка само ще ти кажа, че завреш ли му се в леглото вече правно термина изнасилване липсва. Винаги може момчето да каже, че си му казала че си падаш по груба игра и искаш секс, а после си го обвинила в изнасилване и си психопатка. Ходи после обяснявай как си изнасилена като си била полугола в леглото му в тях :D

:D Абе прав/а си, ама идеята е друга :D Пък и чак полугола няма да му легна на леглото :| Това би било чисто просене за секс :D

mecho8888
01-25-2011, 21:55
Здравейте :)
Бих искала мнението ви по една ситуация... Имам си приятел, ходим от един месец, държи се прекрасно с мен и т.н. Обсъждали сме темата за секса и знае, че не искам да го правя все още (девствена съм) и че не се чувствам готова.
Предложи ми утре да отида у тях, да сме само двамата. Имам му доверие за малкото ни време заедно (но мнението ми за секса не е променено) и ми се иска утре да отида, хем ще можем да си позволим някои неща.. ъмм.. по-така :oops: Но май и малко ме е страх, че ще натисне към секс... :( А пък сме говорили и знае, че още не искам да го правя... Иии... Вие какво бихте направили на мое място?


ти като оная дето правила секс с бившия дето му легнала на леглото, ама с гръб :D

мацка само ще ти кажа, че завреш ли му се в леглото вече правно термина изнасилване липсва. Винаги може момчето да каже, че си му казала че си падаш по груба игра и искаш секс, а после си го обвинила в изнасилване и си психопатка. Ходи после обяснявай как си изнасилена като си била полугола в леглото му в тях :D

:D Абе прав/а си, ама идеята е друга :D Пък и чак полугола няма да му легна на леглото :| Това би било чисто просене за секс :D

Еми това е сеедно да влезеш в хралупа на мечка и да я ритнеш. После ако оцелееш да ходиш да се оплачеш в гражданска защита за агресивна мечка :D

addic7edd
01-25-2011, 22:05
Правиш уникални сравнения ! :D Както казаха някои вече, не е задължително да правим секс, ако отида у тях... Просто, ако стане, ако той намекне, ще му откажа (в което съм категорична ! ) и ще се получи тъпо, а именно това искам да избегна.

Ехо-о-о-о, намалете чаршафите!
kalpazanka

Psychologist
01-25-2011, 22:26
Личи си, че нямаш опит, не само в секса. Ако отлагаш неща само, за да не "не се получи тъпо", ще си пропилееш живота в отлаганки.

Ехо-о-о-о, намалете чаршафите!
kalpazanka

addic7edd
01-25-2011, 22:30
Как да имам опит в секса при положение, че не съм правила секс?!

Psychologist
01-26-2011, 00:38
Говоря по принцип, че нямаш опит, не в секса.

kalpazanka
01-26-2011, 05:39
Спрете с безкрайните цитирания! Следващото разтегнато мнение ще го изтрия, без да ми мигне окото!

Авторке, като не искаш, по-добре си стой мирно и кротко на д-то и не му ходи на гости. Отидете на кино, щом толкова ви се гледа филм.

krem4et0
01-26-2011, 06:43
Е, стига де. Аз съм ходила нееднократно на гости на предишни гаджета и не се е стигало до секс. Като съм казала, че не искам, ако почнат разни "натискания", никога не съм била насилвана. С настоящия ми приятел колко пъти сме си гостували преди да правим секс, а даже и доста по-големи сме били. И филми сме гледали, и сме хапвали, и просто сме си говорили на топличко....Не мисля, че да отидеш у някого е равнозначно да правиш секс, но на него трябва това да му е пределно ясно. Ако стоите на масата или пред телевизора е едно, ако сте си легнали и си натискате - друго. Просто с поведението си трябва да поставиш граница.

andreaaaaa
01-26-2011, 11:12
Приятеля ти на колко години е ?

GrIp
01-26-2011, 11:20
Е да ама не искам да го късам, не искам да правя свирки, секс и прочие... ДА, нещо нормално е, но аз не съм готова, и не му имам достатъчно доверие (един месец е нищо...).... Да не говорим, че съм все още малка, макар и много хора да мислят обратното (на 14 съм).

Благодаря за мненията и съветите :* :))


Та моля ти се, ти си на 14 естествено, че не си готова предполагам и той е някаде около тебе на години със сигурност и той не е готов :-D , стискай си и си чакай, докато ти си решиш ! На тези години секса се прави само за едното правене, а не защото имаш нещо към партньора.
А и за тези които казват да му вратне 1 свирка и т.н, айде моля ви се не се излагайте толкова много ... та тя е на 14.

anonymous708973
01-26-2011, 15:36
Здравейте :)
хем ще можем да си позволим някои неща.. ъмм.. по-така :oops: Но май и малко ме е страх, че ще натисне към секс... :(

Не искаш да правиш свирки или секс, за какви "по-така" неща говорим?

Относно деликатния начин да откажеш... просто стойте на столове, не на диван или легло, защото границата между натискане и секс е единият пенис. А ако много залитнете натам вече, не му даваш да те съблече въобще, а ако опита, му казваш "Хей, нали говорихме за това?".